Jump to content

houston

Üyeler
  • İçerik sayısı

2981
  • Son ziyareti

houston kullanıcısının paylaşımları

1. Ayda yılda bir erken yattım ne güzel, sahura kalktım bütün uykum kaçtı şimdi hiç uykum yoh.. Neys OP günceli izleyelim bakalım

2. Saat 11de kalkmam lazım benim napayım, yatayım mı bu saatte yoksa tüm gün zombi gibi gezeyim mi-.-

1. houston

houston

Hadi 3bölüm daha izleyeyim bari 15e yuvarlayalım şunu djkdhs

2. Hera

Hera

11de nasıl kalkmayı düsünüyorsun *-* Yat uyu 2-3 saat dinlenmiş olursun

3. houston

houston

diyosun *-* kalkmadım zaten :p shjz 8gibi yattım 4te kalktım :D

3. anlayamıyorum-- oynayamadığın daha doğru düzgün q dahi kullanamadığın heroyu neden derecelide alırsın ki? neden yaparlar bunu o kadar oyun modu var neden gelip bunu derecelide de yaparlar neden neden neden neden neden ned..

4. Dünya ender günlerden birini yaşıyor-- Asabiyim, tersten kalkmışım, tersleyesim var herkesi

5. A 100000020010 İ 999999999989 (son kısmı biraz daha uzun olsa güzel oludu)
  6. Sahur beni benden alıyor, uyku denen şey uzaklaştıkça uzaklaşıyor hergün

7. Tatlı küçük yalancılar hdjxgsh ne güldüm ya djjs dizi sektörü

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. houston

houston

hjzgs scati bro aynn bende o şekil düşünüp gülüyorum, acaba o sahneleri nasıl çekerler bakarlar dhxh

Alişan olacak hali yoktu ya :Djdhd

3. Hera

Hera

Okadar da değil yani :D

8. houston

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Fate/Zero Fate/Stay Night
  9. houston

İyi ki Doğdun Kubo-sensei!

Gençsin daha sensei önünde uzun yıllar, arkanda ellerinden böyle harika bir eser çıktığı için sana teşekkür eden binlerce kişi var Mutlu sağlıklı ve güzel haberlerle dolu bir yıl geçirmen dileğiyle
  10. Arka sokaklar fifififinal yazıyo, kıyamet alametleri vol36845

11. edit : Ghettoyu puanlıyodum ben ya :/ neys düzelttim (:
  12. houston

Bu Animeyi İzledin mi?

Yeap izledim efenim doğrudur Alttaki üyecan Senjou no Valkyria izlemedin sen <_<
  13. Gözlerim kaşınıyo saatlerdir uykusuz saatlerdir anime saatlerdir dışarda saatlerdir bana bunları hatırlatan saatler biraz kafam gitti gibi saatlerdir aynı rüya saatler

1. houston

houston

İlkokul 5 kürsü şiiri yazmışım sanki, tövbest

Gerçi 4+4+4 olmuştu, en son kaçlarda acaba

2. Sciathán

Sciathán

Saatler ah o saatler kjfdkgjsdfgdfgsdfgsdfg

14. houston

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Kiritsugu Emiya - Fate/Zero Zaraki Kenpachi - Bleach Irisviel von Einzbern - Fate/Zero
  15. houston

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

Kirigaya Kazuto.nun Sword Art Online oyununda kullandığı kılıçları istiyorum ben.. veya bir dominator .p
  16. Arkeolog olursam şaşırmam.. çok merak uyandırıcı

2. Barış

Barış

en çok bizim ülkede arkeolog olması lazım aslında nereye kazma vursan tarihi eser fışkırıyor ama hiç national geo da bi türk arkeologun türkiyede bi projeyi anlattığını falan görmedim. benimde var biraz arkeolog fantezim. işte bunlar hep indiana jones'tan ileri geliyor :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

TRT Belgesel'de çıkıyor ara sıra bizden arkeologlar :D

4. houston

houston

Kristal kafatası arayaşındayım bende, merakım ona :P bir tane bulsam yeter, odanın tavanına asıp konuşcam..

17. Tembellik konusu ve evdeki chibimod :D izlemesi zevkli olucak gibi, ve sanırım her bölüm kısa bir konu üzerine olucak, öyle gibi geldi bana
  18. diklerim : uyumak, uyanmak mediklerim : yazmak, saçmalamak ve araç kullanmak(bisiklet dahil) dgfhs
  19. houston

Anime izleyemediğiniz...???

Takip ettiğim 3-5 güncel var, haftada en fazla 5bölüm modundaydım ben 7aydır -.- Taaa ki ramazanın başlangıcıyla, ilk gece sahura kadar 3bölüm sahurdan sonra 3bölüm Fate/Zero izledim ve bu uzun araya bir son verdim.. Şimdi kalan bölümlerinide indirdim ve başlıyorum,, sabaha kadar bitecek bu seri o kadar!!!
    2. Sciathán

Sciathán

Bunlarda mı para kokusu aldı ne oldu anlamıyorum ki s3'te falan böyle değildi bunlar

3. houston

houston

yok abi be adamlar haklı artık herolar sıkmaya başladı, eski oyuncular oyun sayılarını azaltmaya başladı iyice, biraz daha devam eder bu böyle yeni mekanikler fln eklenir, oyuncuyu oyundan koparmamak gerek

4. Sciathán

Sciathán

Ya zaten sinirliyim ben bunlara getirdiler bir tank metası adcsine kadar tank fight falan gitmiyorum artık ben oyunu veriyoruz kjlfdgskldfghjkdfghsjkfghsdfgdfgfdgsdfg

20. houston

İtiraf Köşesi

7farklı banka hesabımda toplamda 3milyon tlye yakın para var ve bundan kimsenin haberi yok..
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.