Jump to content

Atakan ~

Üyeler
  • İçerik sayısı

452
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from kata silvia in Anime Karakteri Olsaydık ve Okulunuzda Zombi İstilası Olsa Kullanacağınız 3 Eşya?   
    Okulu zombiler basmış, sizin gibi kendimi deli gibi savunmaya çalışmaktansa saldırır kaçarım daha iyi. -.-'
    Bilmem olabilir. :D 

2. Beğen
    Atakan ~ reacted to kata silvia in Anime Karakteri Olsaydık ve Okulunuzda Zombi İstilası Olsa Kullanacağınız 3 Eşya?   
    aksiyona ne gerek var diyene bak yanında birini götürcen mi bari
  3. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from kata silvia in Anime Karakteri Olsaydık ve Okulunuzda Zombi İstilası Olsa Kullanacağınız 3 Eşya?   
    Makas veya şemsiyeyi bunun için alıcam zaten yanıma. :D 
  4. Beğen
    Aksiyona ne gerek var kardeşim. -.-' Al cep telefonunu, arabanın anahtarını, bide ne olur ne olmaz makas veya şemsiye olur. ^^ 
  5. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from °•°NekoAiri°•° in 2014'ün En Çekici/Havalı Karakterleri Top 30   
    Ooo asuna 1. gelmiş. :D Bekliyordum açıkcası böyle birşey. :D Bunun dışında, Miyuki'nin ilk 5 de olmasını beklerdim açıkcası. -.-' O tatlılığı nasıl sonlara atarsınız abi ya. 
  6. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from mustafalrsm in Merhabalar ^~^   
    Ah evet MEP. :D Lanet olası MEP. :D Anlamını bulana kadar canımız çıkmıştı >.<
    'Erkeklerin ilgi odağı' derken ben senin öyle bir amacın olduğunu söylemedim zaten yanlış anlaşıldım sanırım. D: Verdiğim örnekte güzeldi aslında ordan anlamaya çalış başka nasıl açıklayabilrim bunu bilmiyorum çünkü :D Gülümsüyorsan sıkıntı yok. ^^ İnsanları duygulandırmayı severim asdasdsa :D Espri konusunda evet bayağı sağlam esprilerimiz var ikimizinde. :D Mutlu ol, gerisi önemli değil. Amin. :D 

7. Beğen
    Atakan ~ reacted to mustafalrsm in Merhabalar ^~^   
    MEP Açtığım ilk konuydu  B)
  8. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from mustafalrsm in Merhabalar ^~^   
    Ses kaydı yapmaya çalıştım ama beceremedim malım galiba o.o Neyse yazarak dile dökeyim. :D 

Öncelikle belki bi ihtimal küçükte bi ihtimal olsa beni hatırlayabilirsin. :D Bi konu hakkında bayaa baya yorum atıp saçmalamıştık. >.< Tekrardan aramıza hoşgeldin. ^^ :D 

Bu muhabbetler bi yana ses kaydın baya samimi geldi çok güzel anlatmışsın derdini onu belirteyim önce. :D Asıl konu şu, neden senin kız olduğuna inanmadılar. Şöyle açıklanabilir aslında bu durum. :D SAO izleyen arkadaşlar varsa bilirler, 'Erkeklerin item için kız karakter açması' olayını. Burda da 'Erkeklerin ilgi odağı olmak için kız gibi davranması' durumu var diyebiliriz. Açıkcası, ben bu gibi düşüncelere hiçbir zaman katılmadım -.-' Seni kızdıran, hesabını banlatan veyahut canını sıkanların canı cehenneme :D Neşe dolu birisin -en azından bu kadarını anlayabilirim yorum ve yazdıklarından- saygılısın ve bunu hiçbir zaman da cıvıtmadan yapıyorsun. Bu yönünü takdir ediyorum. ^^ Canını sıkan her kimse, veya her kimseler boşver gitsin sen kendi kafana tokadan başka bişey takma. D: Canları cehenneme ahbap -.-' Neyse dur çok uzattım son birşey diyip kapatıyorum artık. :D Herhangi bir konuda dertleşmek veya muhabbet etmek istersen ben burdayım, mesaj atman yeterli olacaktır. Neden böyle diyorum bilmiyorum ama insanın halinden anlarım yani... Ne biliyim böyle bişeyler olcaktı işte. :D 

~
  9. Beğen
    Atakan ~ reacted to Nightwraith in Visual Art's Key'den yepyeni bir anime, Charlotte! (Yeni Bilgiler Eklendi!)   
    Daha fazla bilgi, vs vs çıktığı anda konuya ekleyeceğim. 
  10. Beğen
    Atakan ~ reacted to mustafalrsm in AMV'lerde MEP   
    Oh ya saol sonunda. Şuraya bak konu nerelere geldi :)
      İletiyi beğenemiyorum sınırım dolmuş bugün :(
      Pelin ve Atakan ben yokken iyice coşmuşunuz siz zaten, nerden ne alıntı yapayım bilmemedim kaldım öyle :D En iyisi susmak  ^_^
      Bu arada Atakan, senin açılım ispatlanabilir. Yoğurt siyah diyenler münazarada beyazdır diyenleri yenebiliyor :)
      Edit:Gecenin 5'inde yazdığım şeylere bak nasıl bir insanım ben :/
      Ve Pelin'e de ayrı teşekkürler bize bir şeyler kattığı için :)
      Cevap yazan herkese de teşekkürler :)
  11. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from mustafalrsm in AMV'lerde MEP   
    Görürüm ben sen sıkma canını. :D 
    Duygularım var da burda bu ortamda böyle şeylerin lafı olmaz diye düşünüyorum açıkcası. ^^ Sıcak ortam yani o açıdan şeyettim :D 

