Jump to content

houston

Üyeler
  • İçerik sayısı

2981
  • Son ziyareti

houston hakkında

• Doğum günü 08/14/1996

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    inancım var ve hissediyorum, bende ölümsüzsün

Son profil ziyaretçileri

58413 profil görütülenme

houston üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: houston

1. bu aralar garip düşünüyorum -acaba ölsem birileri mutlu olur mu- bi gece habersiz çıkıp gitsem farklı bir ilde farklı bir hayata başlasam nasıl olur- ölümüme sevinenlere ne yapmışım ki acaba benden nefret ediyolar- binlerce kez özür dilesem gerçekten affederler mi-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Hıhhh aferin terli terli yiyin sonra ohh hayata döndük de diyin sonra hasta olunca da ben takmıyorum artık.s de çok güzel .p ben ılık su içmeden yediğm her dondurma bana yolsuelektrik olrak dönüyo T-T -bıktım bundan bree- aynen ben bu saydıklarımdan hepsini yerim hala:D şuu bücür dediğin seni döven yiğit cesur bebiş mi heheueeeu -jetpack demişin de.p- ayy ne tatlı *-* sende onu kırma ona pigişayar aş .pp

3. houston

houston

ama napiym öyle sürekli diken üstünde yaşayamam phen.s hasta olcam yemem bağdemciklerim şişer lafını hiç kullanmam.p-yerim sonra ne ulursa ular.p- bana da zorla içirirlerdi küçükken- ama pek gerekli görmediğim bişey sonradan alıştım içmirum- dondurma bişi yapmaz ama uzun süre içilen soğuk su bitiriyo beni.ss üzüldüm ya sürekli su içerekte dondurmanın tadı nası çıkarki.s evet o, acayip delidir ya.p açıyorum ama kızıyo babası.p tablet alıcaz demişler sürekli tehtid ediyo beni 'bijde acaz ta...

4. houston

houston

tabyet acaz sana vemicem hımhh onatmıcam' diyo.pp

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.