Jump to content

Aftemelouchos

Üyeler
  • İçerik sayısı

54
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Aftemelouchos kullanıcısının paylaşımları

1. garanti bankasının babalar günü reklamı bence enfes. [Hidden Content]
  2. Aftemelouchos

WEPTOON önerebilir misiniz?

Tower of God Solo Leveling unOrdinary
  3. BGS'i izledim Kamisamaya bakayım bi. Teşekkür ederim.
  4. Selam arkadaşlar; Yahari ore no seishun love comedy wa machigatteiru Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e Hyouka animelerine benzer, biraz romantizm biraz gizem içeren anime önerebilir misiniz ?
  5. Aftemelouchos

[Anket] 2016 Kış Sezonunun En İyisi...

Aralarında tek izlediğim Boku Dake Ga Inai Machi ve onu seçiyorum. Gayet başarılı.
  6. Tokyo Ghoul izlemiştim. Black Bullet'e bi' göz geçirim teşekkür edeirm. Üstünü çizdiklerimi izledim dostum. Gerisini inceleyeceğim. Teşekkürler.
  7. Arkadaşlar kiseijuu sei no kakuritsu tadında bir anime arıyorum. Bunun dışında bu anime vuaavv kesinlikle izle dedikleriniz varsa konuyu takipte olacağım. Teşekkürler.
  8. Aftemelouchos

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ao No Excorsist 15 izledim. Çok güzel bölümdü.
  9. Dün KPSS girdim. Oda bana girdi. Karşılıklı ilişki söz konusu.. :-\
  10. Aftemelouchos

One Piece 506 izledim. Harika bir bölümdü ama çizimlerde bir gariplik vardı.
  11. Aftemelouchos

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Mirajane tabiki :P
  12. Aftemelouchos

Luffy'nin Hasır Şapkası + Nami

Yok öyle bir şey olduğunu zannetmiyorum. Ama ilk Nami'ye şapkasını verdiği zaman çok etkilenmiştim ::P
  13. Aftemelouchos

One Piece En Güçlü Karakter?

Arkadaşlar şahsım adına şunu söylemeliyim. Zoro Luffy'i bu seride hiçbir şekilde geçme imkanı yok. Ben Zoro fanıyımdır bunu başta söyledim zaten. Mihawk'tan eğitim almış olabilir ama Luffy de Kara Kraldan eğitim aldı. Bu serideki en önemli şey haki. Yonkou Shanks ve Roger tayfasını takip ederseniz bunun farkına varabilirsiniz. Shanksin tayfasında bir tane şeytan meyvesi kullanıcısı var. Roger'ın tayfasınıda bilinen şeytan meyvesi kullanıcısı yok. Tamamiyle haki kullanıcıları sayılır ve durum ortada. Zoro H.Haki sahibi olamayacak ama K.Haki ve B.Haki olması lazım. Şöyleki Zoro Logia kesebilmesi için B.Haki olması lazım ve olacaktır. Mihawkta haki olduğunu zannetmiyorum. Varsa bile B.Haki vardır. Durum bu.
  14. Aftemelouchos

Enel de kenbunshoku haki var ama yeterli olmayabilir. Shanks yıldırımdan daha hızlı hareket edebilirse o iş olur. Burası OP dünyası. Hızlı hareket etse şaşırmam :)
  15. Aftemelouchos

Bence yeterli değil dostum. Fikrine saygı duyarım ama Shiki de tek başına bir adayı havada uçurabiliyor ve istese aynı şekilde yok edebilir. Keza Enel. Logialar arasında en güçlüsü bence. Tayfadakiler tam kadro dalsalar yine alamazlardı. Hani güçlü derken sebebi daha ayrıntılı belirtsek daha güzel olur. : ) Ayrıca Dragon da haki var galiba. Çünkü Smoker'ın bileğinden tutmuştu yanlış hatırlamıyorsam.
  16. Aftemelouchos

2 gün komada yatmamışmıydı. Luffy o acılarla birlikte dövüştü. Her şey hallolduktan sonra kendini bıraktı. Eğer Luffy de şeytan meyvesi olmasaydı o zaman kendini daha farklı geliştirirdi. Sonuçta fiziksel gücü ve dayanıklılığı kanıtlanmış Garp'ın torunu.Bu arada Dragon'un gücünü bilmeden en güçlü demek doğru değil. Kimse Enel yazmamış.
  17. Aftemelouchos

Zoro fanıyımdır ama Luffy'den daha dayanıklı olduğuna inanmıyorum.
  18. Aftemelouchos

One Piece 505 Fairy Tail 86 Ao no Exorcist 12 Birazdan Deathman Wonderland inş.
  19. Aftemelouchos

One Piece Teori

Ben hala çok mantıklı olduğunu düşünüyorum. One Piece'nin bir hazine veya bir silah olduğuna inanmıyorum. Çok basit kaçar. O yüzden attım hafızaya bu teoriyi. Beyin bedava.. ::D
  20. Aftemelouchos

Eski Yaptığım Resimlerim Serbest Dall

Güzel çalışmalar. Tebrik ederim.
  21. Aftemelouchos

İlk İzlediğiniz Anime?

