Jump to content

Shuu

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

Shuu kullanıcısının paylaşımları

1. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme #14 : Durarara!! Light Novel Bölüm 3 Kısım (2/2) Danshi Koukousei No Nichijou Bölüm 22-23 A Simple Thinking About Blood Types Bölüm 5 eklenmiştir. İyi okumalar!!
  2. Shuu

bakashuu-translations

Ne demek!! İstekleriniz olursa seve seve ilgilenirim :3 Geldi tabii gelmez olur mu *-* Güncele yetişmek için ayda çevireceğim şeyi haftada çevirdim beynim yanıyor resmengdgf İyi okumalar dilerim Witch-san :3
  3. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme #13 : Durarara!! Light Novel Bölüm 3 (1/2) Danshi Koukousei No Nichijou Bölüm 20-21 A simple Thinking About Blood Types Bölüm 4 ve .flow Bölüm 2 gelmiştir. İyi okumalar dilerim :3
  4. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme #12: Durarara!! Light Novel Bölüm 2 (3/3) Chain Chronicle Crimson Bölüm 3 Danshi Koukousei No Nichijou Bölüm 18-19 A Simple Thinking About Blood Types Bölüm 3 gelmiştir. İyi okumalar~
  5. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme #11 : Durarara!! Light Novel Bölüm (2-2) Danshi Koukousei No Nichijou Bölüm (16-17) A Simple Thinking About Blood Types Bölüm 2 gelmiştir. İyi okumalar!!
  6. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme #10: Danshi Koukousei No Nichijou Bölüm (13 - 15.5) A Simple Thinking About Blood Types Bölüm (0-1) Durarara!! Light Novel Bölüm 2, Kısım 1 gelmiştir. İyi okumalar :3
  7. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme: Horror Mansion Bolum (7-9) Yume Nikki Light Novel Bolum (9) Danshi Koukousei No Nichijou (1-6) gelmistir. Iyi okumalar! :3
  8. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme Manga Horror Mansion Bölüm 6 Light Novel Yume Nikki Bölüm 7 Yume Nikki Bölüm 8 Drama CD Hatoful Boyfriend Primal Feather gelmiştir. İyi okumalar!! ^^/
  9. Shuu

bakashuu-translations

Yook olur mu öyle şey yahu asıl ben yorumlarına cevap yazamadım geçtiğimiz haftalarda epey sıkıntıdaydım da ;; ChainChro'yu da bayağı bir erteledim... İyi okumalar sana ^_^/
  10. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme Manga: Chain Chronicle Crimson Bölüm 1 .flow (doujinshi) Bölüm 1 Light Novel: Yume Nikki Bölüm 5-6 gelmiştir. İyi okumalar!
  11. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme : Durarara!! Light Novel : Bölüm 1 - Gölge (Kısım 1) Durarara!! Light Novel : Bölüm 1 - Gölge (Kısım 2) Yume Nikki Light Novel : Bölüm 4 - Düz Bir Yol Kirisame ga Furu Mori : Bölüm 2 - Kotori Obake ve Ogami-san gelmiştir. İyi okumalar! :happy-onion-head-emoticon:
  12. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme: Horror Mansion ilk 5 bölüm çıkmıştır. İyi okumalar!
  13. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme: Hanazono no Kioku Bölüm 0 Gintama dj - Amayadori çıkmıştır. İyi okumalar~
  14. Shuu

Gintama Bölüm Listesi

Bu tam bir hayat kurtarıcı *^* "Ay şu neredeydi, hangi bölümdeydi" diye insan kendini parçalıyor bir daha izleyebilmek için XD Güzel bir çalışma olmuş ellerinize sağlık :3
  15. Shuu

bakashuu-translations

Güncelleme: Hatoful Boyfriend Drama CD (Tamamlandı) Kirisame ga Furu Mori (The Forest of Drizzling Rain) Bölüm 1 Yume Nikki Light Novel Bölüm 3 çıkmıştır! Güncelleme yazısına göz atmak için tıklayınız~ İyi okumalar! :21:
  16. Shuu

bakashuu-translations

Çook teşekkürler!! ^-^/
  17. Shuu

bakashuu-translations

Uhh...teşekkürler! Aslında uzun zamandır buralardaydım ama ancak harekete geçebildim diyelim. Teşekkürler!! :3 YAŞASIN CHAIN CHRONICLE OYNAYAN BİRİ!! Ben de çok mutlu oldum şu an >w< Witch-san için ChainChro'yu listede önlere alıyoruuz~ *konfetiler* Animesinin de çıkacağını biliyor muydun? *-* Desteğin için teşekkürler :3
  18. Herkese merhaba! İki senedir ortalıklarda sürünen fakat bu sene tamamen aktif hale getirdiğim çeviri blogumu ilginize açmaktan mutluluk duyarım. Genellikle manga, light novel ve drama cd çevirisi yapıyorum ve evet, tek kişiyim fakat hızlı çalışıyorum. İsteklerinize sonuna dek açığım. Aktif / Gelecek Projeler Manga 13 (Thirteen) - Sorachi Hideaki (Tamamlandı) Yume Nikki (Tamamlandı) Horror Mansion (Devam Ediyor) Chain Chronicle (Devam Ediyor) The Forest of Drizzling Rain (Devam Ediyor) Hanazono No Kioku (İptal Edildi) Gelecek Night Head Genesis Kekkai Sensen - Mafuugai Kessha Danshi Koukousei No Nichijou Saint Onii-san Bankara-san ga Tooru - Sorachi Hideaki Melty Night Name of Love Light Novel Shingeki No Kyojin: Before The Fall (Yalnızca ilk bölüm çevrildi ve bazı sebeplerden dolayı iptal edildi.) Durarara!! (Devam Ediyor) Yume Nikki (Devam Ediyor) Gelecek Projeler Date A Live Witch's House Alice Mare Drama CD KissxKiss Collection Vol 9 (Kamiya Hiroshi) Landscape~Ano Natsu No Negai~ (Ishida Akira) Hatoful Boyfriend Gelecek Projeler Gintama Bonus Drama CD: There is No Correct Answer to Life Gintama Wii Drama CD Doujinshi Gintama dj - Amayadori (Tamamlandı) .flow (Devam Ediyor) Adres: http://bakashuu-translations.blogspot.com.tr/ Facebook: https://www.facebook.com/bakashuutranslations
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.