Jump to content

orewakimida

Üyeler
  • İçerik sayısı

497
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    orewakimida got a reaction from quincy in Bnha animeden sonra manga nereden başlıyor?   
    Evet. Teşekkür ederim tek tek bakmakdan kurtardın :)
  2. Teşekkür
    orewakimida reacted to quincy in Bnha animeden sonra manga nereden başlıyor?   
    boku no hero academia'dan bahsediyorsun sanırım. 70'ten devam edebilirsin
  3. Beğen
    orewakimida reacted to Arcangelo in Aliexpress'ten alışveriş yapan var mı acaba? ebay'den alışveriş yapıyordum ancak payp   
    Neredeyse 1 yıldır aliexpress'ten alışveriş yapıyorum şimdiye kadar sorun çıkmadı. Genelde 1-1.5 ayda gönderiyorlar benim aldıklarım öyleydi en azından. Ürünler gerçekten kaliteli ve satıcılar çok ilgili, soru sorduğunda hemen cevap veriyorlar o yönden sıkıntı yok. Kargo şirketlerinden çıkıyor genelde sorunlar en son aldığım ürün ne yazık ki kargo şirketinin gevşekliği yüzünden 3 ayda elime ulaştı. Satıcı özür diledi, eğer istersem ürünün bende kalabileceğini ve parayı iade edebileceğini söyledi. İade sürecinde de 7 gün içinde paranın geri verildiğini söylemişti alışveriş yapan arkadaşlarım. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsin yani bir sorun olursa beklerim yavrum :D 
  4. Beğen
    orewakimida got a reaction from Victuuuri in cartedor meyve şöleni mi krem karamel mi daha güzel ? =_=   
    Meyve şöleni. :-}
  5. Beğen
    orewakimida got a reaction from Viracocha in cartedor meyve şöleni mi krem karamel mi daha güzel ? =_=   
    Meyve şöleni. :-}
  6. Beğen
    orewakimida reacted to Fumi in Evet boş boş forumda ki konulara bakarken alttaki üyenin izlediği anime sayısını tahm   
    Bu sıcakta yapacak birşey bulamadığımızdan tabii :D
  7. Beğen
    orewakimida reacted to jans09 in Evet boş boş forumda ki konulara bakarken alttaki üyenin izlediği anime sayısını tahm   
    Bir MyAnimeList hesabı aç bence ya da varsa devamlı güncelle... 
  8. Beğen
    orewakimida reacted to historianWeeb in Yeni çıkan serilerden izlenebilirliği olan yok sanıyordum ama baktım da aslında bir i   
    Keijo!, Güzel bir spor animesi ama ecchi
    3 gatsu no lion bunda hayattan sıkılmış bir mutsuzun hayatı anlatılıyor
     Shuumatsu no Izetta, 2. dünya savaşı esnasında geçiyor  fantatik
    Fune wo amu,  bir dergide çalışan bir elamanın çıkaracağı sözlük falan bunu nasıl tanıtacağım ben aa
    Drifters   fantastik evrenli bir yer 
    son olarak Udon no Kuni no Kiniro Kemari var bu da  Barakamon benziyor izledisen sevebilirsin
    bunları sevebilirsin 
  9. Beğen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.