Jump to content

houston

Üyeler
  • İçerik sayısı

2981
  • Son ziyareti

houston hakkında

• Doğum günü 08/14/1996

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    inancım var ve hissediyorum, bende ölümsüzsün

Son profil ziyaretçileri

58398 profil görütülenme

houston üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: houston

1. fotoğraf makinesindeki arızayı gidermeye çalışırken anlık bi karar ve hafıza kartımı biçimlendirdim.s -mutluyum makineyi düzelttim- yeni tertemiz bi sayfa mis gibi baştan indirmeye başlarım artık müzikleri, ama wpplarr.ss

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Elbette bilgi paylaşılmalıdır *-* ohayooo xD -tamam ama işte tuhaf gibi oluyo sana Kasım diyince sanki başkasına sesleniyomuşum gibi :/ ondan ama halbuki o senn adın .p- acıdı tabi hemen ayıldım heheh :D -ayy teşekkür ederim uykundan fedakarlık edip bnle konuştuğun için ben hep sıkıcı biri olduğumu düşünmüşümdür *-* senle de konuşmak güzel ;D - yat uyu bari :D

3. houston

houston

aynn, paylaşılmayan bilgi cahili değil cimriyi gösterir -RafaeL... güzel bi söz oldu pu.p

olsun bişi olmaz. ben samimiyetine inanurun**

rica** değilsin ya büle hayal kurmak üzerine konuşmak detaylandırmak, beraber gülmek, bilgi paylaşmak, beraber ağlamak-kısmen.p- benim hoşuma gidiy^^ saol seninle de ;D

-o biraz zor artık herkes uyandı tvyide açtılar sohpet başladı.p sesler geliyo xD-

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Evet güzel söz olmuş :D haklısın yani.p samimiyim inan *-* :/ aynen zevkli şeylerden konuşuyoruz,benimde hoşuma gidiyor zaten öyle olmasa konu tıkanır :d kısmen ağlaman .p -yok yok sen boşver onları uyu azcık hem beynin hemde gözlerin fln dinlensin zaten gece uykusu önemli atlıyoruzxD bazen geç yatınca başım ağrıyo ondan dedim beynin dinlensin diye .p şakadan değil-

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.