Jump to content
×
×
 • Create New...

cagirt

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About cagirt

 • Rank
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male
 1. Nasıl bir bölümdü öyle :D İnaho yeni gözüyle beraber yine yaptı yapacağını :D "Seni arıyordum, yarasa... Hayır, sanırım artık martı sınıfındansın." bu replik çok iyiydi :D Bu rüzgar olayı ile sanırım göktaşı hareketlerinin oluşturduğu saptırmalardan bahsediyorlar galiba çünkü o bölge son derece yoğun göktaşlarından.
 2. Heyecanlı bir sezon olacak gibi İnahoyu da bekliyordum ama prenses kesin kurtulmuştur diyordum ama ters köşeye yatırdılar. İnahonun gözü hiç beklemiyordum güzel olmuş aslında. Yine her zamanki gibi sakin bir şekilde işi bitirdi. Aldnoahı kullanabilmeside çok değişik olayların habercisi gibi bakalım. Nasıl fark etti ama ya prensesin gerçek olmadığını. Demek ki hafızasını kaybetmemiş. Gerçi belli olmaz yakın hafızası zarar görmüş olabilir. Slaine ve kontun nasıl ortalıkta gezdiği belli oldu. Slaine sir yapmışlar bir de. Prensesin bilinci açık olsaydı görürdüm ben onları. Slaine ile İnaho çarpışması bu sefer olur artık.
 3. www.aldnoahzero.com burada 025 olan iki tane var onlara tıkla kodu yaz decode tıkla.
 4. Ne kadar çok içerik çıkmış bir günde. Dünyalılar deucalionu mu kullanıyordu yoksa bana mı öyle geldi. Ayakta duran inaho ya saç şekli ayni inaho kan izlerinin yeri falan da ayni. Hatta vurulduğu yer resimdeki yer. Bende Vs 025 kodları paylaşıyım ACClarke1953 KVonnegut1951 Mobilden girdiğim için atamıyorum :)
 5. Rica ederim :) Ateşkes yapalı ne kadar olduki böyle bir şey diyor. Inaho hakkında daha fazla merak uyandırmaya çalışıyorlar gibi geldi. Neyse 1 ay kaldı :D Inaho fanlarını fena kızdıracak posteri seçmişsin :D
 6. Yeni CM2 (Ben de linki paylaşayım dedim :D ) Edit: Ve evet, Orange miz CM de varsa bu iyiye işarettir ^^ Bende kodu paylaşıyım: RBradbury1950 Inahoyu beklerken nerden çıktı şimdi bu :mellow:
 7. İnsan inahonun üstündeki kıyafeti değiştirir ne öyle kanlı, eski üniforma. İnaho "Bittin oğlum sen slain" der gibi bakıyor. :D 12 sinde çıkacak ses kaydından böyle bir şey çıkarsa şaşırmam :D O kont nasıl hala ortalıkta geziniyor. Böyle şey olur mu ya :angry: Cruhteo geri dönerse iyi olur ama zor gibi.
 8. 023 kodu internete düşmüş. ERBurroughs1917 Bu videoları yükleyen sağolsun bölge kısıtlamalarıyla uğraşmak zorunda kalmıyoruz. Sanki bir şeyler ilan ediyor ve emir veriyor ve ya bir şeyler istiyor gibi. Başından ve sonundan bunu çıkardım bakalım. Bu arada aLIEz'e de klip yapmışlar. Ama bölge kısıtlamalarından dolayı açılmıyor. Sezonun özeti gibi olmuş.
 9. Eline sağlık. Diğer konuda biraz daha devam etseydik ban yiyecektik. :D Resimler, yazılar güzel olmuş. "Bu seri, biz Dünya üzerinde yaşayan insanlara savaş ilan ediyor." Bu çok iyiydi. :D

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.