Jump to content

Atakan ~

Üyeler
  • İçerik sayısı

452
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Atakan ~ kullanıcısının paylaşımları

1. Atakan ~

Anime klişeleri

Gözlük takan karakterimizin gözlük düzeltme huyu :mellow: Bende gözlük kullanıyorum ama nedense bende öyle karizma durmuyor :ph34r: En abuk geleni ise özellikle ortaokul bebelerinin tek başına yaşama olayı <_< Bu yaşıma geldim ayrı eve çıkıcam dedim mi bizimkilerin gizli kalmış güçleri ortaya çıkıyor :wacko: Güzel konu olmuş Furki B) bazılarının özel ders alması lazım senden -_- Sen varyaa, adamsııın. :D Özellikle o yalnız yaşama olayına mantık veremiyorum. Abi tek yaşamak istiyorum -.-' Şizofrenim ben banane abi. -.-
  2. İnsan istemiyor değil ne biliyim... Bi nickelback, metallica, slipknot, skillet nirvana, falan çalmanı. :/
  3. Çok başarılısın dostuuum :Dd:D Şöyle sağlam bi kaç parçan varsa, rock olarak diyorum op falan değil yani. :D Onları da dinlemek isterim. Ayrıca no game no life çok hoş olmuş. ^^
  4. Animenin sonunu tam kavrayamamışlardı bence. Tokyo Ghoul'un sonu gibiydi. 2. sezon çıkmalı mutlaka adam akıllı mutlu bi son bekliyoruz abi. -.-'
  5. En iyisini yapıyor, hedefin yüksek olsun ki insanların gözünde o kadar yükselesin. ^^
  6. Okulu zombiler basmış, sizin gibi kendimi deli gibi savunmaya çalışmaktansa saldırır kaçarım daha iyi. -.-' Bilmem olabilir. :D
  7. Makas veya şemsiyeyi bunun için alıcam zaten yanıma. :D
  8. Aksiyona ne gerek var kardeşim. -.-' Al cep telefonunu, arabanın anahtarını, bide ne olur ne olmaz makas veya şemsiye olur. ^^
  9. Atakan ~

