Jump to content

Atakan ~

Üyeler
  • İçerik sayısı

452
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from mustafalrsm in AMV'lerde MEP   
    Ya aslında direk kelime anlamı Milli Egemenlik Partisi asfasdasd :D Fırlatın beni dağlara taşlara :D
  2. Beğen
    Atakan ~ reacted to mustafalrsm in AMV'lerde MEP   
    Çok teşekkürler : :). Bu arada görmüştüm 00.00-00.30:(nick). Bu tarz bişeyler de vardı dediğin gibi  :D
     Çok teşekkürler : :).  Resmi olsun nolcak  :D .
       Açılımını biliyor musunuz?
  3. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from mustafalrsm in AMV'lerde MEP   
    Öyle herkesin yapacağı iş değil bu aslında. İş birliğiyle bilmemkaç kişinin bir araya gelip AMW ortaya çıkartması diyebiliriz. Biraz resmi oldu sanırım. o.o 
  4. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from °•°NekoAiri°•° in AMV'lerde MEP   
    Öyle herkesin yapacağı iş değil bu aslında. İş birliğiyle bilmemkaç kişinin bir araya gelip AMW ortaya çıkartması diyebiliriz. Biraz resmi oldu sanırım. o.o 
  5. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from °•°NekoAiri°•° in En büyük hatan !!?   
    Çok güveniyorum birine. Bağlanıyorum. Galiba bu yüzden şimdiye kadar hep aldatıldım. -.-'
  6. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Kenshi in Karalamalarım :) ; güncellendi   
    Kendini geliştirmelisin dostum. Kalemi öyle bastırarak çizersen görüntü çok çirkin bir hal alır. >.<  Yumuşak ol, kalemlerini iyi seç ve güzel tonlama yap. Bu işin hası budur. ^^

---Mhm asıl konu açılmış, bende ilk çizimimi atayım bari bu yorumumla beraber. Altını çiziyorum 'ilk çizimim' :D 

http://i.hizliresim.com/998yP5.jpg

7. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from NyanCaps in NyanCaps - Türkiyenin Anime & Manga Resim Platformu   
    Şöyle bir göz attım da bayaa güldürdü beni :D Güzel iş çıkartmışsınız site çok kaliteli. Tebrikler. ^^ 
  8. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from °•°NekoAiri°•° in 2015 Kışının En Merakla Beklenen Animeleri   
    Sıralamaya sokacaksak Tokyo Ghoul başta gelir kesinlikle.
  9. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Bronex in 2015 Kışının En Merakla Beklenen Animeleri   
  10. Beğen
    Atakan ~ reacted to xlsprey in AMV Projelerim [Sprey] ~ [One Piece - Corazon&Law -[ ASMV ]- Eklendi] ~   
    Teşekkürler :D önerini dikkate alacağım ^^ ama yine de arada kaçamak yapıp kısa yapabilriim :D açıkcası insanı cezbedebiliyor ne telif hakkıyla uğraşıyorsun ne de sahneleri nasıl dolduracağımla :D bu aralar bende şarkıyı kesme gibi bi huy oluştu kendimi tutamıyom :D zorlandığım anda elim kesme tuşuna gidiyor. ^^
  11. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from kata silvia in 2015 Kışının En Merakla Beklenen Animeleri   
  12. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from buzlusüt in 2015 Kışının En Merakla Beklenen Animeleri   
  13. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Pelin ლ(^⊖^ლ) in Nickinizin anlamı?   
    İyi niyet akıyor. :D İçin rahatsa boşver gitsin. :D Gerisi önemli değil ^^ 
  14. Beğen
    Atakan ~ reacted to Pelin ლ(^⊖^ლ) in Nickinizin anlamı?   
    Önemli değil :D bilgilendirdiğime sevindim *-* -şimdi sadece bunu demek için mi cvpladın diyecekler ama içim rahat etmiyecekti :( - :p
  15. Beğen
    Adımın bu kadar çok anlama geldiğini bilmiyordum. Hey maşallah. o.o Çok teşekkür ederim ayrıca. :3 
  16. Beğen
    Atakan ~ reacted to Pelin ლ(^⊖^ლ) in Nickinizin anlamı?   
    Kardeşimin adı da Atakan'dır :D -*-*- adının daha detaylı bilgisi için spoilere :P 

