Jump to content

Atakan ~

Üyeler
  • İçerik sayısı

452
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Durum yanıtları bölümüne Atakan ~ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Beni bekle Kütahya. :3

2. AMV yapacak romantik anime lazım. :(

3. AMV yapacak romantik anime lazım. :(

4. AMV yapacak romantik anime lazım. :(

5. Slipknot dinlemek kadar haz veren birşey yok sanırım. *-*

6. Slipknot dinlemek kadar haz veren birşey yok sanırım. *-*

7. Slipknot dinlemek kadar haz veren birşey yok sanırım. *-*

8. Slipknot dinlemek kadar haz veren birşey yok sanırım. *-*

9. Hani olur ya... Dolapta alt raftan bişey alırsın. Sonra kalkarken kafanı üst rafa vurursun ve üst raftaki herşey üstüne yıkılır ...

10. Hani olur ya... Dolapta alt raftan bişey alırsın. Sonra kalkarken kafanı üst rafa vurursun ve üst raftaki herşey üstüne yıkılır ...

11. Hani olur ya... Dolapta alt raftan bişey alırsın. Sonra kalkarken kafanı üst rafa vurursun ve üst raftaki herşey üstüne yıkılır ...

12. Hani olur ya... Dolapta alt raftan bişey alırsın. Sonra kalkarken kafanı üst rafa vurursun ve üst raftaki herşey üstüne yıkılır ...

13. Hani olur ya... Dolapta alt raftan bişey alırsın. Sonra kalkarken kafanı üst rafa vurursun ve üst raftaki herşey üstüne yıkılır ...

14. Erkeklere androfobisi olan bi kız... Gerçekten var mı öyle biri. Yok hani varsa cidden tanışmak falan istiyorum. *-*

15. Erkeklere androfobisi olan bi kız... Gerçekten var mı öyle biri. Yok hani varsa cidden tanışmak falan istiyorum. *-*

16. Erkeklere androfobisi olan bi kız... Gerçekten var mı öyle biri. Yok hani varsa cidden tanışmak falan istiyorum. *-*

17. Erkeklere androfobisi olan bi kız... Gerçekten var mı öyle biri. Yok hani varsa cidden tanışmak falan istiyorum. *-*

18. Erkeklere androfobisi olan bi kız... Gerçekten var mı öyle biri. Yok hani varsa cidden tanışmak falan istiyorum. *-*

19. Yeni AMV geliyor gençlik. :3

20. Yeni AMV geliyor gençlik. :3

21. Kumdan bir kalp yaptım, denize döktüm.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.