Jump to content

AraharaFox

Kayıtlı Üye
 • Posts

  159
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

AraharaFox last won the day on August 11 2020

AraharaFox had the most liked content!

About AraharaFox

 • Birthday 01/08/1994

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek
 • Konum :
  10BinAbi
 • İlgi :
  Uçaklar, Kurgu, çizim. / Pilot / Eski nick: AraharaKen

Recent Profile Visitors

2091 profile views

AraharaFox's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

106

Reputation

 1. Ya yumuşum sen istersin de... Gelmez miyim? Hop naber!
 2. Bununla çakışacak bir şey söylediğimi sanmıyorum aslında yine de ama.. Tabi ki herkesin izleme amacı veyahut çıkarımı farklı olacaktır. Kimse aynı değil sonuçta. Ama benim değindiğim nokta FAVORİ diyebilmek için daha fazla dökümana sahip olman gerekiyor işte. Yoksa hayal gücünü tespit etmekte zevktir. Keyif bambaşka bir şey.
 3. Ben bunu şimdi görüyorum.. Tekrar doğum günüm olmuşta kutlanmış gibi hissettim. Teşekkür ederim Homhomm!
 4. Normalde buralarda olmadığımdan cevap vermeyecektim ama Ceyhun dostum bi sakin. Daha 20 küsür anime izlemiş izlememişsin. Favori yapacak durumda değilsin :) Biraz piş izle zevkini bul daha ne cevherler var. Hem o yazmadığın 14 anime içinde olabilirler gerçi ama gördüğüm kadarıyla sana hitap eden onlarca çok iyi yapım var. Hoş gelmişsin :) İyi geceler
 5. Kendince öyle düşünmüş olabilirsin ama .. hem okumuş bitirmiş hemde yeni başladığı 1. sezonu ayrıntılı anlattığı LN'i okuyan biri olarak. Hikayenin gidişatı filmden tutunda her sezonda boy gösteren karakterlere kadar hepsii bu devrin son arkı olan war of underworldse hazırlık için çıkıyor ve bi rolü bi bağlantısı bulunuyor. Bu yüzden o kadar boşa gidiyormuş gibi düşünmeyin bu biraz da 12-24 bölümlük yapıyor olmalarının getirsini. Animeye uyarlanmanın yeteri kadar mükemmel yapılmamış olması ve boşluklar bırakılmasından kaynaklı.. Arka hikayeleri LN'de çok güzel anlatılmasına rağmen animede zaman yetişmiyor malesef. O yüzden Kesinlikle izlemeli ve güncele gelmelisin. Eğer seviyorsan LN'i baştan olmasa da yeni seriyi (İlk SAO girişten başlayarak ayrıntılı olark anlattığı LN'i) okumaya başlamanı tavsiye ederim. Bence En iyi sci-fi /fantastik konuya sahip animelerden biri :) Her duygudan tutam tutam bulabiliyorsun. Ordinal Scale filmini izlemeyi unutma ama sırasına göre izle :)
 6. Hoşgeldinnn... Mekana bekleriz. Konuşmayı seviyorsan atla gel.. Bol muhabbet oluyor. Bazen bi gerileme/durulma süreci olsa da.. devam ediyoruz! :)
 7. Yo ho hoşgeldin. Umarım istediğini bulursun. :) İnsan çok kaynaş gitsin
 8. Nagi no Asukara (bunu listene al ve izle bi ara ) Bu sefer u atmiyim diye uğraştım sdjsd
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.