Jump to content

AraharaFox

Üyeler
  • İçerik sayısı

159
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
    AraharaFox reacted to Pseudohomophylus in YN: Yeni Dünya [FF] [4.bölüm 18.06.2020 GÜNCEL/Yeni bölüm!]   
    Düzelttiğim yerlere ek olarak büyük küçük harflere ve özel isimlere de dikkat ettin mi biz bunu kitap haline bile getirebiliriz
    Eline koluna kalemine sağlık ?
    Yarışmada bol şans ? 
  2. Harika
    AraharaFox got a reaction from Pseudohomophylus in YN: Yeni Dünya [FF] [4.bölüm 18.06.2020 GÜNCEL/Yeni bölüm!]   
    Yeni Nesil: Yeni Dünya Mucizesi

Dünya beklenmedik bir felaketle karşı karşıya! Önlemeyi bırakın; düşünecek zamanları kalmadı!? Bu kıyamet sonrası filmlerin gerçek olması anlamına mı geliyor?
    Bu karanlık gelecek, bir kahramana gebe olabilir mi? İnsan ırkı hayatta kalabilecek mi?

Kıyamet sırasında ufacık bir bebek olan Noa'nın hayatını ve kahramanlıklarını anlatacağım bu seriyi okuduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Umarım hepinizin taktirini kazanacak, keyifle izleyebileceğiniz bir hikaye olur!

Bölüm 1: Kıyamete Beş kala

Bölüm 2: Wave X

3.Bölüm: Yeni Çağın Başlangıcı
    4.Bölüm:  Mucize Bebek

3. Beğen
    AraharaFox got a reaction from Amygirl in YN: Yeni Dünya [FF] [4.bölüm 18.06.2020 GÜNCEL/Yeni bölüm!]   

Dünya beklenmedik bir felaketle karşı karşıya! Önlemeyi bırakın; düşünecek zamanları kalmadı!? Bu kıyamet sonrası filmlerin gerçek olması anlamına mı geliyor?
    Bu karanlık gelecek, bir kahramana gebe olabilir mi? İnsan ırkı hayatta kalabilecek mi?

Kıyamet sırasında ufacık bir bebek olan Noa'nın hayatını ve kahramanlıklarını anlatacağım bu seriyi okuduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Umarım hepinizin taktirini kazanacak, keyifle izleyebileceğiniz bir hikaye olur!

4. Üzgün
    AraharaFox got a reaction from BURUN in İyi ki anime/manga evrenini biliyorum dediğiniz anlarınız neler?   
    Vay canına! Benden tam puan! Animeseveruslar olarak gururumuzsun. Bir kraliçe duruşu sergilemişsiniz! Tebrik ediyorum. 

Öyle şeyler çok oluyor ama.. İzlemeyen anlayamıyor. Tabi Naruto gibi bir anime denk gelmiş orası daha şans.. Bize İnazuma eleven gelir "hahha bu ne be 40 dakikadır aynı yönde koşuyorlar 100 mlik saha nere gidicekler daha" dalgasına konu oluyoruz 
  5. Harika
    AraharaFox got a reaction from BURUN in YN: Yeni Dünya [FF] [4.bölüm 18.06.2020 GÜNCEL/Yeni bölüm!]   

6. Harika
    AraharaFox reacted to Pseudohomophylus in İyi ki anime/manga evrenini biliyorum dediğiniz anlarınız neler?   
    Her an iyi ki diyecek halimiz yok
    Animeleri iyi yanlarıyla da kötü yanlarıyla da seviyoruz 
  7. Harika
    AraharaFox reacted to Pseudohomophylus in İyi ki anime/manga evrenini biliyorum dediğiniz anlarınız neler?   
    Bir gün kidz animez diye bir kanaldan Naruto animesini izlerken odaya benden 9 yaş büyük abim girdi ve bana hala çizgifilm mi izliyosun dedi sonra karşı kanepeye geçti, başta ekranla ilgilenmiyormuş gibi görünüyordu ama bolca ninjalı aksiyon ve dövüş sahnesinden sonra abimin telefonu elinden düşmüştü ve o bunun farkına Naruto bittikten sonra vardı. Ağzı açık bir şekilde ekrana bakakalmıştı. O günden sonra abim yaklaşık iki hafta boyunca işten geldiği her gün Naruto izledi. Onu görünce dedim ki iyi ki animeleri biliyorum da böyle abim gibi aşağılayarak ön yargıyla yaklaşmıyorum  
  8. Beğen
    AraharaFox got a reaction from Hybersia in İyi ki anime/manga evrenini biliyorum dediğiniz anlarınız neler?   
    Çok sevdiğim saygı duyduğum bir animeseverus Doktoronunun dediği gibi biz dizi/film izleyicilerinin kalıplarının dışına çıkıyor tabuları yıkıyoruz. O yüzden iyi ki anime manga evrenini biliyorum dediğim bir anım var oda şöyle; 

