Jump to content
Türk Anime TV Forum

Atakan ~

Üyeler
    452
  • Son ziyareti

• Başarı

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from BodomNight in BodomNight amatör anime karakter çizimlerim (GÜNCELLENDİ)(08.02.2016)   
    İyi güzel gidiyorsun. ^^ Bi kaç konuda tavsiye vermek istiyorum, Fotograflarını çekerken kağıt harici hiçbirşeyin görünmediğinden emin ol. Baktın olmuyor, fotoğrafı çek ardından keserek paylaş fotografları, senin için daha iyi olur. :3 
    Onunda haricinde, bazıları çok bulanık... Gün ışığında çekmeye özen göstermelisin fotoğrafların daha net görünür.
    Çizim konusunda da, bazılarının yüz hatları gereğinden fazla büyük. Fotografı çekme açından da kaynaklanabilir gerçi ancak bilemiyorum belirtmek istedim. ^^ 
    Ve tonlamalarr. Açık konuşmak gerekirse tonlamalarını ciddi anlamda geliştirmelisin. :D 

2. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Barbarosa in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
  3. Beğen
    Atakan ~ reacted to Barbarosa in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Oooo Atakan, doğum günün kutlu olsun :D Bi süredir hiç yazmadık ama :( Konuşalım bi ara, ama haftaya olsa daha iyi bu aralar pasifim forumda.
  4. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Strix. in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
  5. Beğen
    Atakan ~ reacted to Strix. in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
  6. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Witch in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
  7. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Dj-Morphosis in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Oooo. Teşekkürler dostum. ^^ :D  En sevdiğim hediye. :3 
  8. Beğen
    Atakan ~ reacted to Dj-Morphosis in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Atakan! Doğum günün kutlu olsun Dostum  ^_^  Nice mutlu senelere! 

Hediyen !  :LTkJN9u: 

9. Beğen
    Atakan ~ reacted to Faramir in Antalya'dan Selamlar   
    Teşekkürler evet fazla izlemedim şuan 150-200 arası izlediğim anime binlerce anime olduğunu düşünürsek az size katılıyorum kesinlikle açıkçası SAO'yu izledim 1.Sezonun belirli bir yerine kadar çok güzeldi.Ondan sonra bozdu bende birinci sezonu izledim 2'ye başlamadım bile.Genelde dediğiniz gibi Kıyıda Köşede kalmış animeleri izlemeye çalışıyorum bana daha hoş geliyor.Tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum.

Kami-sama no Inai Nichiyoubi animenin adı.Ayrıca Teşekkür ediyorum bu işler şans hep benimde zaten Antalya'dan belki gitme durumum var :)

Teşekkür ederim evet kıyıda köşede kalmış gerçekten çok güzel animeler var.Ga-Rei Zero,Cross Ange: Tenshi to Ryuu no Rondo,Kakumeiki Valvrave,So Ra No Wo To,Girls und Panzer,Giovanni no Shima bunlar sanırım kıyıda köşede kalmış ama özellikle Ga-Rei Zero,Cross Ange ve Valvrave'i hiç unutamayacağım dram açısından :/ 

Ayrıca herkese teşekkür ediyorum sağolun.Hoşbulduk!!!
  10. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Barbarosa in [GÜNCELLENDİ 27.07.] AMV Çalışmalarım. xICryse ~   
    Merhabalar, ben Atakan. (Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.)
    Bu sabah youtube'da amv izlerken birden banada esti... Yapıyım uğraşıyım dedim fazlada uğraşmadım ama bişeyler çıktı ortaya. Ortalama 2-3 saat yapmam sürdü. Tam 2 saat ise youtube'ye atması sürdü -.-' Neyse. Konu hakkında bilgili olan arkadaşlardan ricam hatalarımı veya geliştirmem gereken yerleri bana özel mesaj olarak atmaları. :3 Şimdiden teşekkürler.

Umarım beğenirsiniz. ^^ 

Konu güncellendi arkadaşlar. Yeni AMV'mi sizlere sunmak istedim... Bunun için daha fazla uğraştığımı belirtmek istiyorum zaten size fark edersiniz büyük ihtimalle... Attack on Titan yani bırakın da özeniyim dimi. -.-' Umarım beğenirsiniz. :3 
  11. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from elfen lucy in [GÜNCELLENDİ 27.07.] AMV Çalışmalarım. xICryse ~   
    Sorun yok. ^^
  12. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from elfen lucy in [GÜNCELLENDİ 27.07.] AMV Çalışmalarım. xICryse ~   
    Biraz daha kaynatırsak konu sapmasından uyarı alıcaz. ^^ Teşekkür ederim. :3 
  13. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from elfen lucy in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Ortalama 2-3 gündür anime izlemiyorum. Sanırım yakında öleceğim. Saygılar.
  14. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from elfen lucy in slm   
    Aramıza hoşgeldin. ^^ Söylemeden yapamıycam, Sempai değil Senpai. :D İyi forumlar dilerim. ^^ 
    ~

15. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from elfen lucy in NEET ''Zamanda Yolculuk'' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması (SONUÇLANDI)   
    Konu hakkında bi' arkadaşımız yardımcı oldu zaten. Yinede teşekkürler. Üzgünüm fakat o tarz çizim şimdiye kadar hiç yapmadım... Bu yüzden katılamıycam. Katılan herkese başarılar dilerim. :3 
  16. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from elfen lucy in Ağlamasına Dayanamadığınız "Sen Ağlama! Dayanamam! Ağlama Göz Bebeğim Sana Kıyamam" Dediğiniz Karakterler   
    Ahahh o sahne.. Beni benden alan sahne. :D Evet demiş oldun. *-*
  17. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Witch in Ağlamasına Dayanamadığınız "Sen Ağlama! Dayanamam! Ağlama Göz Bebeğim Sana Kıyamam" Dediğiniz Karakterler   
    Ahahh o sahne.. Beni benden alan sahne. :D Evet demiş oldun. *-*
  18. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from <3 anime <3 in slm   
    Aramıza hoşgeldin. ^^ Söylemeden yapamıycam, Sempai değil Senpai. :D İyi forumlar dilerim. ^^ 
    ~

19. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Erascupin in NEET ''Zamanda Yolculuk'' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması (SONUÇLANDI)   
    Konu hakkında bi' arkadaşımız yardımcı oldu zaten. Yinede teşekkürler. Üzgünüm fakat o tarz çizim şimdiye kadar hiç yapmadım... Bu yüzden katılamıycam. Katılan herkese başarılar dilerim. :3 
  20. Beğen
    Atakan ~ reacted to Sabah Sisi in [GÜNCELLENDİ 27.07.] AMV Çalışmalarım. xICryse ~   
    Bence çok güzel olmuş, eline sağlık.Ayrıca konuyu buraya taşıya bilirsen daha iyi olur. :D
  21. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Ancaks in [GÜNCELLENDİ 27.07.] AMV Çalışmalarım. xICryse ~   
    Bu sabah youtube'da amv izlerken birden banada esti... Yapıyım uğraşıyım dedim fazlada uğraşmadım ama bişeyler çıktı ortaya. Ortalama 2-3 saat yapmam sürdü. Tam 2 saat ise youtube'ye atması sürdü -.-' Neyse. Konu hakkında bilgili olan arkadaşlardan ricam hatalarımı veya geliştirmem gereken yerleri bana özel mesaj olarak atmaları. :3 Şimdiden teşekkürler.

Umarım beğenirsiniz. ^^ 

Konu güncellendi arkadaşlar. Yeni AMV'mi sizlere sunmak istedim... Bunun için daha fazla uğraştığımı belirtmek istiyorum zaten size fark edersiniz büyük ihtimalle... Attack on Titan yani bırakın da özeniyim dimi. -.-' Umarım beğenirsiniz. :3 
  22. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Gondroch in [GÜNCELLENDİ 27.07.] AMV Çalışmalarım. xICryse ~   

Umarım beğenirsiniz. ^^ 

23. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Criathiel in [GÜNCELLENDİ 27.07.] AMV Çalışmalarım. xICryse ~   
    Sorun yok. ^^
  24. Beğen
    Atakan ~ reacted to Evallark in Cosplay'i Aşırı Ciddiye Alan 11 Cosplayer   
    1. Şaka Yapıyor Olmalısın

Cinema Makeup School

2. Turanga Leela - Futurama 

Davann Srey Photography

3. Groot - Guardians of The Galaxy

Callen Hoffman

4. Slenderman

KleineKonan

5. Eren'in Annesinin Korkunç Ölümü

drabblemeister

O sahneyi hatırlamak isterseniz:

https://www.youtube.com/watch?v=4ZQ8R6kPmhM

6. Jabba the Balloon

beardedleiacosplay

7. İnsan Taht

https://www.youtube.com/watch?v=HGJJXFXFb5k

8. Merida - Brave

Dasha Kond

"Evet, dostlarım. Bu gerçek bir ayı..."

9. Assasin's Fear

wanttoshreddit

10. Red Skull

Daily Mail

Henry Damon kendini Red Skull gibi görünebilmeye fazlasıyla adamış. Üstelik yalnızca havaya girdiğinde değil veya görünen o ki 7/24 havaya giriyor. Damon, alnına ve yanaklarına cild altı implant yaptırmış, burnunu kestirmiş ve Red Skull gibi görünebilmek için dövmeler yaptırmış. (Daha fazla resim için yukaridaki linke tıklayabilirsiniz)

11. Elf Kulakları

blastr

Buradak arkadaş kulaklarını ameliyat ettirip elf kulakları edinmiş. Elf kulağı olayını çok seven biri olarak daha kolay ve kullanışlı bir yolu da var. Kulağına bant yapıştırıp onu boyuyorsun, ta daa, elf kulakları. Sık sık yaparım. :P

Kaynak:  movieplot

25. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from OrangeBox in Özlü Sözler   
    "Eşit takas!!"
    "Ben sana hayatımın yarısını vereyim sen bana hayatının yarısını ver!"
    FMA Brotherhood. Bilen bilir. :D 

• Yeni Oluştur...