Jump to content

AraharaFox

Üyeler
  • İçerik sayısı

159
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

AraharaFox kullanıcısının son zaferi 11 Ağustos 2020

AraharaFox en beğenilen içeriğe sahiptir

AraharaFox hakkında

• Doğum günü 01/08/1994

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Uçaklar, Kurgu, çizim. / Pilot / Eski nick: AraharaKen

Son profil ziyaretçileri

2718 profil görütülenme

AraharaFox üyemizin başarıları

1. Ya yumuşum sen istersin de... Gelmez miyim? Hop naber!
  2. AraharaFox

Selamlar

Bununla çakışacak bir şey söylediğimi sanmıyorum aslında yine de ama.. Tabi ki herkesin izleme amacı veyahut çıkarımı farklı olacaktır. Kimse aynı değil sonuçta. Ama benim değindiğim nokta FAVORİ diyebilmek için daha fazla dökümana sahip olman gerekiyor işte. Yoksa hayal gücünü tespit etmekte zevktir. Keyif bambaşka bir şey.
  3. Ben bunu şimdi görüyorum.. Tekrar doğum günüm olmuşta kutlanmış gibi hissettim. Teşekkür ederim Homhomm!
  4. AraharaFox

Selamlar

Normalde buralarda olmadığımdan cevap vermeyecektim ama Ceyhun dostum bi sakin. Daha 20 küsür anime izlemiş izlememişsin. Favori yapacak durumda değilsin :) Biraz piş izle zevkini bul daha ne cevherler var. Hem o yazmadığın 14 anime içinde olabilirler gerçi ama gördüğüm kadarıyla sana hitap eden onlarca çok iyi yapım var. Hoş gelmişsin :) İyi geceler
  5. Kendince öyle düşünmüş olabilirsin ama .. hem okumuş bitirmiş hemde yeni başladığı 1. sezonu ayrıntılı anlattığı LN'i okuyan biri olarak. Hikayenin gidişatı filmden tutunda her sezonda boy gösteren karakterlere kadar hepsii bu devrin son arkı olan war of underworldse hazırlık için çıkıyor ve bi rolü bi bağlantısı bulunuyor. Bu yüzden o kadar boşa gidiyormuş gibi düşünmeyin bu biraz da 12-24 bölümlük yapıyor olmalarının getirsini. Animeye uyarlanmanın yeteri kadar mükemmel yapılmamış olması ve boşluklar bırakılmasından kaynaklı.. Arka hikayeleri LN'de çok güzel anlatılmasına rağmen animede zaman yetişmiyor malesef. O yüzden Kesinlikle izlemeli ve güncele gelmelisin. Eğer seviyorsan LN'i baştan olmasa da yeni seriyi (İlk SAO girişten başlayarak ayrıntılı olark anlattığı LN'i) okumaya başlamanı tavsiye ederim. Bence En iyi sci-fi /fantastik konuya sahip animelerden biri :) Her duygudan tutam tutam bulabiliyorsun. Ordinal Scale filmini izlemeyi unutma ama sırasına göre izle :)
  6. AraharaFox

Yeni geldim merhabalar

Hoşgeldinnn... Mekana bekleriz. Konuşmayı seviyorsan atla gel.. Bol muhabbet oluyor. Bazen bi gerileme/durulma süreci olsa da.. devam ediyoruz! :)
  7. AraharaFox

herkese merhabaa

Yo ho hoşgeldin. Umarım istediğini bulursun. :) İnsan çok kaynaş gitsin
  8. AraharaFox

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Xian Wang de Richang Shenghuo
  9. AraharaFox

Infinite Dendrogram
  10. AraharaFox

Watashi ga Motete Dousunda
  11. AraharaFox

Taboo Tattoo
  12. AraharaFox

Nagareboshi Lens
  13. AraharaFox

A-Channel
  14. AraharaFox

Nagi no Asukara (bunu listene al ve izle bi ara ) Bu sefer u atmiyim diye uğraştım sdjsd
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.