Death Note
  22. Oylama oy kullanan üyelerin ip adresi ve üyelik tarihlerinin kontrol edilmesi mümkün mü ?
  23. I think that in the True History (Void history), there were indeed pirates that had tried to take over a kingdom. The kingdom tried to defend themselves using an ancient weapon (pluton, poseidon, ect). However, the pirates also had ancient weapons, and managed to take over the kingdom. The pirates, then used the ancient weapon to seperate the ocean around that land, making it unreachable. This causing the land to split apart, and creating the 4 blues (north, south, west, and east), the red line, and the grand line. The name of the pirates were called the world government pirates (Five elder star, Nobles, and the Marines) that’s why they have their own (pirate) flag and ant to govern the whole world. The ancient kingdom recorded all the events into what are known today as poneglyphs, but the only one to record the great war between them and the world government, along with the events that happened during that time was the rio poneglyph. Hundreds of years later, Roger had indeed found the Rio Poneglyph at the end of the Grand Line. Upon reading the rio poneglyph, he found out that he himself, along with the people with “D” in their names were “Desendents” of the ancient kingdom. The survivors of the great war put “D” in their names to remind everyone that they will one day “Dethrone” the world government pirates hence, the “Will of D”. Knowing the True History, he intended to “Dethrone” the World Government, but he knew himself was not nearly strong enough to go against the world. He then sacrificed himself to the marines/World Government, and told everyone of ‘One Piece’. He made it sound like a great treasure, hoping to get the rest of the world involved, and this started what is known as “The Great Age of Pirates”. Roger hopes that by doing this, one day a strong group of pirates will reach Raftel, find the True History, and fulfill the “Will of D” by “Dethroning” the World Government. At the end of “One Piece”, I think that of course, the Straw Hat pirates will reach Raftel and read the Rio Poneglyph (Robin’s dream). Knowing the True History, Luffy intends to carry out the “Will of D”, and starts a revolution. Soon there will be a huge battle between the Straw Hats(and whoever decides to join them), and the World Government(With the rest of the Shichibukai, Admirals, Gorosei etc.) In the end, the Straw Hats should emerge victorious, and fire Pluton(Or another ancient weapon). After firing the weapon, the world shakes, and somehow the Red Line forms together with the islands, creating one whole piece of land, also called ”One Piece” (Luffy’s dream). Also, with the 4 blues formed together, instead of being named, North, East, South, West, it will simply be called, ”All Blue” (Sanji’s dream). And the person who unites the world will be known as “The Pirate King”. Türkçe Yani adam diyor ki, Gerçek Tarih’te(Kayıp Yüzyıl) tabii ki korsanlar vardı ve bunlar krallığı ele geçirmeye çalıştı. Krallık antik silahları(pluton, poseidon falan) kullanarak kendini savunmaya çalıştı. Ama korsanların da antik silahları vardı, ve krallığı ele geçirdiler. Korsanlar daha sonra antik silahları okyanusu karalardan ayırmak ve karayı ulaşılmaz yapmak için antik silahları kulandı. Bu olay karanın bölünmesine, ve 4 denizi(Kuzey mavi, güney mavi, batı mavi ve güney mavi), Red Line ve Grand Line’ın oluşmasını sağladı. Korsanlar Dünya Hükumeti Korsanları(5 ihtiyar yıldız, asiller ve denizciler) adını aldı, bu yüzden kendi (korsan) bayrakları var ve Dünyaya hükmediyorlar(?). Antik krallık yaşadığı bütün olayları bugün bilinen adıyla ponegliflere kaydeti, ama dünya hükumetiyle aralarındaki savaşı ve bu sırada olan olayları sadece Rio Ponegliflerine kaydettiler. Yüzyıllar sonra Roger, Grand Line’ın sonunda Rio Poneglifini buldu. Rio Poneglifini okuyarak, kendisiyle birlikte adında “D”yi taşıyanların antik krallığın “Descendents”(Aynı soydan gelen kişi) olduğunu keşfetti. Büyük savaştan kurtulanlar herkese bir gün “Dethrone”(tahtı geri almak) yapacaklarını hatırlatmak için isimlerine “D” koydular, “Will of D.”(D.’nin arzusu) buydu. One Piece’in sonunda, Hasır Şapka’lar Raftel’e ulaşacak ve Rio Poneglifini okuyacaklar(Robin’in hayali). Gerçek tarihi bilerek, Luffy “Will of D.”(D’nin arzusu)nu gerçekleştirmek ister ve bir devrim başlatır. Bundan sonra Hasır Şapkalar(ve onlara katılmaya karar verenler) ve Dünya hükumeti(Shichibukai’ler, Amiraller, 5 ihtiyar yıldız vs. birlikte) arasında büyük bir savaş olacak. Sonunda, Hasır Şapkalar galibiyet alacaklar, ve Pluton’u(Veya başka bir antik silahı) ateşleyecekler. Silahı ateşledikten sonra Dünya sallanacak, ve bir şekilde Red Line adalarla birleşecek, büyük ve bütün bir toprak oluşturacak, ve bunun adı “One Piece”(tek parça) olacak(Luffy’nin hayali). Ayrıca, 4 deniz birleşecek, Kuzey, Güney, Doğu, Batı diye ayrılmak yerine kısaca “All Blue”(Bütün Mavi) olarak adlandırılacak(Sanji’nin hayali). Ve tüm dünyayı birleştiren kişi “Korsanlar Kralı” olarak anılacak. Gördüğüm en iyi teorilerden bir tanesi. Spoiler yemiş gibi oldum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.