Jump to content

xemerius

Üyeler
  • İçerik sayısı

907
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Durum güncellemeleri bölümüne xemerius kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Dr. Stone u bu kadar kaliteli beklemezdim... en son Drifters ta böyle bilgilendirme vardı sanırım

1. Myloxeth

Myloxeth

doru

2. offf gerçekten buraya baktıkça anime izleyen küçüklüğümü hatırlıyorum... neyse beni tanıyan çok yok ama ben de üniversite kazandım sonunda :D (buraya 7. sınıfta baslamısım tuhaf oldu sımdı)

3. AZ KALDI AAAAZ...FT izlemeyi cok ozledim....:'(

4. Fairy tail'in başladığını yeni ögrendim... ÇOK tuhaf hissediyorum... ama sanırım izlemicem :D

5. Zaman fazla hızlı geçiyor.

1. Perfectum

Perfectum

O zaman yavaş yaşamalısın :D

ygs_kapak-696x464.jpg

2. xemerius

xemerius

Haklısın :))

6. SON 1 BÖLÜM... :bye-crazy-rabbit-emoticon:

7. HAIKYUUU :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:  aslında buraya bir sürü resim koymak isterdim ama boyutlari yüzünden... ama çok güzel bir finaldi :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

8. Naruto izleyen arkadaşımla konuşa konuşa naruto ögrendim hatta son çıkan bölümü indirdim boş bir zamanımda izlicem sanırım :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Filleri atladıktan sonra bir şey olmaz okula ... :D 

3. xemerius

xemerius

Yanii :D ama zaten bu zamandan sonra baslamam. Yani narutoya baslamak icin kendimi hazirlamam lazim  :D

9. Okulda biriyle beraber yuri on ice izliyoruz. Her pazartesi (biraz) yüksek sesle bölüm hakkında konuşmak çok eğlenceli oluyo. Özellikle 7. bölümün konuşmasında arkadaşlarım bakış atiyodu :'D

1. xemerius

xemerius

8 o kadar olmasa da 7 :embarrassed1-onion-head-emoticon: zaten konustugum arkadasim o sirada telefonunu firlatmis :D

10. Okul sınav falan derken foruma bayadır girmemişim... Böyle uzun süre girmeyip birikmiş durumları okuyunca forumun çok güzel bir yer olduğunu farkediyorum. Tabi çok olduğu için de hepsini okuyamamak üzücü oluyo...

11. Kimi no nawa........ çok güzeldi :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

12. Spoiler

Hani ağustos oldu nerede film :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

2. Strix.

Strix.

aynen ya sanırım kız dilsiz olan dı

3. jans09

jans09

spoilerda film varmış O.o hatta orada bir spoiler varmııııııışşşşşşşşş!!!!! O.o 

Kimi no na wa daha beklenir... şu ara piyasadaki çevirileri çok kötü. diğer dillere çeviren fansublar bile söylüyor. daha iyi bir mkv beklemek ve kaliteli izlemek en mantıklısı.. bir de görüntüler 480... ayrıca çince hardsuba ingilizce hardsub yapılmış... 

4. xemerius

xemerius

Dilsiz olan koe no katachiydi o da çok güzel *-*

13. Aynı gün hem tokyo ghoul tshirt li kız hem de gerekli şeyler poşeti görmek... :embarrassed1-onion-head-emoticon:

1. xemerius

xemerius

Bir sey olmamış -_- :D

14. Bu sabahki canlı meteor yağmuru. Çok fazla yok ama yine de güzeldi :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Dilek diledin mi ? Benim 3 sayfalık bir liste vardı XD

15. Kitapçının önüne mangaların güzel güzel dizilmesi.... sonra mangaların beni al demesi.... bunlar hep göz hakkı -_- :D

16. Bitmeyen sıcak...

17. Bleach te 64-108 arasi olan filler bölümleri izlemeli miyim ?

2. xemerius

xemerius

Teşekkürler ve yazdıktan 2 dakika sonra izlemeye devam ettim zaten :D

3. Heimatlos

Heimatlos

ben hepsini izledim vakit kaybi olmadi anime izledim oldu

4. xemerius

xemerius

Biraz daha ilerlicem çok sıkılırsam 100. bölümden devam edicem muhtemelen :/

18. Sanırım uzun zamandır evin içinde bu kadar çok sıkılmamıştım... :dead-onion-head-emoticon:

19. Spoiler

20160715_214713-min.jpg

Misafirde miku bebeği bulmak :flying-crazy-rabbit-emoticon:

1. Kikuchi
    2. xemerius
    3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

demek buralara ulaşmış bez bebek olarak

20. Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Umarım burdan yaralanan yoktur.

1. Heimatlos

Heimatlos

Artık bunu bazı siyasal ve küçük hesaplara alet etmesinler 

21. Bugun sadece Canakkaleye geldik ve Istanbula kiyasla yildizlar burada o kadar guzel ki... Sanirim ileride Japonya yerine cok yildizli bir yere gidebilirim -_-

1. Heimatlos

Heimatlos

o cok yildizli yer amerika :D

2. xemerius

xemerius

:bird-onion-head-emoticon: :depressed2-onion-head-emoticon: ama kaliforniya da var yildizlar :'D 

Spoiler

3. Heimatlos
  22. Bundan 1 hafta kadar önce telefonumda yer kalmadı diye değerli anime ekran görüntülerimi ve videolarımı bilgisayara atmıştım. Bugün bilgisayar açıldı sonra kendini tekrar kapattı... Bilgisayar bozuldu... Ablamda içindekiler belki gidebilir dedi... :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: :depressed2-onion-head-emoticon:

2. xemerius

xemerius

Niye olsun niye -_- ben onlari toplamak icin ne kadar zaman ugrastim :depressed2-onion-head-emoticon:

3. Kikuchi

Kikuchi

İnsanın her istediği olmazmış :panda-05:

4. xemerius
  23. Avea ya da turktelekom -_- 3 dakika internete girdim diye 21 tl mi aldi -__- 

2. Heimatlos

Heimatlos

geçmiş olsun 

3. xemerius
    4. Strix.

Strix.

Bu durumlar için aylık 23 TL net fatruları Paket ile 23 Tl ödüyorum 2GB net 100dk 100SMS bana yetiyor. Birde Turkcell olduğu için her yerde çekiyor kimsenin internete bağlanamadığı yerde ben bağlanıyorum.

24. Forumda olalı 2 sene olmuş :flying-crazy-rabbit-emoticon:

1. xemerius

xemerius

Seninde mi 7 temmuz :'D

Ama durumun cok guzel olmus :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.