Jump to content
  • Create New...

Apollo

Kayıtlı Üye
  • Content Count

60
  • Last visited

3 Followers

About Apollo

• Rank
    Level 1
  • Birthday 12/17/1998

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

894 profile views
  1. Hikayesi ilgimi çekti baya ilgimi çekti hemen izlemeli ve bugün bitirmeliyim yoksa narutodan 200 bölüm izlemek zorunda kalırım Rock Lee misali :wacko:
  2. Biraz naruto izlersem mutlu olurum heralde :D

3. Uyku yok bize, benim neden uykum yok ?

4. Kiba beni gülmekten öldürcek :D :D :D
  5. Kakashi senseiiiiii :D :D
  6. Bendede çok hata veriyodu düzelttim girdim ama düzeltmek için o harcadığım vakte deymedi diyebilirim :D
  7. Peki ben bildirim almayı nasıl kapatıcam bu konu için ama sadece Aaa buldum tamam :D
  8. Arkadaşlar çok fazla bildirim geliyor muhabbetinize mesajdan devam etmeniz mümkün müdür acep ? :D
  9. Olur tabi ya olmazda her dakika da yangın çıkmaz ki bide ben söndür demesem zıplıyor koşuyo etrafta bağırıyo çok sinir oluyorum :D Mümkün olsa boğazını sıkıp öldürcem onu orada ama mümkün olmuyor işte :D :D
  10. Kesinlikle co-op moduyla daha çok sarardı aslında ya benim sevmediğim bir olay var simsde sürekli yangın çıkıyor sırf o yangın yüzünden oyunu kaç kez sildim sonra tekrar yükledim sildim sonra tekrar yükledim :D
  11. Bende hemen geliyorum :D :D bensiz olur mu hiç :D Oyun Kapalı betadan ne zaman çıkacak acaba ?
  12. Ben mi :D bak şuanda flood yapıyoruz her forumda yasaktır yani birine bişey söylerken alıntı filan yap yoksa böyle durumlar oluyor :D

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.