Jump to content
Türk Anime TV Forum

Atakan ~

Üyeler
    452
  • Son ziyareti

• Başarı

2

Atakan ~ kullanıcısının paylaşımları

1. Atakan ~

slm

Aramıza hoşgeldin. ^^ Söylemeden yapamıycam, Sempai değil Senpai. :D İyi forumlar dilerim. ^^ ~
  2. Ne kadar zamanımız var? Şu sıralar çok boşta takılıyorum ve güzel bir etkinliğe benziyor ödüller acayip ilgimi çekti. :3 Yeterli zaman kalırsa mutlaka katılırım. Ayrıca Marker'dan kastınız nedir? >.<
  3. Atakan ~

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Ao Haru Ride'dan Futaba. Abi her haliyle kazanıyor beni. :D
  4. Atakan ~

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ortalama 2-3 gündür anime izlemiyorum. Sanırım yakında öleceğim. Saygılar.
  5. Atakan ~

Herkese Merhabalar

Merhabalar hoşgeldin foruma. ^^ Umarım eğlenceli vakit geçirirsin. :3 Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacın olursa mesaj atmaktan çekinme. ^^
  6. Atakan ~

[GÜNCELLENDİ 27.07.] AMV Çalışmalarım. xICryse ~

Teşekkürler. :3
  7. Atakan ~

Biraz daha kaynatırsak konu sapmasından uyarı alıcaz. ^^ Teşekkür ederim. :3
  8. Atakan ~

Teşekkürler. ^^ İşte aradığım yer buydu! :D Şimdi nasıl taşıycam hımm bakalım. ^^
  9. Atakan ~

He evet şu durumun yorum sayısını 100 yapmaya çalışıyoduk hani . :D
  10. Atakan ~

Öncelikle teşekkür ederim. ^^ Senden beklendiği gibi derken... Tanışmışlığımız var mı daha önceden? Eğer tanıştıysak kusura bakmayın hatırlayamadım. :(
  11. Atakan ~

Sorun yok. ^^
  12. Atakan ~

Açıklama kısmında yazıyor kardeşim. :)
  13. Merhabalar, ben Atakan. (Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.) Bu sabah youtube'da amv izlerken birden banada esti... Yapıyım uğraşıyım dedim fazlada uğraşmadım ama bişeyler çıktı ortaya. Ortalama 2-3 saat yapmam sürdü. Tam 2 saat ise youtube'ye atması sürdü -.-' Neyse. Konu hakkında bilgili olan arkadaşlardan ricam hatalarımı veya geliştirmem gereken yerleri bana özel mesaj olarak atmaları. :3 Şimdiden teşekkürler. Umarım beğenirsiniz. ^^ Konu güncellendi arkadaşlar. Yeni AMV'mi sizlere sunmak istedim... Bunun için daha fazla uğraştığımı belirtmek istiyorum zaten size fark edersiniz büyük ihtimalle... Attack on Titan yani bırakın da özeniyim dimi. -.-' Umarım beğenirsiniz. :3
  14. Atakan ~

Eğer Gumball Anime Olsaydı ...

Yalnız adam baya uğraşmış abi. Hakkını vermek lazım. Eğer anime olsaydı, cidden uzun ve bitmek bilmeyen bi seri olabilirdi. Ama konusu komedi olunca... Pekte uzun bi seri ummuyorum :D:D (Seri olayına nerden nasıl geldim bilmiyorum)
  15. Atakan ~

Shiina Plan C (Türkçe Dublaj)

Biraz daha gerçekçi gülebilirdi yani yapan arkadaşı tebrik ediyorum ama cesaretinden dolayı. ^^ :D Beni ekibe alın sadece güliyim asdasda :D
  16. Atakan ~

Shiina Plan C (Türkçe Dublaj)

Gülüş pek içten gelmedi bana nedense. :D Ama güzel olmuş ^^ :D
  17. Atakan ~

AMV ASMV Tasarımcıları Arıyoruz

Hımm. Düşünüyorum açıkçası bende... AMV konusunda acayip ilgiliyim ve bilgime de güveniyorum açıkçası ama hiç yapmadım. Facebook'ta kullanmıyorum. Yapmak istedim ama benden olmaz galiba. :D Ayrıca kendi çabanızla yükselmek için çabanızı alkışlıyorum. ^^
  18. Yazanlardan sadece 2 tanesini izlemişim. o.o Kendimi ezik hissettim bi sn. :D Mesela bunların arasında No Game No Life'da olmalıydı. Ağırlıklı bi şekilde gerçek hayattan bilgiler içeriyor bence. ^^ Kimi ni Todoke buda olmalıydı. Ben romantik olmayı bu animeyle öğrendim be. (VURMAYIN TAMAM)
  19. Atakan ~

Özlü Sözler

"Eşit takas!!" "Ben sana hayatımın yarısını vereyim sen bana hayatının yarısını ver!" FMA Brotherhood. Bilen bilir. :D
  20. Avatar : 8 İmza : 9.50 :D Spoiler 1 : 4 Spoiler 2 : 10. (FMA sonuçta.)
  21. Sadece, sadece 'EFSANE' yi çağırırım. http://i62.tinypic.com/295toac.jpg
  22. Resmi atıyorum. Hangisini çağırmıycağımı söylememe gerek yok. :D http://static.shouma.me/shouma/Anime%20Wallpapers/Steins%3BGate/1920x1080/48%20-%20cvVjDHt.png
  • Yeni Oluştur...