Jump to content

Kurumi Misaki

Üyeler
  • İçerik sayısı

20
  • Son ziyareti

3 Takipçi

Kurumi Misaki hakkında

• Doğum günü 5 Aralık

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Anime izlemeye, manga okumaya, resim çizmeye, müzik dinlemeye, uyumaya, çikolataya ve Usui'ye bayılırım tehee >_<

Kurumi Misaki üyemizin başarıları

Hakkında

Selam ^^ Adım İrem :D anime izlemek hayat felsefem desem yalan olmaz uyandığım andan yatana kadar ki sürede sadece anime izliyorum tabi arada müzik dinleyip manga okuduğum da oluyo ama çoğunlukla anime izlerim ^^ Bayadır kendimi odama kapattığım için insanlarla nası konuşulacağını ve uzun süre bilgisayar başında hareketsiz kaldığım içinde yürümek gibi şeyleri unuttum yani pek de umursamıyorum internette takılmak dışında bu dünyada ilgimi çeken pek bir şey yok ^^ Sevgilim hiç olmadı olmasını da asla istemem ama her zaman bi anime karakteri ile çıkmak istemişimdir mesela Usui, Ayato veya Kirito gibi aslında sevdiğim erkek karakterleri sıralasam okumaktan yorulursunuz o yüzden sadece bu üçünü bilseniz yeter ^^ Ayrıca arkadaşlarım psikopat olduğumu söyler yandere diyolar bana ama takıntılı şekilde sevdiğim biri olmadığı için sadece psikopat denmesini yeğlerim böyle demelerinin sebebi anaokulunda bi çocuğu bıçakla kovalamam ve *yanlışlıkla* kolunu kesmem de olabilir ve de elimde olsa beni sinir eden insanların hepsini öldürmek istemem de bir etken sadist bi insanım evet aynı zamanda patavatsız, arada aşırı asabi, birazcık narsist ve zaman zaman fazlasıyla otoriter biri de olabiliyorum ^^ ama aslında tanısanız çok eğlenceli ve iyi biriyimdir neyse çok fazla yazdım heralde kimsenin bunu sonuna kadar okuyacağını sanmıyorum insanlar pek takmaz beni umursayıp da okuyan olmaz yani her neyse anime izleyen herkes arkadaşımdır konuşmak isterseniz mesaj atabilirsiniz seve seve cevaplarım ^^ 

tumblr_m2am2lxwe31qbf8kso1_500.gif

Şu tatlılığa bakın ya ^^

tumblr_mb2ydayVYN1qg7cgfo1_500.gif

<3 <3 <3 çok sevimli :13:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.