Jump to content

ShadowPiano

Kayıtlı Üye
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

ShadowPiano last won the day on June 22 2015

ShadowPiano had the most liked content!

4 Followers

About ShadowPiano

 • Birthday 06/28/1998

İletişim Yöntemi

 • Website URL
  http://www.youtube.com/theshadowpiano

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Recent Profile Visitors

1427 profile views

ShadowPiano's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

124

Reputation

 1. Çok teşekkür ederim, uzun süre sonra buradan beni tanıyan birinin çıkmasını beklemiyordum ? Parçalara bakacağım, teşekkürler öneriler için
 2. Anime parçalarına piyano coverları yapmaya yaklaşık 7 yıl önce başlamıştım, ilk paylaştığım yerlerden biri de burasıydı. Çok güzel geri dönüşler almıştım ve büyük bir motivasyon kaynağı olmuştu o zamanlar burası bana :) Yıllar sonra bir anime içeriği yapınca ve buranın varlığını tekrar hatırlayınca burada da paylaşmak istedim. Artık kime ulaşabilir bilmiyorum ama iyi seyirler :D Çok fazla içerik üretmesem de, parça öneriniz olursa duymak isterim :)
 3. Herkese Merhaba! Öbür konuda 10 a yakın video olduğu için #2 olarak yeni bir başlık açmak istedim, bu nedenle yeniden kendimi tanıtayım :D Ben anime parçalarını çok seven ve bunların hem anime sevenlerin hem de Animeyle ilgisi olmayanların bu parçları duyması için bunların piyano coverlarını yapan bir piyanistim(Kesinlikle profesyonel değil :D). Bu zamana kadar Fairy Tail, Naruto,Guilty Crown... v.b animelerin parçalarını çaldım bu seferde bir istek üzerine Gintama’ dan bir parça çaldım. Umarım beğenirsiniz..
 4. Tokyo ghoul-Unravel , Fairy Tail - Natsu Theme ve Snow Fairy :D
 5. Herkese merhaba ^_^ Belki hatırlayanlarınız vardır ben Anime parçalarının piyano coverlarını çalıyorum :) şu ana kadar Fairy Tail, Tokyo Ghoul, Guilty Crown ve Naruto 'dan ( Naruto parçasını yarın Youtube a yükleyeceğim) parçalar çaldım. Şimdi sizin önerilerinizi bekliyorum ^^ bu yıl üniversite sınavına gireceğim için çok fazla araştırma yapamıyorum. Çalınmasını istediğini ve sevdiğiniz parçaları buraya yazarsanız çok memnun olurum :)
 6. Fairy Tail artık sona geldi sayılır ama Mashima bu olaylardan sonra bile devamını getirebilirse bence çok güzel olur :) tabi bir sır kalmadı galiba her şey açığa çıktı. Büyük ihtimalle Zero ya ağırlık verecek Mashima
 7. Laxus: Hem izlediğim ilk animede bulunmasından hemde en sevdiğim güce sahip olmasından :)
 8. Yeni parçam Tokyo Ghoul'dan umarım beğenirsiniz ^_^
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.