-bu konuya gelmişken :P - Benim nickim belli yani Pelin :D anlamı ; birleşikgillerden, keskin ve güzel kokulu ,bir çeşit bitki T^T -yine daha detaylı bilgi için spoilere :P- 

ayrıca da adımın yanında bulunan şekil uçan bir kuştur :P :D kanatları da -' ლ ' şekli,harfi yani :P- gürcüce 'L' demektir neden gürcüce bilmem özellikle seçmedim şekli hoşuma gitti sadece :D hatta bilmiyordum dün kardeşim farketti :P -tuvalet kağıdı ambalajının üstünde görmüş oda bu harfi..- her ne ise baya uzun oldu :D -amma da konuştum dimi :P - 
    -ne de çok dil çıkaran ifade kullanmışım ya :D-
  17. Beğen
    Eveet. Sanırım benim nickimin anlamı ben oluyorum. :D 
  18. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from LadyGeorgie in Bendende herkese merhaba   
    Vohoov 34 yaş. o.o Hoşgeldin foruma. ^^ Keyifli vakitler dilerim. ~
  19. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Megane-san in Bizde de olsa...   
    Şöyle ki günümüz Türkiye'sinin liselerinde öyle bir faaliyet göremiyorum. Lise son sınıf öğrencisiyim 4 senedir aynı lisedeyim ancak klüplerle alakalı hiçbir faaliyet görmedim şimdiye kadar. -.-' 

Tabii ki gönlüm ister ki yüzme, müzik gibi klüplerde faaliyetler olsun bol bol... Ama nerdee.

20. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from graylifee in Sarılmanın cezası olur mu?   
    Böyle videoları izledikçe ''Ülkemizde çok cahil var.'' demekten başka bir şey demek istemiyorum. 
  21. Beğen
    Atakan ~ reacted to Nones in Sarılmanın cezası olur mu?   
    Bir insan öldürmenin bedeli şu ülkede çoğu zaman 1-2 yıl iken, millet kalkmış hapis cezası olsun diyor :)

Ağlanacak halimize gülüyoruz resmen.

Tabi canım ülkemin, sırf sevgilisinin omzuna yattı diye otobüsten indirileni yada kafede eşini öpenlerin ahlakımızı bozuyorlar çıkarın şunları diye yaka paça dışarı atılanları var.

Tabi son cümleyi teyzem çokta güzel söylemiş.

"Sevginin cezası olmaz..."
  22. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Burakesan in Android'de One Piece Oyunu Keyfi   
    Racing Rivals G2 de böyle kasıyorsa s3 de ne olur kim bilir. -.-' 
  23. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from TheDirectEco in ( 23 / 22+ ) Shigatsu wa Kimi no Uso   
    Hani böyle çok merak edersiniz hemen çıksın hemen çıkmalı falan dersiniz ya. Aynı o konumdayım şuanda :D Müzik ve romantizmin birleştiği bir anime. Daha ne isterim ki?
  24. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Bom Tombadil in Herkese selam   
    Çok samimi gördüm sizi. :D Hoşgeldin foruma keyifli zamanlar dilerim. ^^ Adımı söylememe gerek yok sanırım :D 
  25. Beğen
    Atakan ~ reacted to Hokage_Minato in ( 13 / 13 ) Namiuchigiwa no Muromi-san   
    ve aradan yıllar geçer... Taylan 2 çocuk babası olmuştu ama cocuklarının yüzüne bakamıyordu. Çünkü bu seriyi bitirmemişti. Yalan söylemişti. Çarpılmıştı. İki büklüm olmuştu. Ağzıyla burnu yer değiştirmişti. Görenler Allah özene bözene çarpmış diyolardı. Bir gün taylan yeter dedi bu seriyi bitireceğim dedi. Hadi la artık bitir şu seriyi 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.