Jump to content
Türk Anime TV Forum

ShadowPiano

Üyeler
    98
  • Son ziyareti

• Başarı

5

ShadowPiano kullanıcısının son zaferi 22 Haziran 2015

ShadowPiano en beğenilen içeriğe sahiptir

ShadowPiano hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum tarihi 28-06-1998

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://www.youtube.com/theshadowpiano

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

593 kez ziyaret edildi
  1. Herkese Merhaba! Öbür konuda 10 a yakın video olduğu için #2 olarak yeni bir başlık açmak istedim, bu nedenle yeniden kendimi tanıtayım :D Ben anime parçalarını çok seven ve bunların hem anime sevenlerin hem de Animeyle ilgisi olmayanların bu parçları duyması için bunların piyano coverlarını yapan bir piyanistim(Kesinlikle profesyonel değil :D). Bu zamana kadar Fairy Tail, Naruto,Guilty Crown... v.b animelerin parçalarını çaldım bu seferde bir istek üzerine Gintama’ dan bir parça çaldım. Umarım beğenirsiniz..
  2. Yeni Parça Guilty Crown dan :)
  3. Yeni videom yayında umarım beğenirsiniz :D
  4. Yeni video sahne gösterimden ^^
  5. ShadowPiano

Favori Anime Müzigin ?

Tokyo ghoul-Unravel , Fairy Tail - Natsu Theme ve Snow Fairy :D
  6. Biraz geliştirmen lazım ama güzel olmuş tebrikler ^^
  7. Herkese merhaba ^_^ Belki hatırlayanlarınız vardır ben Anime parçalarının piyano coverlarını çalıyorum :) şu ana kadar Fairy Tail, Tokyo Ghoul, Guilty Crown ve Naruto 'dan ( Naruto parçasını yarın Youtube a yükleyeceğim) parçalar çaldım. Şimdi sizin önerilerinizi bekliyorum ^^ bu yıl üniversite sınavına gireceğim için çok fazla araştırma yapamıyorum. Çalınmasını istediğini ve sevdiğiniz parçaları buraya yazarsanız çok memnun olurum :)
  8. Fairy Tail artık sona geldi sayılır ama Mashima bu olaylardan sonra bile devamını getirebilirse bence çok güzel olur :) tabi bir sır kalmadı galiba her şey açığa çıktı. Büyük ihtimalle Zero ya ağırlık verecek Mashima
  9. Erza , otoriter u.u
  10. ShadowPiano

Hepinize Merhaba

Hoş geldin :)
  11. ShadowPiano

Favori Karakteriniz/Karakterleriniz Sebebi

Laxus: Hem izlediğim ilk animede bulunmasından hemde en sevdiğim güce sahip olmasından :)
  12. Yeni parçam Tokyo Ghoul'dan umarım beğenirsiniz ^_^
  13. Herkese Merhaba ^_^ uzun bir aradan sonra kanalıma tekrar video yükleyeceğim ve sıradaki parça Tokyo Ghoul- Unravel :D umarım beğenirsiniz ^_^ Şuanda Naruto'dan Sadness and sorrow a başladım ama ondan sonra ne çalsam bilemiyorum, bu yüzden fikirlerinizi almak istiyorum. Sizce sıradaki parçam hangi Animeden olmalı ve ne çalmalıyım? Yorumlarınızı bekliyorum ^_^
  14. ShadowPiano

Selamlar

Hoşgeldin ^_^
  15. o kadar olmadı malesef yanlış :P alttaki 28 :D
  • Yeni Oluştur...