Jump to content

Shuu

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

Shuu hakkında

• Doğum günü 03/26/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://bakashuu.blogspot.com

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1000 profil görütülenme

Shuu üyemizin başarıları

1. Witch

Doğum günün kutlu olsuuun! :ballerina-crazy-rabbit-emoticon: Bol animeli mangalı djli yıllara :happy-birthday-crazy-rabbit-emoticon: Umarım görürsün. T.T Yaşasın ChainChro kardeşliği~ :happiness-crazy-rabbit-emoticon:

2. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme #14 : Durarara!! Light Novel Bölüm 3 Kısım (2/2) Danshi Koukousei No Nichijou Bölüm 22-23 A Simple Thinking About Blood Types Bölüm 5 eklenmiştir. İyi okumalar!!
  3. Shuu

bakashuu-translations

Ne demek!! İstekleriniz olursa seve seve ilgilenirim :3 Geldi tabii gelmez olur mu *-* Güncele yetişmek için ayda çevireceğim şeyi haftada çevirdim beynim yanıyor resmengdgf İyi okumalar dilerim Witch-san :3
  4. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme #13 : Durarara!! Light Novel Bölüm 3 (1/2) Danshi Koukousei No Nichijou Bölüm 20-21 A simple Thinking About Blood Types Bölüm 4 ve .flow Bölüm 2 gelmiştir. İyi okumalar dilerim :3
  5. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme #12: Durarara!! Light Novel Bölüm 2 (3/3) Chain Chronicle Crimson Bölüm 3 Danshi Koukousei No Nichijou Bölüm 18-19 A Simple Thinking About Blood Types Bölüm 3 gelmiştir. İyi okumalar~
  6. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme #11 : Durarara!! Light Novel Bölüm (2-2) Danshi Koukousei No Nichijou Bölüm (16-17) A Simple Thinking About Blood Types Bölüm 2 gelmiştir. İyi okumalar!!
  7. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme #10: Danshi Koukousei No Nichijou Bölüm (13 - 15.5) A Simple Thinking About Blood Types Bölüm (0-1) Durarara!! Light Novel Bölüm 2, Kısım 1 gelmiştir. İyi okumalar :3
  8. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme: Horror Mansion Bolum (7-9) Yume Nikki Light Novel Bolum (9) Danshi Koukousei No Nichijou (1-6) gelmistir. Iyi okumalar! :3
  9. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme Manga Horror Mansion Bölüm 6 Light Novel Yume Nikki Bölüm 7 Yume Nikki Bölüm 8 Drama CD Hatoful Boyfriend Primal Feather gelmiştir. İyi okumalar!! ^^/
  10. Shuu

bakashuu-translations

Yook olur mu öyle şey yahu asıl ben yorumlarına cevap yazamadım geçtiğimiz haftalarda epey sıkıntıdaydım da ;; ChainChro'yu da bayağı bir erteledim... İyi okumalar sana ^_^/
  11. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme Manga: Chain Chronicle Crimson Bölüm 1 .flow (doujinshi) Bölüm 1 Light Novel: Yume Nikki Bölüm 5-6 gelmiştir. İyi okumalar!
  12. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme : Durarara!! Light Novel : Bölüm 1 - Gölge (Kısım 1) Durarara!! Light Novel : Bölüm 1 - Gölge (Kısım 2) Yume Nikki Light Novel : Bölüm 4 - Düz Bir Yol Kirisame ga Furu Mori : Bölüm 2 - Kotori Obake ve Ogami-san gelmiştir. İyi okumalar! :happy-onion-head-emoticon:
  13. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme: Horror Mansion ilk 5 bölüm çıkmıştır. İyi okumalar!
  14. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme: Hanazono no Kioku Bölüm 0 Gintama dj - Amayadori çıkmıştır. İyi okumalar~
  15. Shuu

Gintama Bölüm Listesi

Bu tam bir hayat kurtarıcı *^* "Ay şu neredeydi, hangi bölümdeydi" diye insan kendini parçalıyor bir daha izleyebilmek için XD Güzel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık :3
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.