Jump to content

Atakan ~

Üyeler
  • İçerik sayısı

452
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne Atakan ~ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Merhabalar, ben Atakan. (Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.)
    Bu sabah youtube'da amv izlerken birden banada esti... Yapıyım uğraşıyım dedim fazlada uğraşmadım ama bişeyler çıktı ortaya. Ortalama 2-3 saat yapmam sürdü. Tam 2 saat ise youtube'ye atması sürdü -.-' Neyse. Konu hakkında bilgili olan arkadaşlardan ricam hatalarımı veya geliştirmem gereken yerleri bana özel mesaj olarak atmaları. :3 Şimdiden teşekkürler.

Umarım beğenirsiniz. ^^ 

Konu güncellendi arkadaşlar. Yeni AMV'mi sizlere sunmak istedim... Bunun için daha fazla uğraştığımı belirtmek istiyorum zaten size fark edersiniz büyük ihtimalle... Attack on Titan yani bırakın da özeniyim dimi. -.-' Umarım beğenirsiniz. :3 
  2. Eveeeet yeni başlayıp suratı çizerken +'yı kullananlar ellerini kaldırsın bende onlardanım. ^^ :D  
    Sonlara doğru ciddi ciddi bir gelişme var. :3 Ancak şunu söylemeden yapamıycam. Kuronuma Sawako'yu hiç benzetemedim hatta bi an ''Bu kim olum?'' falan oldum yani. Onun dışında birde  Tokyo Ghouldan Touka'nın saçları biraz yakıştıramadım açıkcası. Kafasına göre fazla hacimli kalmış saçları. Hepsi bu. ^^ Başarılısın devamını görmek isterim açıkcası. :3 

3. (Yok) dediğine de bakmıyoruz yapardın yazdığına göre seni seni.. herkes düşünmüştür öyle şeyler merak etme huhu.. :ahaaah-onion-head-emoticon: Bu arada içinizde tuttuğunuz ne çok şey varmış. :lol:

Çoğu şahsiyet düşünmüştür bunları. En azından bi kısmını. Ben içimde saklamaktansa dışa vurmayı tercih ettim. :D 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.