Jump to content

ess

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

ess hakkında

• Doğum günü 04/19/1990

Profil Bilgileri

ess üyemizin başarıları

1. ess

Kamisama Hajimemashita 2. Sezon Duyuruldu

kesinlikle süper bir haber bu! harika :31: :31: :31: :31:
  2. ess

Yeniyim, noobum :3

merhaba hoş geldin, cerenimo'ya yazdığım gibi ben de yeniyim forumda güzel vakit geçirmen dileğimle, sevgiler :wub: :wub: :wub: :wub:
  3. ess

Konnichiwa^^

hoşbuldum, ben de oyle umuyorum :31: :31: :31:
  4. ess

Konnichiwa^^

hoş geldin, ben de yeniyim forumda, kendine iyi bak sevgiler :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
  5. ess

merhaba

rica ederim, yardımcı olmayı isterdim, sevgiler :wub: :wub: :wub:
  6. ess

merhaba

Aynen, kesinlikle ben de :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: çoook memnun oldum tekrar :wub: :wub: :wub: çok teşekkürler, hoşbuldum hepimiz için keyifli forumlar :20: :20: :20: hehe :D :D lisede olmak güzeldir, bazıları için çok uzun zaman bazıları için çok kısa zaman geçmiş gibi gelir, kıymetini bil :admire2-onion-head-emoticon: :admire2-onion-head-emoticon:
  7. manga önerisi olan?

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

The breaker ve noblesse

2. ess

ess

teşekkürlerr (/^▽^)/

8. ess

merhaba

deniyorum ama olmadı, bilgisayardaki resmi buraya yükleyemiyorum malesef :( :( hoşbuldum, teşekkür ederim :wub: :wub: :wub: çok teşekkürler, aynen uyku is the best!! :D :D :D :D :D
  9. ess

merhaba

ben de tanıştığıma memnun oldum :wub: :wub: evet, tam da dendiği gibi sağ üst koşede siyah arkaplanlı "yeni konu" yazıyor hani sol tarafta sayfa numaraları var orada, sağında :) :)
  10. ess

merhaba

ruh ikizim? :mellow: anlamadım desem? ^_^ ^_^ ^_^ yok orada okumadım ben, istanbulda okudum :)) hoşbuldum tekrar :lol: :lol: :lol: Hoşbuldum, sen de hoşgeldin mavikedi :wub: :wub: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: çok teşekkür ederim hoşbuldum :embarrassed4-onion-head-emotico :embarrassed4-onion-head-emotico :wub: :wub: :wub: :wub: sevgiler :rolleyes: :rolleyes:
  11. ess

merhaba

merhaba hoşbuldum gizemlibiri ^_^ ^_^ ^_^ Hoşbuldum teşekkür ederim :) :) :) :) Hoşbuldum, teşekkür ederimmm :D :D :D
  12. pirinç keklerinden deneyen var mı?

1. Gizemlibiri

Gizemlibiri

:D tadı güzel mi ?? :D denmedim daha önce

13. ess

merhaba

hoşbuldum, çocuklugumun(çocuklugumuzun) hayallerimin(hayallerimizin) animesiydi. ilk olmak bambaşka değil mi :wub: :wub: teşekkür ederim, hoşbuldum :) :) :) hoşbuldum, teşekkürler :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: kim acaba o üye ? :lol: :lol: :lol: merhaba hoş buldum, uygulamalı ingilizce-türkçe çevirmenlik ^_^ ^_^ ^_^ ^_^
  14. ess

merhaba

merhaba tanıştıgıma memnun oldum, hoşbuldum :32: :32: teşekkürler :D :D
  15. ess

merhaba

hoşbuldum, teşekkür ederim :) :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.