Jump to content

bijuuKakashi

Üyeler
  • İçerik sayısı

30
  • Son ziyareti

2 Takipçi

bijuuKakashi hakkında

• Doğum günü 10/14/2001

Profil Bilgileri

bijuuKakashi üyemizin başarıları

1. bijuuKakashi

Dünyanın ilk Türk mangakası!

Duygulandım :wub: bende manga çiziyodum hatta bi tane mangam var ama yayınlamayı falan planlamamıştım kendime bi türk örnek arıyodum sonunda buldum çok mutluyum :D ...
  2. bijuuKakashi

Naruto'nun En Güçlü Karakteri Kim?

Kakashi iki mangekyouyla madarayı öldürür dü diriltirdi ve tekrar öldürürdü...
  3. Naruto yu ilk başta bitirmelidir sonra death note a başlayıp bitirmelidir :D
  4. bijuuKakashi

Favori Anime Müzigin ?

Naruto shippuuden: You are my friend, Closer, Sign... :D
  5. bijuuKakashi

sence en güçlüsü kim? ayrıca madara bir hain ve gereksiz hareketlerde bulunuyo, örneğin çocukluk arkadaşı hashirama'yı sırf onun güçlerini elde etmek için öldürebilirdi, ama kendi egoları için öldü...
  6. bijuuKakashi

Doğru söylüyorsun bende senin görüşüne saygı duyuyorum, fakat mangayı okusan Kakashi hakkında daha fazla bilgi edinirsin, ama ben fikrini değiştirmek istemem sen en çok hangi karakteri en güçlü olarak görüyorsan sana göre odur... :)
  7. bijuuKakashi

olsun sonuçta dizide güçlü bi ninja olman için ya doujutsu sahibi olman ya herkesten farklı biri olman gerekir yada seçilmiş kişi olman gerekir kakashi de de hem doujutsu var hem de herkesten farklı biri :)
  8. bijuuKakashi

Bence Kakashi. Çünkü: 1. Kakashi hem o tek sharingan la çok iyi saldırılar yapıyor. 2. O tek sharingan la bile mangekyou sharingan' ı aktif etti. 3. Hokage olmasına ramak kalmışken kılını kıpırdatmadı(tabii bu kendi suçu.). 4. Kendi bir Uchiha değil ve sharinganınınharika kullanabiliyor. 5. Bütün o 1000 kopyalanan jutsuyu göremememizin sebebi sharingan yüzünden çakrasının sürekli azalması. 6. Bu nedenlerden sonra bide onu Uchiha olarak düşünün... (Uchiha Kakashi, hiç de fena değil. :D )
  9. Ta-De-Ba-Yooooooooo

10. bijuuKakashi

Kakashinin Artan Gücü

ya Kakashi mangekyou sharingan ı kopyalamadı ben orda sadece masashi kishimoto nun bir hata yaptığını varsayıyorum ve sonrada bu olayı rin i öldürmesine bağladığını umuyorum , fakat eğer öyle değilse ilerde sadece kakashi için uzunca bölümler yayınlamaları gerekir. :)
  11. bijuuKakashi

Karışık Çizimlerim.

Hayır bence en kötü çizimlerinden biri madara ve itachi, itachi'nin resmini nerden baktın bilmiyorum ama hiç bir uchiha iki gözü de aktif olduğu sürece tek gözünde mangekyou sharingan veya normal sharingan açamaz, ama sasuke çizmini beğendim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.