12. Beğen
    Konu konuyu açıyor çünkü ondan çıktık saptık biraz konudan. :D 
    Yazı diliyle günlük konuşma dilini iyice harmanlıyoruz son zamanlarda birbirine girdi çünkü bu düpedüz bilinçsizlik bence. o.o 

Ya tamam bi saniye ciddiye alma gırgırına şamatasına takılıyorum burda özre gerek yok :D Espri 10 numara 5 yıldız helal olsun -.-' 
  13. Beğen
    Atakan ~ reacted to Yabus in AMV'lerde MEP   
    MEP Multiple-Editor Project demek arkadaşlar. o kadar kasmayın isim konusunda :D
  14. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Pelin ლ(^⊖^ლ) in AMV'lerde MEP   
    Görürüm ben sen sıkma canını. :D 
    Duygularım var da burda bu ortamda böyle şeylerin lafı olmaz diye düşünüyorum açıkcası. ^^ Sıcak ortam yani o açıdan şeyettim :D 

15. Beğen
    Atakan ~ reacted to Pelin ლ(^⊖^ლ) in AMV'lerde MEP   
    kendini akıllı göster ya yeter ki şu Mep neymiş bileyim :D -hala gülüyorum-
    hmm İnşallah öyledir mantıklı gibi 
    -ama bu böyle sürer yani en iyisi ben bişi yazmayayım daha :D-

edit: mecbur edit yapıyorum of :D
    Atakan senin duyguların yok mu neden ki ? -dersem uzayacak her ne ise muhabbet mekanına mı gitsek biz ya ?  :P
    lütfen ama çok profesyonelceydi takdirimi isterim :D yapmayın lütfen aa bak olmadı bu -.- 
    edit2: kimbilir Atakan bunu yazdığımı ne zaman görecek ah ahh :D
  16. Beğen
    aynen konu konuyu açtı :D konuyu kim kaynatıyormuş hani nerde O.o :p
    off olsun ama ya cidden alınsaydın ve fark etmeseydim ? olmaz kendime yakıştırmam şapşal durumuna da düşsem o özür dilenecek o ka xD teşekkürler.p evet fark ettim bnm esprilerim öyledir :D herkes hayran *-* -Özellikle RafaeL kkk- 
  17. Beğen
    Konu konuyu açıyor çünkü ondan çıktık saptık biraz konudan. :D 
    Yazı diliyle günlük konuşma dilini iyice harmanlıyoruz son zamanlarda birbirine girdi çünkü bu düpedüz bilinçsizlik bence. o.o 

Ya tamam bi saniye ciddiye alma gırgırına şamatasına takılıyorum burda özre gerek yok :D Espri 10 numara 5 yıldız helal olsun -.-' 
  18. Beğen
    aynen güldüm bende :D -hıhh :p -

yaa ama ya alınma lütfen sabah sabah mı bozsaydım yoksa xD -al bir espri de benden olsun ulamaz ;-; :dd- 
    cidden alınma gitme hadi gel gel sensiz olmaz :D  bize daha çok espri gereek ;D -eğer kırdıysam özür dilerim ;( -
    sanki öyle oldu gibi :D çaktırmayın ama bende önceden -baya önceden.p- öyle yazardım ama doğrusunu öğrendim ve öğrettiğim için kıvanç doluyum xD *-*
    -ayrıca MEP'in açılımı nedir bilen varsa cidden söylesin çok merakta kaldım :D-
  19. Beğen
    Atakan ~ reacted to mustafalrsm in AMV'lerde MEP   
    Biraz konu dışına çıkmaya başladık sanki jssjsjjsjjs :D 
     Bir de ben olsam ben de 'direk' şeklinde yazardım heralde :D bana da doğru gibi geliyor (düşününce 'direkt' doğru da) :) 
  20. Beğen
    Pelin simdi aksam aksam niye bozuyosun ki birde yanlisimi düzeltmissin alındım abi ya ben gidiyom.  <_< 
    Beforesurrection tesekkür ederim kardesim ama bozdu abi hemde ağır bozdu. :D 
  21. Beğen
    Pelin simdi aksam aksam niye bozuyosun ki birde yanlisimi düzeltmissin alındım abi ya ben gidiyom.  <_< 
    Beforesurrection tesekkür ederim kardesim ama bozdu abi hemde ağır bozdu. :D 
  22. Beğen
    Ya aslında direk kelime anlamı Milli Egemenlik Partisi asfasdasd :D Fırlatın beni dağlara taşlara :D
  23. Beğen
    Atakan ~ reacted to noirwinglessova in AMV'lerde MEP   
    Atakan çok komikti sen Peline bakma :P
  24. Beğen
    Hadi Milli Egemenlik Partisi'ni anladım da -kabul edilebilir yani espri filan kkk- 'direk' ne oluyor direk anlamı diye bir şey mi varmış xD :D -direkt olmasın o :p-
  25. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from noirwinglessova in AMV'lerde MEP   
    Ya aslında direk kelime anlamı Milli Egemenlik Partisi asfasdasd :D Fırlatın beni dağlara taşlara :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.