Jump to content

Fyzal

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

About Fyzal

 • Rank
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male
 1. Sansür koymak televizyonlar açısından karlı zaten. Hem bizi pek de ilgilendirmiyor nasılsa hem mangasını hem animesini sansürsüz okuyup izleyebiliyoruz :)
 2. Çok güzel bir haber. Mangasında günceldeyim ve geleceği olabilecek bir seri. En basitinden ana karakterin diğer serideki ana oğlanlar gibi kalın kafalı olmaması bile büyük avantaj. En sevdiğim ana karakterlerden biri :D
 3. Muhteşem olmuş. En sevdiğim ost lardan birinin Türkiye de piyano ile çalınması beni çok mutlu etti. Umarım ilerde de devam eder ve daha geniş kitlelere hitap edersin :)
 4. Bizde kendini pokemon sanıp camdan atlayan çocuk varken buna üzülemiyorum malesef. O çocuğun adını merak ettim şimdi. Kesin paylaşmamışlardır. Nasılsa o zamanın tüm gençleri kendisinden nefret ediyor ve adı duyulsa onun için çok da iyi olacağını sanmıyorum :)
 5. Dün ve bugün Akame ga kiru yu bitirdim baştan sona ve gayet güzeldi. Gerçi bitirmedim, güncele geldim aslında. 51 chapter ı çıktı şu ana kadar herkese tavsiye ederim.
 6. Muhteşem bir haber. İlk senaryoyu beğenmemiştim zaten. Belkide anime yüzünden de harcanmış olabilir tabi. Ama 2. ve 3. senaryonun çok güzel olduğunu duydum. Fate Zero gayet güzeldi, ondan yeni anime ve movieden çok şey bekliyorum.
 7. Bu arada biliyorsunuz dimi pbede Lucian bir nerf daha yedi. Artık e sinin slow kaldırması yok. Büyük ihtimalle oyunada gelir. Çünkü Lucianın win rate i arttı nerften sonra (bana göre nerf)
 8. Bu arada baya sardı bu oyun. Herkese tavsiye ederim :D
 9. Bence Kakashi ölecek ve Narutonun da öleceğini zannetmiyorum bunca olaydan sonra. Bu arada şaka maka Konoha da adam kalmadı çoğu güçlü kişi öldü
 10. Muhteşem ötesi bir haber. Umarım bu sektör daha da gelişir ve sizde öncülerinden olursunuz :D
 11. Hoşgeldin. Bu arada Emilia gibi karakterleri bende severim :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.