Bir gençlik kampı bende gönüllü olarak götürülmüş öğretmen/gözetmen sınıfından bir görevliydim.. Çocuklara hikayeler anlatmamız gerekiyordu ama nerdeyse anlatılan kalıplaşmış masalların hepsini bildiklerinden merak uyandırmıyorlardı çocuklarda diğerlerinin anlattıkları.. Bende durur muyum? Hayır! Ben bir animeseverusum çünkü.. Hemen Attack on titan'ın hikayesini anlatmaya başladım. Tabi akşam saati hikaye de biraz ürkütücü olunca devler mevler yemeler falan.. Çocuklar mest olmuşlardı. Favori gözetmen seçilmiştim kampın sonunda çocukların yaptıkları oylamada.. Çok mutlu mesut olmuştum. Fakat işin kötü tarafı sürekli çağırılmaya başladım reddetmekte iyi olmadığımdan kamplara katılıp durmak yorucu... -.-

Peki Siz paylaşır mısınız bitane bizimle sayın Dr.Homhom!
  9. Beğen
    AraharaFox got a reaction from T-BAG in YN: Yeni Dünya [FF] [4.bölüm 18.06.2020 GÜNCEL/Yeni bölüm!]   

10. Teşekkür
    AraharaFox got a reaction from GodGilgamesh in YN: Yeni Dünya [FF] [4.bölüm 18.06.2020 GÜNCEL/Yeni bölüm!]   

11. Teşekkür
    AraharaFox got a reaction from KRHerusaizu in YN: Yeni Dünya [FF] [4.bölüm 18.06.2020 GÜNCEL/Yeni bölüm!]   

