Jump to content

Atakan ~

Üyeler
  • İçerik sayısı

452
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Atakan ~ kullanıcısının paylaşımları

1. Atakan ~

Android'de One Piece Oyunu Keyfi

Racing Rivals G2 de böyle kasıyorsa s3 de ne olur kim bilir. -.-'
  2. Atakan ~

Selam Ben Yumit

Böyle bi samimi bi sempatik gördüm sizi. ^^ :D Hoşgeldiniz foruma tekrardan. 1 haftada bleach bitirmiş adam. Ben başlamaya korkuyorum. -.-'
  3. Atakan ~

Merhaba ^^

Hoşgeldin.
  4. Atakan ~

İlk Çizimim :) Güncel

İlk çizime göre gayet başarılı. :o Tebrikler. ^^ Biraz da tonlamalara çalışmanı öneririm. ^^
  5. Fena görünmüyor. ^^ Trailer fazlasıyla hoşuma gitti. Bekleyip görelim.
  6. 2. Sezon çıkacağı kesinleşti ya, artık rahat rahat uyuyabiliriz gençler. ^^
  7. Atakan ~

( 14 / 12+ ) Ao Haru Ride

Bence direk olarak 2. sezon çıkartmalılar ne 13. bölüm falan -.-' Haksız mıyım ?
  8. Atakan ~

İlk AMV'mi yaptım! (Nisekoi)

Onca AMW izledikten sonra açıkcası çok basit kaçtı bana. :( Şöyle ki , bence diğer AMW'lerden de yardım almalısın. Demek istediğim şu ki ; mesela konuşmaları şarkılara göre yapabilirsin. Yani görünen karakter şarkıyı söylüyormuş havası katabilirsin. Böyle AMW'ler her zaman başarılı olmuştur. Ve bence Sony Vegas 12 kullanmalısın. Ekranı tam boy yapsan güzel olur. He bide AMW yapıcam diyip final sahnelerini ele alma nolur bi dünya spoiler yiyoruz sonra. :D
  9. Atakan ~

Merhaba

Hoşgeldin forumaa. ^^ Keyifli forumlar dilerim. :)
  10. Atakan ~

Merhabalar.o

İşte benim adamım beyler dağılın !1!! :D
  11. Tokyo Ghoul için kesinlikle 2. sezon bekleniyor ... Böylesine ses getiren bir seri varken yeni bir seriye başlamak biraz saçmalık gibi geldi. Ama düşünce şekli 'askıya almak' da olabilir belki... Demek istediğim şey şu ; bu seriyi askıya alıp araya bir seri daha sıkıştırmak. Yani yepyeni bir seri duyurusunu yaptıysa, bundan daha mantıklı bir açıklama olamaz bence.
  12. Atakan ~

Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)

Ayıp ettin. -.-' Bizde ayıp olmaz. ^^ :D
  13. Atakan ~

( 13 / 13 ) Namiuchigiwa no Muromi-san

@Minato çok sağlam yorum olmuş iyi güldüm teşekkür ederim. :D
  14. Atakan ~

Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)

Söz konusu 'olay' genişlediyse olay bitmiştir abi. ^^ :D Bende şöye bir sıkıntı var. Asla bitmeden birşeyi okumam veya izlemem. O yüzden beklemeye alıyorum bunu. Biter bitmez okumaya başlarım zaten 1-2 saatimi falan alır ancak. ^^ Ondan sonra şöyle güzelinden şekillisinden bi yorum yaparım hikayeye. ^^ :D
  15. O değilde BRRip veya DVDRip in görüntü kalitesi çok kötü oluyor. :( 720 veya 1080 p yükleyemez misiniz ? Benim gibi bir kaç kişi daha vardır elbet ama ben görüntü kalitesinde çok takıntılı biriyimdir. >.<
  16. Atakan ~

( 12 / 12 ) Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Seri tamamlanmadan asla başlamam izlemeye :D Zaten tanıtımındaki karakterlerden belliydi çok iyi bi anime olcağı. Sadece sabrederek tamamlanmasını beklemek kalıyor geriye ^^ :D
  17. Adın çok hoş. :o Hoşgeldin foruma ^^ Herhangi bir sorun veya isteğin olursa mesaj atman yeterli ^^ :)
  18. Atakan ~

Herkese selam

Çok samimi gördüm sizi. :D Hoşgeldin foruma keyifli zamanlar dilerim. ^^ Adımı söylememe gerek yok sanırım :D
  19. Benim nickimin anlamını bilene tencere tava seti hediye ediyorum. :D
  20. Atakan ~

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next. 3. sezoun çıkacak mı haberi olan bi özel mesaj falan atıp bilgilendirse beni :(
  21. Atakan ~

( 14 / 12+ ) Ao Haru Ride

Oooo OVA mı :D Alırım bi dal :D
  22. Atakan ~

Çizim Kitabı Önerisi

Akıllı telefon uygulaması daha mantıklı geliyor bana.. Tabii kitap olarak bulunması daha iyi olabilir. Sadece bu konu hakkında uygulamalar bolca mevcut bilginiz olsun ^^ :D
  23. Hoşgeldin foruma iyi forumlar dilerim^^ Kendimi tanıtmama gerek yok heralde. :D
  24. Hiç düşünmeden cevaplayacağım sorulardan biri. Kesinlikle asuna. ^^ Daha 2. sezona başlamadım sadece 1. sezona göre yorumluyorum. Güzelliği yeter fazla söze gerek yok :D <3
  25. Atakan ~

10 Açıklanamayan Fotoğraf [Video]

Bana pek de gerçekçi gelmedi açıkçası :s
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.