Jump to content
  • Create New...

İmamHidan

Kayıtlı Üye
  • Content Count

40
  • Last visited

4 Followers

About İmamHidan

• Rank
    Level 1
  • Birthday 10/29/1997

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

856 profile views
  1. Türkiye ATSIZ okuyor .

1. Show previous comments  5 more
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

siyaset yapmayın burada, kenke'ler ;) anime sitesi burası

3. Sawakaze

Sawakaze

Daha çok fikir yönünden okumak istersen Ruh Adamı öncelikli oku bence. bozkurtların ölümü ve diriliyor zaten tek kitapta toplanmadı artık :)

4. İmamHidan

İmamHidan

Deli Kurt fena saten ya :D Dediğim gibi sımdı Bozkurtlar ı almaya calıscam

Fikir yonunden kıtapları sevıyorum Ruh Adam ı saten bılıyordum bakarım kesınlıkle

2. Hüseyin Nihal ATSIZ Deli Kurt okudumm :cheer2-onion-head-emoticon:
  3. Ve diğer arkadaşlar topluca hosbuldumm hiç biriniz kırılmayin da :D
  4. :Dd Allah apaçilikten uzak tutsun :D hosbuldummm :D
  5. Ağa benım tanısma bolumum rahat rahat tanısıyoruz bısey yok ki :D tanısmadan baska bısey yok yanı :D
  6. Arkadaşın akımını devam ettırdım :good-job-onion-head-emoticon:
  7. Yuzumden nur yerıne nazıklık akar her sabah nazıklıgım artsın dıye 6 yumurtanın 6 beyazını yerım
  8. Merhaba çok güzelsiniz obrisko hanım :dd
  9. Yok yok devam :D reel koyanlar dışlaniyor sanırım burda :D
  10. En kötüsü yaoi :dead-onion-head-emoticon: Vee tabiki en iyisi :D :embarrassed1-onion-head-emotico :admire-onion-head-emoticon: :cool-onion-head-emoticon: 9.Zettai Ryouki "Kesin hüküm sürülen bölge" olarak ta bilinir. Uzun çoraplarla etek arasındaki çıplak bölgeye denir. Bu neden fetiş oluyor ki? Ah kabul etmek lazım aşırı derecede seksi. (Üzgünüm bu kendi fetişim o yüzden pek üstünde durmamak lazım. -Nerede Görebilirsiniz? Fate/Stay Night (Tohsaka Rin OP!), High School Of The Dead, Cage of Eden, Nisekoi, To Love-Ru, B Gata H Kei, Zero No Tsuikama, Freezing
  11. Hoşbuldum Hoşbuldum :D O kadar usengeclık zarar dostum :dead-onion-head-emoticon:

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.