Jump to content

houston

Üyeler
  • İçerik sayısı

2981
  • Son ziyareti

houston hakkında

• Doğum günü 08/14/1996

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    inancım var ve hissediyorum, bende ölümsüzsün

Son profil ziyaretçileri

58214 profil görütülenme

houston üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: houston

1. SAO II yide bitirdim :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Witch

Witch

Ben sao2'yi guncel izledim. :( Her hafta beklerdim heyecanla.s bu bolumde duzeltin artik!1 diye ;-; Ama olmadi maalesef e.e Evet 14.bolumden sonra bozuyor. Divam etme. ;_; -bi dakka sen 2.sezon diyimissin o: --- 4.kisimda ne oluyodu unuttum. O kadar bastan savma izlemisim. :( Kirito yine power up alip 3562486 adam kesiyodu reyiZzzZzZZ. O kadar.

3. TheDirectEco

TheDirectEco

Alfheim oyununu çok sevdim fakat o Kiritonun üvey kardesiyle(kuzeni miydi) olan kısım beni çok sıkmıştı, yani böyle ciddi hayat memat meselesi bir maceranın içine ikinci bir aşk eklemelerini sevmedim ben. Sonuna kadar SAO gitmeliydi. Onun dışında Gün gale de bayagi iyiydi bence

4. houston

houston

güzel mi değil mi önemli değil 14 bölümü izlediysen 24 yap onu için rahat etsin :D bitirince kurtuldum hissiyatı güzel oluyo, kafamda o kadar yer etmişti

woaaaaa güncel izlemiş :o uykum var zaten zZzzzZz'yide görünce beynim error verdi.. neden devam etmesin canım etsin,, bi animeyi izleme demek ne demek tch-.- ayıp cnm

aynn sao üzerinden farklı olaylarla daha güzel bağlayabilirlerdi finale. arada finalle bağlantısı olmayan bir dizi olay gerçekleşti.. final güzeldi

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.