Jump to content

Furkiş

Üyeler
  • İçerik sayısı

124
  • Son ziyareti

6 Takipçi

Furkiş hakkında

• Doğum günü 06/01/1999

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Hmm ne yazsamki buraya :D Tam bir gamerim yemek yapmayı,basketbol oynamayı ve kitap okumayı çok severim.League of Legends oynuyorum en sevdiğim online oyundur. :D West'de plat ikiydim ama o hesap ban yedi şimdi unranked gözüküyor. :( En sevdiğim hero Yasuo. <3 En sevdiğim offline oyun Watch Dogs.En sevdiğim anime Tokyo Ghoul.En nefret ettiğim insan tipi bencil ve Naruto en iyi anime diye geçinenler.En sevdiğim yemek et. :D Tam bir etçilim Luffy'nin kayıp kardeşiyim galiba. >.> Tanısanız seversiniz. :D Espritüelimdir çevremdeki insanlar onları mutlu ettiğimi,güldürüğümü söylerler. :D Bu kadar anlatıcak bişey kalamdı galiba. ^^ Ha bu arada tanışmak istiyorsanız mesaj atabilirsiniz :D :D

Ulan adımı yazmayı unutmuşum asdfga tam adım Furkan Osman Özgül'dür. :3

Son profil ziyaretçileri

5948 profil görütülenme

Furkiş üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Furkiş

1. Ben insanlardan,insanlarda benden nefret ediyor.Ohh ne güzel.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ben senden önce yollamışım. Kendi özentiliğini bana yükleyemezsin. Kışt.

3. Furkiş

Furkiş

Ezgi Abla uykusuzluk sende kafa yapıyo bencede yat :I Hazado bana insanları seviyorsun diyerek hakaret ettin ban pls asdwqdsa

4. LeornKayn

LeornKayn

O vakit sen kendinde nefret ediyorsun çünkü sende insansın tamam tamam sakin olun bilim dünyasında bi çığır açtığımın farkındayım Eren al şu nobel ödülü diğerlerinin yanına koy...

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.