Jump to content

Atakan ~

Üyeler
  • İçerik sayısı

452
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Atakan ~ kullanıcısının paylaşımları

1. Sadece, sadece 'EFSANE' yi çağırırım. http://i62.tinypic.com/295toac.jpg
  2. Resmi atıyorum. Hangisini çağırmıycağımı söylememe gerek yok. :D http://static.shouma.me/shouma/Anime%20Wallpapers/Steins%3BGate/1920x1080/48%20-%20cvVjDHt.png
  3. Atakan ~

Amatör çalışmalarım

Eveeeet yeni başlayıp suratı çizerken +'yı kullananlar ellerini kaldırsın bende onlardanım. ^^ :D Sonlara doğru ciddi ciddi bir gelişme var. :3 Ancak şunu söylemeden yapamıycam. Kuronuma Sawako'yu hiç benzetemedim hatta bi an ''Bu kim olum?'' falan oldum yani. Onun dışında birde Tokyo Ghouldan Touka'nın saçları biraz yakıştıramadım açıkcası. Kafasına göre fazla hacimli kalmış saçları. Hepsi bu. ^^ Başarılısın devamını görmek isterim açıkcası. :3
  4. Atakan ~

Bir Günlüğüne Görünmez Olmak

Çoğu şahsiyet düşünmüştür bunları. En azından bi kısmını. Ben içimde saklamaktansa dışa vurmayı tercih ettim. :D
  5. Atakan ~

Bir Günlüğüne Görünmez Olmak

Kızlar tuvaletine girerdim (İĞRENÇLİK) Abimin arabasının şanzımanını bozardım Evde lambalarla sandalyelerde oynayıp bizimkileri korkuturdum Kız arkadaşımı öperdim (Yok) Erik ağacına dalardım (Bunu cidden yapardım) Ve herşeyden önce, kesinlikle çıplak dolaşırdım :D
  6. Sadece 1 , sadece1 güncelleme daha gelirse anında yükler oynamaya başlarım. Şu Attack On Titan zımbırtısını kaldırsalar iyiydi. :D
  7. Gerçekten de o maket bıçağı yerine titanları keserken kullandıkları kılıçlar olsa iyi gülerdim mesela. :D Yalnız birden bire öyle bi çıkış böyle 'AWAAWAWAWHAWHWAHWAH' oldum bi anda. :D Mesela çocuğun önünden geçerkenki o durum da biraz geliştirilse daha etkileyici bi hal alırdı. Öyle utanması falan çok tatlı olmuş çünkü güzel düşünmüşler. :D
  8. Henüz demo sürümü olmasına rağmen bence adam uğraşmış. He, başarılı demek için daha çok çabalaması gerekiyor o ayrı mevzu. Grafik olsun kan olsun... O kan beni aldı yerden yere fırlattı zaten. :D Bide Attack On Titan ne alaka anlamadım onu. -.-'
  9. Ah lütfen ama. En önemlisini unutmuşlar abi. :D
  10. Atakan ~

Yeni Korku Animesi Shishou Series

Oha kadro çok sağlam. Onun dışında, bayağıdır böyle sağlam anime çıkmıyor korku türünde. Aşırı merak ettim etmesine de 1 yıl var daha -.-' O yüzden kafama takmamaya 'çalışıyorum'. Ama ciddi ilgi çekecek gibi.
  11. Atakan ~

Kardan Neler Yaptınız?

Valla tatil oldu okul falan, okul tatil staj tatil, kafam rahat. Hiiççç öyle dışarı falan çıkıp da donma zahmetine giremem. Deli miyim ben olum ? Hiç çekemem. Sıcacık kahvemi içer otururum bilgisayarımın başına anime izlerim. Evde mutluyum ben. -.-
  12. Atakan ~

Anime'li telefon kılıfları

Tamamdır.^^
  13. Atakan ~

"Anime bir hataydı."

Anlatmak istediğin şu değil mi yani en azından ben böyle anladım diyelim ; Kızların obje olarak kullanılması. Yani doğru aslında bakarsan orda haklısın bi High School DxD animesini ecchisi için izler insan aksiyonu için değil... Zaten sana hak veriyorum zaten günlük yaşantımızdaki olaylar yani kadına şiddet olsun, cinsellik olsun falan bu tarz şeylerle dolmuş taşmış durumda her gazete okuyuşumda karşıma çıkan şeyler bunlar. Birde animelerde böyle olunca sinirlerine hakim olamamışsın bence. Kendini fazla sıkma ve animelere karşı bi tavır alma, emin ol ki seni bu sorunlardan kurtaracak çok güzel, sağlam seriler var. Saçma sapan seriler yerine onları izle, tanıdıklarından yorum almaya çalış. Spoiler yeme tabi spoilere karşıyız. Neyse dediğim gibi, anlık bi sinir patlaması insana herşeyi yaşatır ama kendini fazla üzme, sinirlenme. Onlara belediye baksın sen kendine bak gerisini boşver. ^^
  14. Atakan ~

Öncelikle adam gibi bir kılıf almak lazım, gerisi zor değil. ^^ Tekrardan teşekkürler video için. Ayrıca mausepad videosu ne oldu. :D
  15. Atakan ~

"Anime bir hataydı."

