Jump to content

Nicklex

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

Nicklex hakkında

• Doğum günü 04/24/2001

Profil Bilgileri

Nicklex üyemizin başarıları

1. Ana karakterin sesi oldukça güzel olmuş :D Kuzeni dışındaki kızların sesi nedense boğuk geliyor (stüdyo bulsanız müthiş olur :) ) Yine de Türkçe dublaj için bu kadar iyi bir şey beklemiyordum Sankarea oldukça güzel seslendirilmiş ama dediğim gibi ses tam gelmiyor devamını sabırsızlıkla bekliyorum :D Ayrıca seslendirme editleme bunların hepsi ne kadar sürüyor?
  2. takma ad anlamında pek yaratıcı olmadığım için nickimi önceleri Nicksiz, İsimsiz, Adsız, gibi şeyler yapıyordum daha sonra abim bi oyunda kafadan sallayıp Woflex diye bi nick uydurdu ben de sonundan biraz çalıp Nicklex yaptım :D nerede Nicklex görürseniz o benimdir
  3. Nicklex

Ao Haru Ride Animesinin Yeni Reklamı

Vaay filmi olduğunu bilmiyordum :D (spoilere baktım bakmaz olaydım .__. ben kızı başkasıyla shiplemiştim) Bu arada kız karakterle ilgili şüpheleri olanlara söylüyorum sağlam karakterdir PC yi yumruklamazsınız (tabi başlarda euhehe) olaylar zaten her shoujodo olduğu gibi sarpa sarıyor zaten sonunu nasıl yapacaklar merak ediyorum :)
  4. Nicklex

Akame ga Kill'den Yeni Tanıtım Videosu

sezonun en çok beklediğim serisi :D Game of Thrones taki gibi herkesin patır patır ölmesi adamı başlarda biraz ters köşe ediyor tabii mangası da oldukça güzel ki ben de mangayı okuduğumdan bu kadar hevesle bekliyorum (corpse party ile aynı dergi hatta mangasının bir bölümünde hatta CPnin ismi geçiyor) sansür yemezse keyifli bir şekilde izleriz artık :D zaten sansür yerse de pek bi anlamı kalmaz SPOİLER--- Schere fanlarının tepkilerini şimdiden görebiliyorum :D---SPOİLER
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.