Jump to content

Agumonmikasa

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

5 Takipçi

Agumonmikasa hakkında

• Doğum günü 03/17/1996

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1056 profil görütülenme

Agumonmikasa üyemizin başarıları

1. Agumonmikasa

Shingeki no Kyojin 2. Sezon Ne Zaman Gelir?

Ya gelsin beklerim ben allah aşkına 2016 ya kadar mangayla idare ederim ama değiniz gibi inşallah 2.sezonun bölümleri güzel olur çünkü mangada çok acayip olaylar olmaya başladı :D
  2. Agumonmikasa

Armin’in Seiyuusundan Cevap Geldi

Ben en başta armini kız zannetmiştim sonra bana seslendirenin kadın olduğunu söylediler ama animede bir çok erkek karakteri görüyoruz hiçbiri armininki gibi değil arminin yüzü ve hareketleri insana kız dedirtiyor ben açıkçası arminin kız çıkmasını isterim kız çıkarsa mangada soğumam aksine büyük bir hevesle okurum bence ısayama armini kız yapsın :D
  3. Agumonmikasa

Shingeki no Kyojin 2. Sezona Yeşıl Işık

haklısın inşallah 2.sezonu 1.sezonu gibi güzel olur sakagucgi bende senin gibi habei duyar duymaz sevinmiştim :)
  4. Valla shingeki no kyojin cidden birinciliği hak ediyor onu birinci sırada görmek çok mutlu etti inşallah başarılarının devamı gelir :)
  5. Agumonmikasa

TheDirectEco haklısın valla okadar yeni şeyin düşünülmesi için zaman gerek zaten tarih değil beni korkutan kesinleşmemesiydi o da kesinleşti ya istedikleri zaman başlayabilir ya bide başlarında amaçları tittanları yok etmekti şimdi ise mangada hükümete düşman oldular. inşallah mangada mantıklı bir yere bağlarlar valla ben eren ve diğerlerini ve keşifbirliğini özledim bir an önce başlasın :D
  6. Açıkçası evet levinin geçmişi izlenir benim zaten merak ettiğim iki kişinin geçmişiydi onuda ova oluyor :D
  7. Agumonmikasa

Valla benim tek korkum 2.sezonunun kesinleşmemesiydi oda kesinleştiğine göre ne zaman başlarsa o zaman izlerim :D
  8. Nedemek aslında teorilerinde mantıklı yanı var o yüzden ben doğruları dedim sen mutluysan sorun yok :D
  9. alein teorilerini zevkle okudum açıkçası mantıklı teoriler :D
  10. Açıkçası levi ve erwini bende özlemişim tanıtımını yeni izledim güzele benziyor.Ben bir yerde görmüştüm leviyle erwinin nasıl tanıştığını böyle ova olması bence çok güzel zaten ikisinide özlemiştik :D
  11. Agumonmikasa

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

Shingeki no kyojin:Ben keşif birliğine katılıp iyi bir asker olup titan öldürüp özgürlüğüme kavuşmak isterdim :)
  12. Agumonmikasa

Shingeki no Kyojin Ne Zaman Bitiyormuş?

Yani ne diyim inşallah hem mangası hemde animesi güzel biter inşallah mangayı mantıklı bir yere bağlarlar :D
  13. Agumonmikasa

Shingeki no Kyojin Ne Zaman Bitiyormuş?

Bence yerinde bir karar çünkü son zamanlarda manganın konusu çok başka başta amaçları titanlardı şimdi ki amaçları kralı devirmek anlamadım gitti inşallah 2.sezon bölümleri güzel olur ....
  14. Agumonmikasa

Oh be sonunda valla haberi duyar duymaz sevincimden çığlık attım en sonunda beklediğimize değdi 2.sezonu geliyor ya varsın 1_2 sene bekliyelim :D
  15. Agumonmikasa

Shingeki No Kyojin Karakter Anketi

Valla mikasa 2.ci olucak kızdı ama 7.ci olmuş armin ve eren bile ilk 5 girenlerden eren 3.cü armin 4.cü olmuş ben jean 3.4cü sırada bekliyorum ...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.