Jump to content

Swooger

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

Swooger kullanıcısının paylaşımları

1. Swooger

Merhaba

*facepalm* Buluruz bir şeyler .s.s :)
  2. Yaz beni de oraya o zaman :) Summoner 4 olarak
  3. Swooger

Merhaba

Hoş buldum :good-job-onion-head-emoticon:
  4. Swooger

Sizin Zampaktou'nuz ?

İsmi Ryusera olurdu ilk salınımda kabzasında iki adet göz çıkardı ve bu gözlerin biri savunma için biri saldırı için olurdu. Kırmızı Göz açıldığında (Saldırı) : Rakibin tüm hareketlerini takip etmeni ve rakibin açıklarını yakalamayı sağlayan göz. Yeşil Göz (Savunma) : 4 Saniye sonrasını geleceği görmeni sağlayan bir göz! Bunun dışında İlk salınımın özel saldırısı olan iğnelemede aktif olurdu ufak ve gözle görülmeyen hava taneleri atarak rakibinin teninin üstünde patlamasını sağlayan güçlü bir saldırı yaratırdı. İkinci salınımda ise kılıç ile birey kullanıcısı tamamen birleşip üçüncü bir göz aktif oluyor. Kısacası alının ortasında bir göz daha açılıyor. Bunun dışında kılıcın kabzasındaki gözler giderek yerini vakumgaçlara bırakıyor Turuncu bir göz : Diğer iki gözün özellikleri ve Kanayan yara adlı bir güçte bankai ile aktif olur, Kanayan Yara Ryusera ile rakibine her attığın çizikte reatsusundan çalarsın. İğneleyen ile birlikte yapıldığında verilebilecek en büyük hasarı rakibine verirsin.
  5. Swooger

Merhaba

Sevindim! foruma tartışma yaratmak için kayıt olmadım fikrimi belirttim. :P Hoş bulduk :)
  6. Selam ben Emir, beni forum yerine daha çok chat'de göreniniz vardır. Neden olduğunu söylersem forum gibi ortamlara girdiğimde bırakmak zor oluyor! Her neyse bugün o tabumu yıkıp kayıt oldum foruma. Sanırım artık buraya da 1 saat gibi bir süre ayırabilirim artık. Bir çoğunuz beni tanımasa da ben bir çoğunuzu tanıyorum, kendimi tanıtmak ve özetlemek istersem: Yeri gelince şakacı, yeri gelince ciddi biriyim. Hobilerim : Yüzmek, Manga koleksiyonu yapmak (Zaman ve Para olunca!) Figürler, Müzik, Oyun vb. Amacım : Yok! Bunların dışında Blog yazmayı seven birisiyim tasarım kodlama alanlarında yeteneğim vardır ve League of Legends ve Payday 2 aşırı derecede oynayan bilirim zamanımın yarısı neredeyse bu iki oyuna gidiyor. League Of Legends : Summoner 4 - Diamond 5 Bunlar dışında her kümede olan smurf hesaplarımda bulunmaktadır, Plat,Gold,Silver ve Bronz gibi. Payday 2 : Steam id verirseniz eklerim Tanışma ve Kaynaşma dışında, yakında büyük bir sürpriz yapacağım. Genellikle erkeklerin ilgisini çekebilecek türden bir tane! :) Edit : Chat hesaplarım şu şekildedir - Etsote, IceBlue, Kelnes, Kelness ve Sovalita Tanıştığıma Sevindim! (>‿◠)✌
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.