Jump to content

Atakan ~

Üyeler
  • İçerik sayısı

452
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne Atakan ~ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. İyi güzel gidiyorsun. ^^ Bi kaç konuda tavsiye vermek istiyorum, Fotograflarını çekerken kağıt harici hiçbirşeyin görünmediğinden emin ol. Baktın olmuyor, fotoğrafı çek ardından keserek paylaş fotografları, senin için daha iyi olur. :3 
    Onunda haricinde, bazıları çok bulanık... Gün ışığında çekmeye özen göstermelisin fotoğrafların daha net görünür.
    Çizim konusunda da, bazılarının yüz hatları gereğinden fazla büyük. Fotografı çekme açından da kaynaklanabilir gerçi ancak bilemiyorum belirtmek istedim. ^^ 
    Ve tonlamalarr. Açık konuşmak gerekirse tonlamalarını ciddi anlamda geliştirmelisin. :D 

2. Merhabalar ifindim. Foruma hoş geldiniz. :3 
    4 yıldır anime izleyen biri için aramıza katılmakta biraz fazla geç kalmışsınız bence. :'D Neyse, herhangi bir konuda yardıma ihtiyacın olursa yazabilirsin hany. Yardımcı olmaya çalışırım. :3
    İyi forumlar. ~

3. Ön bilgiyi okumalısınız. Spoiler içinde ön bilgi verildi, tüm açıklamalar orada yazıyor, 4 Temmuz son gün.

Konu hakkında bi' arkadaşımız yardımcı oldu zaten. Yinede teşekkürler. Üzgünüm fakat o tarz çizim şimdiye kadar hiç yapmadım... Bu yüzden katılamıycam. Katılan herkese başarılar dilerim. :3 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.