Jump to content

Laodri

Üyeler
  • İçerik sayısı

30
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Laodri hakkında

• Doğum günü 15 Şubat

Profil Bilgileri

Laodri üyemizin başarıları

1. Bu alıntıyı yapmamın amacı :D Love Mashiro'dan çıktım ben zaten inaktif takımdı profilimde kırmızı ünlem gözümü yoruyordu :D Yeni takım kurulacağı zaman bana da haber verirsin "npor" :D -Loda C
  2. Sana diyecek bir şey bulamıyorum :depressed2-onion-head-emoticon: Ya sen hesabı verdim felan demiştin bi ara ne bilim :D :depressed1-onion-head-emoticon:
  3. Zengetsu sen değilsin diye ben de cevap atmıyorum hiç sallamıyorum :D
  4. Gençler bugün sabahtan beri 2 kişiyi Plat'a 1 kişiyi Gold'a kastım minyon gördükçe midem bulanıyor artık o derece :D Muhabbetin durumuna göre oynuyorum zaten oynicak muhabbet edecek kimse olmazsa sarmıyor :D
  5. Çok fena taşırım :D
  6. Adana'daydım ya gençler çok oyun oynayamıyordum :D Kocaeli'ye döndüm rahat olun istediğiniz kadar trolleyin arkadan taşırım ben :hell-yes-onion-head-emoticon:
  7. Kaxell ve Cyber nedir bu trolleme aşkınız arkadaş anlamıyorum sizi :D
  8. -Ligler sezon bitince sıfırlanmıyor dostum. -Sezon bittiğinde lig ödülleri dağıtılyıor. Ward Skinleri, Çerçeveler felan.. O saatten sonra ligin sıfırlanmıyor fakat elo kasmaya devam edebiliyorsun ta ki lig sıfırlanana kadar. *NOT: Sezon bittiğinde Silver 1 isen ve Silver çerçeve aldıysan. Ödül aldıktan sonra Gold'a çıksan bile Silver çerçeven kalıyor. Ama liglerin sıfırlandıktan sonra yerleştirmelerde iyi oynarsan direkt golddan başlayabiliyorsun mesela. Aldığın ödül yüzünden Riot'a mail atıp da ben Sezon bitmeden gold oldum ama gümüş çerçevem var düzenler misiniz demek bir işe yaramıyor -Sezon bitince Pre-Sezon adı verilen son sezonla yeni sezon arasında, yeni sezon yamasını test edeceğiniz bir zaman diliminde oynuyorsun. Ligler ise EU LCS başlamadan 2 gece veya 1 gece önce sıfırlanıyor olması lazım yani Yeni Sezon başlamadan 1 gece önce. -Yeni lige girerken eğer Silver 5 ve aşağısıysan veya Unranked isen 1200 elo sayılıyorsun ve 10 yerleştirme maçı attıktan sonra sana en uygun lige yerleştiriliyorsun. Bahsettiğim ligten daha yükseklerdeysen mesela ben Plat 1'dim. (Sezon bittiğindeki elo'n + 1200) / 2 Formülüne göre bir elo atanıyor sana ve unranked duruma düşürülüyorsun ondan sonra attığın 10 maça göre tekrar yerleştiriliyorsun. Ben plat 1 bitirdim 10 maçta 8 Galibiyet aldım tekrar plat 1 başladım mesela. - Loda C
  9. Berat nerelerdesin sen günlerdir ya :D
  10. Kanka "herkez" nedir ya :D kaçtır görüyorum sonunda sınırıma ulaştım yeter düzelt şunu :D
  11. Tehlikenin farkında mısınız gençler? :depressed1-onion-head-emoticon: :depressed2-onion-head-emoticon:
  12. Ben kesin PROLAR listesindeyimdir. :hehe-onion-head-emoticon:
  13. Üzüntümden ne yaptığımı bilmiyorum ki :'(
  14. Arkadaşlar Lucian'ın yediği insanlık dışı nerften sonra ben oyunu bırakıyorum :D muhabbetimize buradan devam edebiliriz. Patch notlarını okurken ben: :desperate2-onion-head-emoticon: :beaten-onion-head-emoticon: :cruch-onion-head-emoticon: :crying1-onion-head-emoticon: :bad-atmosphere-onion-head-emoti :depressed2-onion-head-emoticon: :crying3-onion-head-emoticon: Kaçınız Ezreal'in dansının bir animeye ait olduğunu biliyordunuz :D The Melancholy of Haruhi Suzumiya imiş animenin adı... Ben biliyordum kaichou :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.