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Alucard der tek geçerim. Var mı daha iyisi? Gelsin görelim. :D
  10. Ooo asuna 1. gelmiş. :D Bekliyordum açıkcası böyle birşey. :D Bunun dışında, Miyuki'nin ilk 5 de olmasını beklerdim açıkcası. -.-' O tatlılığı nasıl sonlara atarsınız abi ya.
  11. Ooo Kou. :D Bizim cool çocuk hatırladım iyi oldu ya. :D Cidden spo vermeden hakkında bahsetmek çok zor. :D Kaichou wa Maid Sama'dan sonra beni en çok etkileyen romantizm animelerinden biri oldu ammavelakin 'yarım kaldı' tadı verdiği için sinir olmuştum. :D Sağlam seridir, güzeldir, 2.sini biran önce çıkartsalar dahada güzel olacak herşey. ^^
  12. Ah evet MEP. :D Lanet olası MEP. :D Anlamını bulana kadar canımız çıkmıştı >.< 'Erkeklerin ilgi odağı' derken ben senin öyle bir amacın olduğunu söylemedim zaten yanlış anlaşıldım sanırım. D: Verdiğim örnekte güzeldi aslında ordan anlamaya çalış başka nasıl açıklayabilrim bunu bilmiyorum çünkü :D Gülümsüyorsan sıkıntı yok. ^^ İnsanları duygulandırmayı severim asdasdsa :D Espri konusunda evet bayağı sağlam esprilerimiz var ikimizinde. :D Mutlu ol, gerisi önemli değil. Amin. :D
  13. Ses kaydı yapmaya çalıştım ama beceremedim malım galiba o.o Neyse yazarak dile dökeyim. :D Öncelikle belki bi ihtimal küçükte bi ihtimal olsa beni hatırlayabilirsin. :D Bi konu hakkında bayaa baya yorum atıp saçmalamıştık. >.< Tekrardan aramıza hoşgeldin. ^^ :D Bu muhabbetler bi yana ses kaydın baya samimi geldi çok güzel anlatmışsın derdini onu belirteyim önce. :D Asıl konu şu, neden senin kız olduğuna inanmadılar. Şöyle açıklanabilir aslında bu durum. :D SAO izleyen arkadaşlar varsa bilirler, 'Erkeklerin item için kız karakter açması' olayını. Burda da 'Erkeklerin ilgi odağı olmak için kız gibi davranması' durumu var diyebiliriz. Açıkcası, ben bu gibi düşüncelere hiçbir zaman katılmadım -.-' Seni kızdıran, hesabını banlatan veyahut canını sıkanların canı cehenneme :D Neşe dolu birisin -en azından bu kadarını anlayabilirim yorum ve yazdıklarından- saygılısın ve bunu hiçbir zaman da cıvıtmadan yapıyorsun. Bu yönünü takdir ediyorum. ^^ Canını sıkan her kimse, veya her kimseler boşver gitsin sen kendi kafana tokadan başka bişey takma. D: Canları cehenneme ahbap -.-' Neyse dur çok uzattım son birşey diyip kapatıyorum artık. :D Herhangi bir konuda dertleşmek veya muhabbet etmek istersen ben burdayım, mesaj atman yeterli olacaktır. Neden böyle diyorum bilmiyorum ama insanın halinden anlarım yani... Ne biliyim böyle bişeyler olcaktı işte. :D ~
  14. Ben ve benim gibi merakta kalan herkes sabırsızlıkla bekliyoruz. ^^ :3
  15. Böyle bir videoyla duyurdularsa, eminimki sağlam serilerden biri olacaktır. Konusu falan açıklansaydı keşke.. Bilgi için teşekkürler. ^^ Seriyi sabırsızlıkla bekliyorum.
  16. Güzell. :D En sevdiğim müzik türü tartışmasız Rock. ^^ En sevdiğim grupta Nickelback. :D İkinci sırada Slipknot geliyor. ^^ Şarkıcısıda Chad Kroeger sanırım. Nickelback'ın solisti. :D
  17. Atakan ~

AMV'lerde MEP

Bence ''Milli Eğemenlik Partisi'' arkadaşım. İddialıyım. :D
  18. Atakan ~

AMV'lerde MEP

Görürüm ben sen sıkma canını. :D Duygularım var da burda bu ortamda böyle şeylerin lafı olmaz diye düşünüyorum açıkcası. ^^ Sıcak ortam yani o açıdan şeyettim :D
  19. Atakan ~

AMV'lerde MEP

Eğer öyle olsaydı (ki benim için öyle bi durum söz konusu olmaz) evet cidden kötü olurdu. :D Espriyi görünce : -kill me-
  20. Atakan ~

AMV'lerde MEP

Konu konuyu açıyor çünkü ondan çıktık saptık biraz konudan. :D Yazı diliyle günlük konuşma dilini iyice harmanlıyoruz son zamanlarda birbirine girdi çünkü bu düpedüz bilinçsizlik bence. o.o Ya tamam bi saniye ciddiye alma gırgırına şamatasına takılıyorum burda özre gerek yok :D Espri 10 numara 5 yıldız helal olsun -.-'
  21. Atakan ~

AMV'lerde MEP

Pelin simdi aksam aksam niye bozuyosun ki birde yanlisimi düzeltmissin alındım abi ya ben gidiyom. <_< Beforesurrection tesekkür ederim kardesim ama bozdu abi hemde ağır bozdu. :D
  22. Atakan ~

AMV'lerde MEP

Ya aslında direk kelime anlamı Milli Egemenlik Partisi asfasdasd :D Fırlatın beni dağlara taşlara :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.