Jump to content

Atakan ~

Üyeler
  • İçerik sayısı

452
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Atakan ~ reacted to Burakesan in Android'de Oynanabilecek En İyi 5 Shingeki no Kyojin Oyunu   
    Benim "eee, uuu"larım ünlüdür aslında :P Montajda gidiyorlar :D

Herkese teşekkürler :)
  2. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from DeadlyBastard in Android'de Oynanabilecek En İyi 5 Shingeki no Kyojin Oyunu   
    Evet gerçekten telefon hakkında anime adına ne varsa kanalına yüklemişsin. :D Ağır emek gösteriyorsun anlatışın çok iyi ''ıııı eee uuu'' falan demiyorsun hiç özellikle bu noktada ben çok takıntılıyımdır. :D Emeklerin için teşekkürler dostum.
  3. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from graylifee in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Tonari no Kaibutsu-kun 'u yeni bitirdim. Ao no Exorcist'e başladım sonunda. ^^ :D 
  4. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Witch in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    S3 aldığım güne lanet ettirdin dostum. -.-' Açılış ekranı çook şekil. Onu istiyorum sadece o olsun yeter :(
  5. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Burakesan in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    Aynen kilit ekranını diyorum. Sadece o olsada yeter. Cidden haklısın ama uygulamanın belkide en iyi özelliği o ... sadece onun için değer yani.
  6. Beğen
    Atakan ~ reacted to Burakesan in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    Merhaba, arkadaşlar!

Bu inceleme için temanın biraz daha gelişmesini bekliyordum, uzun zamandır geliştirme sürecinde olan bir temaydı, lag'ı bug'ı çoktu, şimdi de var sıkıntıları ama kıvamını bulmaya başladı 

Sistem gereksinimleriyle oha dedirten, bazı özellikleri için "Telefonda bu olsun yeter, gerisi lazım değil" diyebileceğiniz, koskocaman temayı indirmeden önce bilgilenip "İndirmesem daha iyi o zaman" diyebileceğiniz bir video hazırladım 

7. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Burakesan in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    S3 aldığım güne lanet ettirdin dostum. -.-' Açılış ekranı çook şekil. Onu istiyorum sadece o olsun yeter :(
  8. Beğen
    Atakan ~ got a reaction from Rumeysa Can in ( 24 / 24 ) Sword Art Online II   
    Anime izlemeye SAO ile başlamıştım. Seri tamamlanır tamamlanmaz izlemeye başlıycam... Sabırsızlıkla bekliyorum. 
    Tüm TAÇE ekibine teşekkürler. Kolay gelsin hepinize. ^^ 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.