12. Beğen
    AraharaFox reacted to esmaderdi in Merhaba!   
    Teşekkür ederim! Genelde hikaye anlatımı ve iyi bir karakter gelişimini seviyorum. Aksiyon sevsem de benim için hikaye daha önemli. Baymadığı sürece romantizmi de severim. Kimi ni Todoke gibi karakter gelişimiyle verilmiş seriler daima benim favorilerimdir. Koe no Katachi'yi izledim ayrıca mangalarını da kitap fuarından satın almıştım. Kyoto Animation'ın çoğu animesini izledim.
  13. Beğen
    AraharaFox got a reaction from anes in Neden artık anime izlerken eski zevki alamıyorum?   
    Herşeyin fazlası zarar izlediğin iyi animelerden sonra kısa bi ara vermek en iyisidir. Animeleri takip etmek yerine bittiğinde topluca izlemekte o alevi canlı tutmanı özlem duymanı sağlayabilir.  Doymuş bi tüketici olduğunda ortalama üstü ürünler bile keyif zevk vermez zaten yaşadıkların gayet olağan. Eminim senden çok anime izlemişimdir, fakat uzun aralar verdiğim; 5-6 aylık aralar verdiğim bile oldu. İzlediğin sevdiğin türün ne olduğunun da farkında olman gerekiyor. Ben çok aşırı çocukça komedi ve anlamsız ecchi yada her olayın sonunda tokat yiyen salak mc olan animelerde sıkılıyorum. Kapatasım geliyor.. bitiremiyorum. Ama Slime-dattaken yada Dr.Stone gibi animelerde ise merak ediyorum ve sürükleyici oluyor. Isekai animelerini sevdiğimden o tip animeleri bekliyorum.. :) Sende türünü bul o tip animelerin en iyilerine odaklan, beğenmiyorsan beğenmiyorsun. Anime seviyorsun diye her tür animeyi izleyebilir olman gibi bi durum söz konusu değil. İnsan olgunlaştıkça istekleri ve zevkleri konusunda spesifikleşiyor.. Çocukken ne gelse oha oluyor olabilirsin ama geçti demek ki o iş :)
  14. Beğen
    AraharaFox got a reaction from fuuki in Neden artık anime izlerken eski zevki alamıyorum?   
    Herşeyin fazlası zarar izlediğin iyi animelerden sonra kısa bi ara vermek en iyisidir. Animeleri takip etmek yerine bittiğinde topluca izlemekte o alevi canlı tutmanı özlem duymanı sağlayabilir.  Doymuş bi tüketici olduğunda ortalama üstü ürünler bile keyif zevk vermez zaten yaşadıkların gayet olağan. Eminim senden çok anime izlemişimdir, fakat uzun aralar verdiğim; 5-6 aylık aralar verdiğim bile oldu. İzlediğin sevdiğin türün ne olduğunun da farkında olman gerekiyor. Ben çok aşırı çocukça komedi ve anlamsız ecchi yada her olayın sonunda tokat yiyen salak mc olan animelerde sıkılıyorum. Kapatasım geliyor.. bitiremiyorum. Ama Slime-dattaken yada Dr.Stone gibi animelerde ise merak ediyorum ve sürükleyici oluyor. Isekai animelerini sevdiğimden o tip animeleri bekliyorum.. :) Sende türünü bul o tip animelerin en iyilerine odaklan, beğenmiyorsan beğenmiyorsun. Anime seviyorsun diye her tür animeyi izleyebilir olman gibi bi durum söz konusu değil. İnsan olgunlaştıkça istekleri ve zevkleri konusunda spesifikleşiyor.. Çocukken ne gelse oha oluyor olabilirsin ama geçti demek ki o iş :)
  15. Beğen
    AraharaFox got a reaction from Aechee in Ataberk O. | Çizimlerim / Güncel 25.05.17   
    Ataberk O. | Çizimlerim
    Umarım gününüz güzel geçiyordur bi süredir gözüm kaysada girmek ve incelemek nasip olmayan bu bölümde bizimde bi tuzumuz olsun dedim ve konu açtım. Umarım beğenirsiniz bir çok çizim paylaşmaya çalışacağım çizdikçe ekleyeceğim. Eğer sormak istediğiniz olursa lütfen paylaşın. Elimden geldiğince cevap vermeye ve yeni arkadaşları yüreklendirirken birkaç kolaylık gösterebilirsem ne alaa :)

Ilk olarak manga ingilizceye çevrilmeye başladığı günlerden beri takip ettiğim Boku no Hero Academia'dan Uraraka Ochaco Namıdiğer Uravity (küçük ufak bi spo bu ama o kadar da önemli değil sadece bi nickname)
    Devamı da gelecek... Elimde MICRON kalemlerimden sadece 0.20 ve 0.40 kaldığı için böyle düzensiz oldular çizimler :'( fakat tedarik sonunda tekrar normale döneceğizz inşallah.

Yeni güncelleme--  25.05.2017
    Alttakini tamamladım aslında ama tamamlanmış halinin fotoğrafını bi bulamadım. Arkadaşıma hediye ettiğim için elimde bu kaldı. Tam bi Chevy hastasıdır arkadaşıma armağanımdır.
    En beğendiğim karakterlerden biridir Bell arkadaşımız. Gözlerinin orantısı oturmadı hissiyatı bırakıyor çokta memnun değilim ama yorum sizin :)
    Biricik Shiina'm 2 sene kadar öncesine dayanıyor bu resim buldum çektim bende.

