Jump to content

Atakan ~

Üyeler
  • İçerik sayısı

452
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne Atakan ~ kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Kardeşimin adı da Atakan'dır :D -*-*- adının daha detaylı bilgisi için spoilere :P 

http://www.ismininanlaminedirx.com/atakan-isminin-anlami-nedir-5175/

-bu konuya gelmişken :P - Benim nickim belli yani Pelin :D anlamı ; birleşikgillerden, keskin ve güzel kokulu ,bir çeşit bitki T^T -yine daha detaylı bilgi için spoilere :P- 

http://www.ismininanlaminedirx.com/pelin-isminin-anlami-nedir-3328/

ayrıca da adımın yanında bulunan şekil uçan bir kuştur :P :D kanatları da -' ლ ' şekli,harfi yani :P- gürcüce 'L' demektir neden gürcüce bilmem özellikle seçmedim şekli hoşuma gitti sadece :D hatta bilmiyordum dün kardeşim farketti :P -tuvalet kağıdı ambalajının üstünde görmüş oda bu harfi..- her ne ise baya uzun oldu :D -amma da konuştum dimi :P - 

-ne de çok dil çıkaran ifade kullanmışım ya :D-

Adımın bu kadar çok anlama geldiğini bilmiyordum. Hey maşallah. o.o Çok teşekkür ederim ayrıca. :3 

2. Asıl komik olan taraf herkesin saydığı kulüpler bizde ya varlar ya da  kurs olarak veriliyor :D (Tamam daha fazla reklam yapmıyorum. Ya da yapıyım çalışın  gelin bizim üniversiteye :P ) 

Fantezi kulübü olsa iyi olurdu aslında. Ne biliyim herkes manyak manyak bir şeyler söylese sonra ortama uyum sağlasak falan. Aa bi dakika bu da var Fantasy & Role Playing Game olarak.   :D 

Hangi üniversite o söyle söz gelicem. :D 

3. Şöyle ki günümüz Türkiye'sinin liselerinde öyle bir faaliyet göremiyorum. Lise son sınıf öğrencisiyim 4 senedir aynı lisedeyim ancak klüplerle alakalı hiçbir faaliyet görmedim şimdiye kadar. -.-' 

Tabii ki gönlüm ister ki yüzme, müzik gibi klüplerde faaliyetler olsun bol bol... Ama nerdee.

4. Tek tek cevap veriyorum sorulara şimdi. :D 

Günüm toplu taşıma araçlarında geçiyor ve yer vermekten 1 kere oturduğumu hatırlayamıyorum bile.

Asla sıraya kaynamadım şimdiye kadar. Yapsam kesinlikle hatırlardım. :D 

İyi niyetimin sınırı olduğunu sanmıyorum. -.-' Ne kadar kötülük yapılsa da bana bunlara inat hep iyi biri olmaya çalışıp geceleri kendi üzüntümü kendime yansıtmayı tercih etmişimdir hep. :D Hakkımı veya gördüğüm yerde hakkı yeneni , 'Hoop kardeşim napıyorsun sen sıra var' demişimdir hep. Yiyorsa birşey desin. -.-' 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.