Öncelikle şunu söyleyeyim. Kesinlikle dibine kadar haklısın. Ülkemizde kadınların başına gelmeyen şey kalmıyor. Yakın zamanda çıkan Özgecan olayı mesela. (Adından emin değilim şuan düşünemiyorum.) Yapılanların farkında olmak için bir kere 'çağdaş' insanlar olmak lazım. Ki bu da maalesefki ülkemizde çok az kişide görülen birşey. Neyse konuyu dağıtmayıp asıl demek istediğime geliyorum. 'Anime bir hataydı.' dememelisin. Evet bak haklı olduğun noktalar elbet var. Ancak şunu söyleyeyim ki 'kaliteli' animelerde öyle birşeye rastlayamazsın. Evet o boku wa bilmemnesinde ciddi ciddi bende hiç doğru bulmamıştım o küçücük kızı o durumlara sokmalarını. Neyse. Demek istediğim şey şu ki ecchiyi izleyen insanların yorumlarına bakarsan zaten nasıl insanlar olduklarını anlarsın. Bunu ecchi izleyen arkadaşları kötülemek amaçlı söylemiyorum, sadece ecchi'yi görmek için izleyenler var. Onları kastediyorum. Mesela bi FMA'da, bi Hellsingde dediğin durumlara rastlayamazsın. Uzun lafın kısası kızların objeleştirilmesi çoğu ecchi animesinde zaten var ve bu kaçınılmaz bi durum haline geldi zaten. Bir diğer değinmek istediğim konuysa annenle olanlar. Açık söylemek gerekirse günümüz Türkiyesinden uzaklaşmak için kendimi bilgisayara kapattım. Etrafımızda sokakta sarıldılar diye 92 lira para cezası kesen polisler bile varken ben dışarı çıkmak istemiyorum açıkçası. (Mazallah yanlış bi yere adım atarız falan bide bize ceza keserler.) Kısacası, zaten ülkemizde bu lanet durum söz konusu ki bunun önüne geçilmesi çok zor heleki şu saatten sonra. :) Anladığım kadarıyla, çok sıkıntıların var ve konuşmak istiyorsun birileriyle, eğer istersen ö.m. yollarsın mümkün mertebe konuşmaya çalışırız. İnsanların böyle düşünmesi konusunda yargılamak yerine destek olmayı tercih edenlerdenim.
  16. Atakan ~

FMA'yı yaptığın zaman paylaşırsan sevinirim. :D Sanırım direk fotoğrafçıya gidip ''Abi bunların 10-15 boyutlarında çıktısını verir misin'' desem de verir heralde ya. :D
  17. Atakan ~

Tebrikler! :D + 1 abone kazandın. ^^ Cidden çok el işi gerektiren bi iş, en yakın zamanda yapmaya başlarım bende. ^^ Yaptığım zamanda burada paylaşırım tabiiki. :3 Tek birşey sorucam, bu fotoğraf kağıtlarını fotoğrafçılardan veya direk olarak kırtasiyeden bulabilir miyim? Bu arada FMA da çok iyi olacak gibi. :D
  18. Atakan ~

Tam olarak neresinde? Beni oraya fırlatın. :|
  19. Atakan ~

Bunların yapımınıda videoya kısa bir bölüm olarak eklersiniz sanırım. ^^
  20. Atakan ~

Her zaman böyle animelerle alakalı eşyaların (Telefon kılıfı dışında mause pad, poster, vs.) nereden alındığını merak etmişimdir. Bunu hazır yapan bi yer yok mu illa uğraşcaz mı yani. :D
  21. Atakan ~

FMA'dan Winry , Armstrong veya Mustang yap. :D
  22. Atakan ~

Eveeet video haline getir şunu hiçbirşey anlamadım çünkü böyle. :D Bende G2 aldım hemen yapmak istiyorum. >.<
  23. Atakan ~

Jitsu Wa Watashi Wa Anime Oluyor

Alucard'dan başka vampir mi var? Güldürmeyin beni :D
  24. Atakan ~

Neden oyun oynuyorsunuz?

Çünkü ; Tek bir hayata bağlı kalmak yerine birden fazla hayatım olmasını seçtim. ^^
  25. Atakan ~

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

http://2.bp.blogspot.com/-1Ie7KtffS58/VAV_YvyDxGI/AAAAAAAAAeo/XKpVrdXxoJI/s1600/Ceset%2BPartisi%2B(Corpse%2BParty).png Bu resmi neden attım anlarsınız zaten. :D Animesini izlemeyen kalmamıştır diye düşünüyorum. ^^ Corpse Party HARD ! He karaktere gelince ; http://moe.animecharactersdatabase.com/uploads/chars/4758-1942127767.png
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.