Jump to content

Dé Salvo

Kayıtlı Üye
  • Content Count

32
  • Last visited

1 Follower

About Dé Salvo

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

1. barakamondaki bebeyi koy, yanına nickimi yaz zahmet olmazsa :) 600x200 olsun :)
  2. Şakirt ditektıd demeyin ama... Cinler, dumansız öz ateşten yaratılan varlılardır. Tıpkı insanlar gibi erkekleri ve dişilikleri vardır. Erkek cinlere “Hubs”, dişilerede “Habais” denir.Dişi cinlerin kullanmayı en çok sevdikleri isim ise “Havva”’dır. Erkek cinlerin ise “Muzaffer”’dir. Cinlerde kendi içlerinde tehlike derecesine göre ayrılırlar. Ervah: Genelde çocukları korkuturlar. Enerjileri bizim hissedemeyeceğimiz kadar düşüktür. Zarar verme yetkileri yoktur. Issız evleri mesken edinirler, köylerde, kasabalarda ve kalabalık ortamdan uzak yerlerde yaşarlar. Farklı bir ritüelle usulü
  3. cinler dindar müslümanlara musallat olamaz, görünemez. eğer çok tenha bir yerde sessizce yaklaşırsak toplu halde görebiliriz, Esselamü aleyküm ya cinni diyerek selam verirsek selamımızı alırlar ve de tüm insanlık dillerini konuşabilirler. insanlardan güçsüzdürler, bu nedenle onlardan kaçarlar.
  4. O bebeyi yerim ben ya :) Çok güzel bir anime olmuş merakla bekliyorum devamını :)
  5. Konuyu biraz daha düzenli açsaydın bari
  6. Yillar sonra duysam bile hunharca gulebilecegim tek komedi, aman tanrim didimdir.

7. Hoş geldin, ben Berkcan. Forumda keyifli dakikalar geçirmeni temenni ediyorum, Beni AniSekai Fansub'da bu kullanıcı adı ile moderatör olarak bulabilirsin, ayrıca spam yapmamaya da dikkat et, ard arda mesaj gönderme, diğerini editle. Sana çok özel müzik tavsiyesi, mutlaka dinle.
  8. :hi-onion-head-emoticon: Hoş geldin! Beni Anisekai Fansub'da Moderatör olarak bulabilirsin. :big-eye-onion-head-emoticon: :angel1-onion-head-emoticon: Yeni gelenlere özel şarkı tavsiyemi de atıyorum, ağlatır. :dying-onion-head-emoticon:
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.