Jump to content

Atakan ~

Üyeler
  • İçerik sayısı

452
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Atakan ~ kullanıcısının paylaşımları

1. Atakan ~

Selamlar ^^

Burda herkes samimidir ya zaten. :D Yabancılık çekmezsin. ^^ Aramıza hoşgeldin. :3
  2. Atakan ~

Sup!

Herşeyi geçtim konu başlığını hazmetmeye çalışıyorum. :D Hoşgeldin foruma. ^^
  3. Erkeklere androfobisi olan kızı getirin bana. Yumruk istiyorum. *-*

4. Atakan ~

Antalya'dan Selamlar

Aramıza hoşgeldin dostum. 2 hafta öncesine kadar bende antalyadaydım. :3 İmzandaki animenin adını öğrenebilir miyim ? :D Dikkatimi çekti konusuna falan bakmalıyım. ^^
  5. Slipknot dinlemek kadar haz veren birşey yok sanırım. *-*

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Atakan ~

Atakan ~

Bunlara bir bak istersen. :D

3. Amygirl

Amygirl

Üçüncü haricinde diğerleri ilgimi çekti gruplara da göz atacağım :)

4. Atakan ~

Atakan ~

Beğenmene sevindim. :3

6. Atakan ~

[GÜNCELLENDİ 27.07.] AMV Çalışmalarım. xICryse ~

Güncell
  7. Hani olur ya... Dolapta alt raftan bişey alırsın. Sonra kalkarken kafanı üst rafa vurursun ve üst raftaki herşey üstüne yıkılır ...

8. Listeyi falan geçtim, sadece kendimce bi cevap veriyorum. İzlemediğim bir animeyi izlemek isterdim. Hepsi bu. :(
  9. Erkeklere androfobisi olan bi kız... Gerçekten var mı öyle biri. Yok hani varsa cidden tanışmak falan istiyorum. *-*

10. O kadar güzel ve açıklayıcı yazmışsın ki... :D Sanırım düşünmeden izlemeyi planlıyorum. Tamda izleyecek anime arıyordum. İlaç gibi geldi. :D ~
  11. Yeni AMV geliyor gençlik. :3

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Atakan ~

Atakan ~

Vah vah vah... Avm'lerden hiç haz almam ayrıca. :'D

3. Mileydi

Mileydi

Hem de ne vah :D Ben de hoşlaşmam hoşlanan biri gördüm diye şaşkınlıktaydım ama yanlış şaşkınlık geçirmişim :D

4. Atakan ~

Atakan ~

Hah. ^^ Merak etme şuan youtube'a yüklüyorum. :'D AVM değil yani AMV emin olabiliriz. :D Zaten AVM'yi youtube'a nasıl yükliycem. o.o

12. Kumdan bir kalp yaptım, denize döktüm.

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Deniz aldı götürdü.

2. Atakan ~

Atakan ~

Alt üst etti.

13. Legalleşen her günaha, Sevgi Diyorlar.

14. Atakan ~

Merhabalar Efendim

Merhabalar ifindim. Foruma hoş geldiniz. :3 4 yıldır anime izleyen biri için aramıza katılmakta biraz fazla geç kalmışsınız bence. :'D Neyse, herhangi bir konuda yardıma ihtiyacın olursa yazabilirsin hany. Yardımcı olmaya çalışırım. :3 İyi forumlar. ~
  15. Ben ayrılıktan değil, ihanetten korkarım.

16. Büyük vaadim yok sana bir kalbim var hepsi bu..

17. Hayret. Grupta son kalan tek tük kişilerdendim. Sonra baktım ne bi sohbet ne bi hal hatır soran var bende çıkmıştım... Dirilmeye mi çalışıyoruz?
  18. 00:00'da sivrisinekle savaşmak bana hayatın bir cilvesi olmalı.

1. historianWeeb

historianWeeb

Kıyamet alemeti 1!!!1!!1!!1111!!1!!!1!!!!1!1!

Bu duurm ataknın durumu ve kitli değil uv şit

2. Atakan ~

Atakan ~

I-ıh. Durumu kimse yorum yapmadığı sürece kitlememi bekleme. xD

19. Ao Haru Ride'dan Futaba. Beni benden aldı bende onunla beraber ağladım. Hala aklıma geldikçe üzülürüm. -.-' https://lh4.googleusercontent.com/-zTBVP8osHEk/VOmptD9mFKI/AAAAAAAAFro/bIEjNkdNZLs/w500-h403/IMG_1222.PNG
  20. Atakan ~

Favori Anime Müzigin ?

Hiç düşünmeye gerek bile yok, tabikide Ao Haru Ride. (Attığım link piyano versiyonu, normalide youtube'da mevcut.)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.