Jump to content

Fyzal

Kayıtlı Üye
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male

Fyzal's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Sansür koymak televizyonlar açısından karlı zaten. Hem bizi pek de ilgilendirmiyor nasılsa hem mangasını hem animesini sansürsüz okuyup izleyebiliyoruz :)
 2. Çok güzel bir haber. Mangasında günceldeyim ve geleceği olabilecek bir seri. En basitinden ana karakterin diğer serideki ana oğlanlar gibi kalın kafalı olmaması bile büyük avantaj. En sevdiğim ana karakterlerden biri :D
 3. Muhteşem olmuş. En sevdiğim ost lardan birinin Türkiye de piyano ile çalınması beni çok mutlu etti. Umarım ilerde de devam eder ve daha geniş kitlelere hitap edersin :)
 4. Bizde kendini pokemon sanıp camdan atlayan çocuk varken buna üzülemiyorum malesef. O çocuğun adını merak ettim şimdi. Kesin paylaşmamışlardır. Nasılsa o zamanın tüm gençleri kendisinden nefret ediyor ve adı duyulsa onun için çok da iyi olacağını sanmıyorum :)
 5. Dün ve bugün Akame ga kiru yu bitirdim baştan sona ve gayet güzeldi. Gerçi bitirmedim, güncele geldim aslında. 51 chapter ı çıktı şu ana kadar herkese tavsiye ederim.
 6. Muhteşem bir haber. İlk senaryoyu beğenmemiştim zaten. Belkide anime yüzünden de harcanmış olabilir tabi. Ama 2. ve 3. senaryonun çok güzel olduğunu duydum. Fate Zero gayet güzeldi, ondan yeni anime ve movieden çok şey bekliyorum.
 7. Bu arada biliyorsunuz dimi pbede Lucian bir nerf daha yedi. Artık e sinin slow kaldırması yok. Büyük ihtimalle oyunada gelir. Çünkü Lucianın win rate i arttı nerften sonra (bana göre nerf)
 8. Bu arada baya sardı bu oyun. Herkese tavsiye ederim :D
 9. Muhteşem ötesi bir haber. Umarım bu sektör daha da gelişir ve sizde öncülerinden olursunuz :D
 10. Hoşgeldin. Bu arada Emilia gibi karakterleri bende severim :)
 11. Vitada oyununu 2 kez bitirdim. Çok güzel bir serinin 4.oyununun 2. animesi bu. İlk animesinde ana oğlan sessiz sakin ve asosyal tipliyken kalırken 2. animede daha artis ve hazırcevap olmuş. İlk animede çok fazla canımı sıkıyordu bu. Düzelmiş olması mükemmel. Serinin çevrilmesi çok hoşuma gitti ayrıca :D
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.