Jump to content

Atakan ~

Üyeler
  • İçerik sayısı

452
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Atakan ~ kullanıcısının paylaşımları

1. Atakan ~

Yuri FC (+15)

O işi sana bırakıyorum berat reyiz. :D
  2. Atakan ~

Merhaba Millet ^^

Hoş geldin. ^^ İyi forumlar dilerim . :3
  3. Atakan ~

Yuri FC (+15)

Yuri FC o.o Tamda yaoi canlı da yuri niye cansız derken konu canlanmışş. :D Benide al benide benide benide. ^^
  4. Atakan ~

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Asobi ni Iku yo! Ultra saçma bir anime ve ultra saçma bir son. -.-'
  5. Karakterlerin bir kısmı çok tanıdık geliyor. o.o Takahiro Sakurai : Kimi ni Todoke'den gereksiz şahsiyet olan Kento Miura'ya benziyor. http://1.bp.blogspot.com/-fgwjrTC48g0/U3zc9SxZDaI/AAAAAAAABas/WfXUF0OcopE/s1600/kento.jpg Yoshimasa Hosoya : Tonari no Kaibutsu-Kun 'dan Yoshida Haru reyizin abisine (Yuzan olması lazım tam hatırlayamadım.) çok benziyor. http://1.bp.blogspot.com/-q3ApV5edSZ8/ULqE2ho6aaI/AAAAAAAAF0M/ODqUkHlAyZA/s1600/Yuzan.quote.jpg Aslında aklımda bir kaç tane daha var ama hangi animede hangi karaktere benziyordu tamamen aklım karıştı benden bu kadar. -.-'
  6. Atakan ~

Merhaba ben Mutlu.

Komedi istiyorsan ... Kore Wa Zombie Desu ka? izlemeni öneririm. Kısa ama gülmekten yerle bir etmişti beni. :D
  7. Atakan ~

Merhaba ben Mutlu.

Hoşgeldin kardeşim. İyi forumlar dilerim. ^^ Birşeyde takılırsan, sorunun olursa burdayım istediğin zaman mesaj atabilirsin. ~
  8. Atakan ~

Hadi kaynaşalım o halde.

Hoşgeldin kardeşim. ^^ Şunu söylemek isterim ki forumdaki herkese mesaj atabilirsin. %90 olaraktan iyi insanız yani forumca. :D Çekinmene gücenmene gerek yok. İyi forumlar ~
  9. Atakan ~

FalcoWa Tanışma Konusu ^^

Beyaz yazaydın kardeşim . :D Zor okudum vallahi. Hoşgeldin iyi forumlar dilerim. ~
  10. Atakan ~

( 14 / 12+ ) Ao Haru Ride

Ben başladım mı 4 günde bitiririm bunu. :D Ondan tamamlanana kadar sabretmeye devam. :D
  11. Atakan ~

Tanisma fasli :)

Hoşgeldin foruma kardeşim eğlenceli vakitler dilerim umarım dil çevirmenliğini yapabilirsin. ^^
  12. Atakan ~

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Eh. Kesinlikle Steins;Gate. Animeyi izledikten sonra her konuda ''Acaba? Olabilir mi ? Yoksa..'' diyerek düşünmeye başladım. Hayata bakış açım değişti. -.-'
  13. Atakan ~

( 14 / 12+ ) Ao Haru Ride

HADİ ARTIK . :D Tamamlanmasını bekliyorum 1 aydır
  14. Aynen öyle. :D Bende senin gibiydim. Ancak benim asıl taktığım nokta şu , çocuklara yeterli ilgiyi göstermediklerinden kaynaklanıyor bence bu.
  15. Farkındaysanız vakaların hepsinde küçük yaşlı çocuklar var. (Yani 12-13 yaşları) Mangalardan ve animelerden bu yaştakiler genellikle çok daha fazla etkilenir. Bunun etkisinin sonucu bende aileyede bağlı. Demek istediğim şu ki , sen çocuğuna ilgi göstermezsen , başıboş koyun gibi salarsan olacağı bu. Bence bu konuda çocuklarda veya sitelerde değil, en büyük suç ailelerde. Siteninde yaptığı açıklamayı da destekliyorum. “Gerçek ve kurgu arasında bir çizgi vardır. Bu çizginin nerede olduğunu anlamak ise size kalmış.”
  16. Atakan ~

Anime Dünyasında En İyi Gülüş

EFSANE ! Üstüne tanımam. ^^
  17. Atakan ~

Anime İstek ve Önerileri

Teşekkür ederim bir köşeye not alıyorum bunları. :D (Bazılarını zaten izledim gerçi ^^)
  18. Atakan ~

Anime İstek ve Önerileri

Öncelikle merhaba herkese. ^^ Daha çok romantizm türünde animeler izlemeyi tercih ediyorum. Romantik-komedi veya böyle bildiğiniz hard romantizm içeren birşeyler iyi olur. :D (Hard romantizmden kastım komedi olmadan üzüntülü ve mutlu sonlu vs vs gibi birşey anladınız işte siz -.-' ) Bu konuda önerisi olanlar varmı ?
  19. Atakan ~

Bir hayal ama adım adım gerçek olacak

Şirket falan açacaksan bana iş verin :D :D Seve seve gelir çalışırım ^^ Konu hakkında , evet şimdilik biraz hayal gibi amma ve lakin olmayacak birşey değil. Eğer kafaya takıp ''ben bunu yaparım.'' diyorsan yapamacağın birşey yok dostum bunu bil yeter. :D Şimdiden tebrik ederim bunu düşünmek bile cesaret isteyen birşey bence.
  20. Atakan ~

Selamlar

Hoşgeldin kardeşim iyi forumlar ~ Ben daha ygs ve lgs ye giricem şanslısın yine -.-'
  21. Atakan ~

sa as

Eskilere saygımız var >.< Tekrar hoşgeldin foruma. Nickten anlarsın zaten adımı. :D
  22. O montajı yapmayan, daha doğrusu yapamayan insanlarda var. :D Gayet başarılısın devamını dilerim kardeşim.
  23. Atakan ~

( 26 / 26 ) Mahouka Koukou no Rettousei

Romantizm mi dediniz ? Orda devreye ben giriyorum işte tamamdır okey. :D
  24. Evet gerçekten telefon hakkında anime adına ne varsa kanalına yüklemişsin. :D Ağır emek gösteriyorsun anlatışın çok iyi ''ıııı eee uuu'' falan demiyorsun hiç özellikle bu noktada ben çok takıntılıyımdır. :D Emeklerin için teşekkürler dostum.
  25. Atakan ~

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum !1!! Şuana kadar olan bütün sevgililerim tarafından aldatıldım. :mellow:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.