16. Beğen
    AraharaFox reacted to Perfectum in Ataberk O. | Çizimlerim / Güncel 25.05.17   
    Gölgeleri müko ayarlamışsın. Çizimine bakarken Türkiye'de de manga çizilse -var aslında bir kaç bildiğim ama az ya- manga sektörü olsa keşke diye düşünmeden edemedim :) Çizmeye devam o zaman emeğine sağlık 
  17. Beğen
    AraharaFox reacted to miyakaida in Ataberk O. | Çizimlerim / Güncel 25.05.17   
    Çok güzel!! Keşke ben de bu kadar yetenekli olabilsem. :'(
  18. Beğen
    AraharaFox reacted to Rakuncuk in Ataberk O. | Çizimlerim / Güncel 25.05.17   
    Ben baya yeteneksizmişim onu fark ettim.-.çizimler müthiş olmuş yani ne diyim artık suteki desu ne^^çizmeye devam et*-*
  19. Beğen
    AraharaFox reacted to Rakuncuk in Ataberk O. | Çizimlerim / Güncel 25.05.17   
    Ben hala cin ali çiziyorum *-*
  20. Beğen
    AraharaFox got a reaction from SoredemoDodo in Ataberk O. | Çizimlerim / Güncel 25.05.17   
    Ataberk O. | Çizimlerim
    Umarım gününüz güzel geçiyordur bi süredir gözüm kaysada girmek ve incelemek nasip olmayan bu bölümde bizimde bi tuzumuz olsun dedim ve konu açtım. Umarım beğenirsiniz bir çok çizim paylaşmaya çalışacağım çizdikçe ekleyeceğim. Eğer sormak istediğiniz olursa lütfen paylaşın. Elimden geldiğince cevap vermeye ve yeni arkadaşları yüreklendirirken birkaç kolaylık gösterebilirsem ne alaa :)

Ilk olarak manga ingilizceye çevrilmeye başladığı günlerden beri takip ettiğim Boku no Hero Academia'dan Uraraka Ochaco Namıdiğer Uravity (küçük ufak bi spo bu ama o kadar da önemli değil sadece bi nickname)
    Devamı da gelecek... Elimde MICRON kalemlerimden sadece 0.20 ve 0.40 kaldığı için böyle düzensiz oldular çizimler :'( fakat tedarik sonunda tekrar normale döneceğizz inşallah.

Alttakini tamamladım aslında ama tamamlanmış halinin fotoğrafını bi bulamadım. Arkadaşıma hediye ettiğim için elimde bu kaldı. Tam bi Chevy hastasıdır arkadaşıma armağanımdır.
    En beğendiğim karakterlerden biridir Bell arkadaşımız. Gözlerinin orantısı oturmadı hissiyatı bırakıyor çokta memnun değilim ama yorum sizin :)

21. Beğen
    AraharaFox got a reaction from Panahrix in Grafik tablet yardım   
    Eğer el kabiliyetin üst seviye değilse hiç bulaşma henüz erken çünkü. 

Grafik tablet sadece çizim yeteneği ve kabiliyeti değil bunun yanı sıra el göz koordinasyonu da gerektiriyor. Ve bilgisayarda çizip boyamak oldukça zor -gerçi benim için bilgisayarda boyamak daha kolay-.. Elin alıştıktan sonra öğrendikten sonra üstüne yok çünkü sil yeniden çiz büyüt küçült yerini değiştir tarzında mükemmel olanaklar sağlıyor. Yani boşuna para harcamak istemiyorsan önce bi çizmeyi öğren ve alış.

Ve kesinlikle ama kesinlikle WACOM harici bi markaya bakma bile.
  22. Beğen
    AraharaFox got a reaction from Cat in Ataberk O. | Çizimlerim / Güncel 25.05.17   
    Ataberk O. | Çizimlerim

23. Beğen
    AraharaFox got a reaction from Rofh in ( 25 / 25 ) Major 5   
    iyi seyirler. 4.bölüm.
  24. Beğen
    AraharaFox got a reaction from KuramaUN in ( 25 / 25 ) Major 5   
    Teşekkürler. İnşallah sonunu görmek hızlıca nasip olur.  6. Sezonu da çeviririz.
  25. Beğen
    AraharaFox got a reaction from Nerissa in ( 25 / 25 ) Major 5   
    Teşekkürler. İnşallah sonunu görmek hızlıca nasip olur.  6. Sezonu da çeviririz.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.