Jump to content

Aurantiaco

Üyeler
  • İçerik sayısı

47
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Aurantiaco kullanıcısının paylaşımları

1. Aurantiaco

( 12 / 12 ) Show by Rock!!

2 günde 8 bölüm maşallah be
  2. Aurantiaco

( 12 / 12 ) Area 88 (TV)

Ellerine sağlık
  3. Aurantiaco

( 13 / 13 ) Joshiraku

Ooo tehditle karışık cesaret verici yorum. Bayılırım :D
  4. Aurantiaco

( 13 / 13 ) Joshiraku

ufak bi konser işi çıkmasa dün bitmişti aslında seri gene de fazla uzaman gibi geliyo. ekip liderine 1 haftadır ulaşamıyorum seriyi bitirip yollarımızı ayırıcaz gibi görünüyo :S
  5. Aurantiaco

( 13 / 13 ) Joshiraku

her 10 ayda bir girip günde 3 bölüm çevirsem seneye bitiyo hadi hayırlısı :D aa çevirmenlik başlığımı almışlar :D hayrına devam ediyim bari yada rosiecy'e de satabilirim çevirdiğim bölümleri
  6. Aurantiaco

( 13 / 13 ) Joshiraku

İletilerin gönderilme saatleri manidar :head2:
  7. Aurantiaco

( 13 / 13 ) Joshiraku

Bu çocuk çeviriyor be helal olsun!!!
  8. Aurantiaco

( 13 / 13 ) Joshiraku

Yarım çay bardağı döktüm sadece :(
  9. Aurantiaco

( 13 / 13 ) Joshiraku

Çeviriyle ilgili soru ve sorunlarınız için bana ulaşmaktan çekinmeyin ☺️
  10. Bunu okuyan işsizler bi ses verebilir mi

11. Öncelikle yarışmaya katılan herkese teşekkür etmek istiyorum. İleride daha güzel yarışmalarlar karşınıza çıkmak için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Lafı uzatmadan değerli jürimizin belirlediği kazananları açıklama istiyorum. 3. olarak 2015 Naruto Takvimi ve 70x100 ebatlarında Alucard Posteri kazanan yarışmacımız ve videosu... Dareka :cheer3-onion-head-emoticon: 2. olarak bizden istediği anime karakterinin baskılı tişörtünü kazanan yarışmacımız ve videosu... İK-Tsubaki :good-job-onion-head-emoticon: 1. olarak bizden 200 TL değerinde manga seti kazanan yarışmacımız ve videosu... xlsprey Kazananlar ödülleri için bana ulaşabilir.
  12. Yarışma vidyoları konusundan görebilirsiniz
  13. Latincede "turuncu". "Neden direkt turuncu değil?" Kulağa daha fonetik geliyor.
  14. Aurantiaco

Para, Mutluluk Getirir Mi?

#include <stdio.h> int main() { bool mutluluk; int para,ihtiyac; scanf("%d %d",¶,&ihtiyac); if(para>ihtiyac) mutluluk=1; else mutluluk=0; return 0; } Para her daim mutluluk getirir. Param var ama mutlu değilim diyenlerin yeterince parası yoktur sadece :D
  15. Aurantiaco

İtiraf Köşesi

Haha nasıl olsa unutulup gidicek ben de yaziyim buraya. İtiraf ediyorum daha önce 2 here intahar etmeyi denedim :S Ama ikisinde de beceremedim :D Bidaha olursa kesin başarıcam bu sefer iddaalıyım :P
  16. Ekonomik duruma göre pahalı ucuz diye ayırmamak lazım. Yurtdışında daha ucuz olduğu bir gerçek ve bunun sebebi yine arz-talep ilişkisi. Türkiye'de bu sektörler yeni yeni gelişmeye başladı ve dikkat edilirse e-sport ile birlikte doğrusal olarak artış gösteriyorlar. Türkiye'de her isteyen alamıyor bu da bi gerçek ancak ben her istediğimi alabiliyorum :P Bu yüzden ödüllerin bir kısmına sponsor oldum zaten. Ek olarak bu sektör tamamen eğlence üstüne kurulu olduğu ve ihtiyaç arzetmediği için müşterinin fiyatlara şikayet etme hakkı kalmıyor. "Pahalıysa alma kardeşim" veya "Almasan ölür müsün?" tarzı cevaplar sık sık karşımıza çıkıyor.
  17. Youtube'a upload edip forumda ilgili konuda başlıkta paylaşıcaksın
  18. Aurantiaco

Dota Muhabbet Mekanı

İşte LoL'ü sevmemem için bi neden daha. Ne zaman insan gibi dota muhabbeti açmaya çalışsam parazit gibi sağa sola yapışıyo muhabbeti sömürüyo.
  19. Aurantiaco

Dota Muhabbet Mekanı

Her zaman olduğu gibi gene Dota 2 vs. LoL'e döndü muhabbet. Farklılıklarımızı bir kenara bırakıp beraberce yaşayamaz mıyız? (Bu son sözde en ufak ciddi değildim :/ Dota bariz daha kaliteli bir oyun ve isteyenlerle bunu saatlerce tartışabilirim ki lisede oda arkadaşım challenger'dı ve saatlerce de tartıştım 2 hafta önce "dota daha iyimiş" diye mesaj attı sonunda) Dediğim gibi 8 sene falan önce başladığım için ben de bol bol fun map oynadım. FoC'lar Bleach vs. One Piece'ler... Seve seve dota öğretebilirim. Green TD'nin rahat 40 farklı versiyonunu oynamışımdır. Dota 2 çıkınca skiller değişti diyip suçu valveye atamayız. Updateleri hala icefrog ve ekibi yapıyo yani Dota 2 çıkmasa da DotA'ya aynı updateler gelicekti ve geldi de zaten. Hala daha 6.82 patch diye devam ediyo zaten.
  20. Ben de sponsor sayılırım benim de resmimi koyabilirler ^^
  21. Daha önce de birçok anketi fake ip ile sabote etmişliğim var. Ne kadar önlem alınırsa alınsın bi açığı mutlaka oluyo ama sadece jüriye bırakmanın ne kadar adil olacağı da bir tartışma konusu :/
  22. O zaman ben de güvenmiyorum artık :S Yarışmacılara duyuru: Hiçkimse size güvenmiyor!!! :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.