Jump to content

Atakan ~

Üyeler
  • İçerik sayısı

452
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Atakan ~ kullanıcısının paylaşımları

1. Atakan ~

AMV'lerde MEP

Öyle herkesin yapacağı iş değil bu aslında. İş birliğiyle bilmemkaç kişinin bir araya gelip AMW ortaya çıkartması diyebiliriz. Biraz resmi oldu sanırım. o.o
  2. Atakan ~

En büyük hatan !!?

Çok güveniyorum birine. Bağlanıyorum. Galiba bu yüzden şimdiye kadar hep aldatıldım. -.-'
  3. Şöyle bir göz attım da bayaa güldürdü beni :D Güzel iş çıkartmışsınız site çok kaliteli. Tebrikler. ^^
  4. Cevap vereceğin yoruma alıntı kısmından cevap verirsen daha iyi olur dostum. :D Kesme tuşuna gitmesin, öylece kaydet, sonraki gün devam edersin. ^^
  5. Sıralamaya sokacaksak Tokyo Ghoul başta gelir kesinlikle.
  6. Özellikle Death Note AMW'lerini çok beğendim. ^^ Ancak şöyle bir eleştiride bulunabilirim, asla kısa AMW'ler yapma :( Sadece bu. :D Çok iyi iş çıkartmışsın tebrik ederim. ^^
  7. Atakan ~

Karalamalarım :) ; güncellendi

Kendini geliştirmelisin dostum. Kalemi öyle bastırarak çizersen görüntü çok çirkin bir hal alır. >.< Yumuşak ol, kalemlerini iyi seç ve güzel tonlama yap. Bu işin hası budur. ^^ ---Mhm asıl konu açılmış, bende ilk çizimimi atayım bari bu yorumumla beraber. Altını çiziyorum 'ilk çizimim' :D http://i.hizliresim.com/998yP5.jpg
  8. Atakan ~

Merhaba Millet.

Foruma hoşgeldin. ^^ Keyifli zamanlar geçirmeni temenni ediyorum. :D
  9. Atakan ~

Tokyo Ghoul 2. Sezonu Ocakta Geliyor

Sonunda o deli gibi beklediğim haber geldi. :D Umarım ilk sezon gibi kaliteli olur. ^^ Bilgilendirdiğin için arigato ~ :3
  10. Çok başarılısınız. ^^ Sizden bir istekte bulunabilir miyim ? Ao Haru Ride'ın müziğinide çalarmısınız ? :3
  11. Atakan ~

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Umm. Sanırsam Azazel (dxd) Çok sinir bozucu abi -.-' http://images6.fanpop.com/image/photos/37400000/Azazel-revealed-azazel-high-school-dxd-37456036-512-288.jpg
  12. İyi niyet akıyor. :D İçin rahatsa boşver gitsin. :D Gerisi önemli değil ^^
  13. -bu konuya gelmişken :P - Benim nickim belli yani Pelin :D anlamı ; birleşikgillerden, keskin ve güzel kokulu ,bir çeşit bitki T^T -yine daha detaylı bilgi için spoilere :P- http://www.ismininanlaminedirx.com/pelin-isminin-anlami-nedir-3328/ ayrıca da adımın yanında bulunan şekil uçan bir kuştur :P :D kanatları da -' ლ ' şekli,harfi yani :P- gürcüce 'L' demektir neden gürcüce bilmem özellikle seçmedim şekli hoşuma gitti sadece :D hatta bilmiyordum dün kardeşim farketti :P -tuvalet kağıdı ambalajının üstünde görmüş oda bu harfi..- her ne ise baya uzun oldu :D -amma da konuştum dimi :P - -ne de çok dil çıkaran ifade kullanmışım ya :D- Adımın bu kadar çok anlama geldiğini bilmiyordum. Hey maşallah. o.o Çok teşekkür ederim ayrıca. :3
  14. Eveet. Sanırım benim nickimin anlamı ben oluyorum. :D
  15. Atakan ~

Bendende herkese merhaba

Vohoov 34 yaş. o.o Hoşgeldin foruma. ^^ Keyifli vakitler dilerim. ~
  16. Atakan ~

Steins;Gate Karakterleri 6 Yıl Sonrasında

''Tutturu'' olmazsa olmaz.
  17. Atakan ~

Katakana İle Adınızı Yazmak

Katakana'yı Atakana diye okudum lanet olsun dostum. :D
  18. Atakan ~

En Üzüldüğünüz An!

Şu küçük ayak parmağının hızla giderken masanın, dolabın veya başka herhangi birşeyin köşesine çarpması... Acı , üzüntü , ağrı ne ararsan var. Haksız mıyım ?
  19. Atakan ~

En Güzel Seiyuular

Sora Amamiya abi var mı böyle tatlılık allahım :D :D
  20. Atakan ~

Bizde de olsa...

Hangi üniversite o söyle söz gelicem. :D
  21. Atakan ~

Bizde de olsa...

Şöyle ki günümüz Türkiye'sinin liselerinde öyle bir faaliyet göremiyorum. Lise son sınıf öğrencisiyim 4 senedir aynı lisedeyim ancak klüplerle alakalı hiçbir faaliyet görmedim şimdiye kadar. -.-' Tabii ki gönlüm ister ki yüzme, müzik gibi klüplerde faaliyetler olsun bol bol... Ama nerdee.
  22. Atakan ~

Hangisi?

Tek tek cevap veriyorum sorulara şimdi. :D Günüm toplu taşıma araçlarında geçiyor ve yer vermekten 1 kere oturduğumu hatırlayamıyorum bile. Asla sıraya kaynamadım şimdiye kadar. Yapsam kesinlikle hatırlardım. :D İyi niyetimin sınırı olduğunu sanmıyorum. -.-' Ne kadar kötülük yapılsa da bana bunlara inat hep iyi biri olmaya çalışıp geceleri kendi üzüntümü kendime yansıtmayı tercih etmişimdir hep. :D Hakkımı veya gördüğüm yerde hakkı yeneni , 'Hoop kardeşim napıyorsun sen sıra var' demişimdir hep. Yiyorsa birşey desin. -.-'
  23. Atakan ~

Sarılmanın cezası olur mu?

Böyle videoları izledikçe ''Ülkemizde çok cahil var.'' demekten başka bir şey demek istemiyorum.
  24. Atakan ~

Herkese merhaba!

Hoşgeldin foruma İrem. ^^ Keyifli forumlar dilerim. :)
  25. Atakan ~

Android'de One Piece Oyunu Keyfi

Ha doğru. :D One Piece ile pek alakam yok ama oyunlar cidden çöp. -.-'
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.