Jump to content

houston

Üyeler
  • İçerik sayısı

2981
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne houston kullanıcısının eklediği dosyalar

1. iyi geceler,uykular bana.pp -uyurmuyum ki acaba o.o uyuyamıyorum varmı böyle birşey ya 2saatlik uykuyla günler geçirmek.ppppsss

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Evet hadi yat artık.p söylenme söylenmezsen de hoşuma gider kii-.-

Işte dediğm gibi iç ses of of T-T

3. houston

houston

evet canlıyız, hislerimiz var ve çoğu şeyin farkındayız tepki veriyoruz, insanız ruh denen kavrama sahibiz ve bu ne denli etki ediyo bilemiyorum, yani beyin nöronlar arası bağlar iletişim ve düşünme, olasılıklar fln bunları gerçekleştirmemizi sağlayan şey bu beyin mi yoksa ondaki bu programın ana kaynağı ruh mu...

benimde böyle şeyler düşünesim far.pp

tamam yatcum.p öyle miii.* -kii denmesinide ayrı sefiyrum.p-

kıyamaaam^-^ .pp

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Dimi ya çok kafa kurcalayıcı şeyler :D belki de vay be teoriye bak :O olabilir neden olmasın gerçi ruh olmayınca boş bir kabuğuz yani herşeyin oluşumunu sağlayan ruh, organlar beyin vs. aracı acaba ruhlarımız nasıl bir şey neye benziyor elbette düşünmekle bulunmaz ama merak ediyorum.p

Öyleymiş *-* -sevdiğin ne çok şey var.p yani bu iyi bişi tabi-

Bende sana kıyamaamm ^~^ -kii ekleyesim geldi sonuna xD-

2. bugün yaşadıklarımı başka biri yaşasa cidden sinir krizi geçirir delirir kafayı oynatır intihar fln ederdi ama ben acayip güldüm :D :D :D -.-

2. Soranohikari

Soranohikari

İstanbul'da toplu taşıma araçlarında öyle kavgalar oluyor ki bir süre sonra insan şaşırmamaya başlıyor. Ağlanacak halimize gülüyoruz yani. Yumruk tekmeyi geçtim silahlı kavga bile görmüştüm, neyse ki olay çok büyümedi. Yoksa aksini düşünmek bile istemiyorum neler olurdu.

3. Witch

Witch

Toplu taşıma aracı deyince aklıma hemen "Piston Aşağı İndi" geldi :D Gidip izleyip gülmeliyim ^^'

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

varya ben o espriyi ilk başlarda -popülerken- anlamamıştım T^T geçenlerde kardeşim izletti sordum açıkladı filan baya geriden geldim ya anca anladım espriyi :'D diyordum neden herkes bu kadar gülüyor T-T kkk*-*

3. Linkin Park - in my remains

2. houston

houston

farketmez janim seni yansıtan bişi olsun.p ama şuan dinleyemem anca yarın.s

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)
    4. houston
  4. kasayı komple dağıt anakartı en küçük parçalarına kadar ayır sorunu çöz, sonrada üşenmezsen geri topla -____- pfff

2. houston

houston

ses kartını yakıyodum az kalsın.p

ben arada temizlemek için o, ama nereye gitsem pc temizletiyolar meslek oldu artık, beleş tamir-temizlik.s

pcyi ne için kullanıyosun cınım? gerçi farkmaz 3ghz cp 8gb bellek 2gb grafikkartı altına düşme yeter herşeyi yaparsın

bir msigamer kasa topliycum bende ama ne zamaan.__.

3. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

abi 2gb grafik kartını ne yapam ya :D Hardcore gamer değilim yani :D ama diğerleri için eyw. Tahminen kaça patlar dersin?

4. houston

houston

sen bilin.p 600eder herhalde._. piyasayı bilmiyrum ki ne zamandır bakınmadım.s

5. içimde bir yapboz merakı uyandı._. 10binlik bir yapboz alıcam._.

1. Lenny

Lenny

boşveeeerr yapbozu get kitap al oku :)

2. houston

houston

önerdinde okumadım mı? .p

6. avazım çıktığı kadar bağırırken yeryüzünden silinmek istiyorum

2. Lenny

Lenny

merak etme bende o yoldan geçtim :D

yemeğe gidiyoduk adamlar dalga geçiyodu :D

ben 1 porsiyon staj- yerim diyodu :D

3. houston

houston

güzel espriymiş ama :D anlayamirum bu ülkede stajyerliğin bu kadar garipsenmesini,

yurtdışında adamlar stajyer çalıştırıp işi öğretmek istiyor ve firmasına gerçekten çalışacak eleman arıyorlar, adamların verdikleri maaştan belli zaten.p burda bedavaya, az maaşla çalışacak 3ay yüzünü görücem zaten dediği kişiler

4. Lenny

Lenny

http://magazin.sausosyal.com/bu-stajyerler-paraya-para-demiyor.html --- bak ne kadar alıyolar :D

ben 600 - 800 lira alıyodum lise stajımda adamlar parayı kırıyo :D

neeedelim maruz kalıyoduk böyle şakalara :D

7. şöyle güzel bir oyun kodlamak istiyorum ama aklıma fikir gelmiyor. orjinal düşünmek zor-her türlü fikir önceden kullanılmış- -.-

1. Yabus

Yabus

illa sıfırdan bir şey yapmak zorunda değilsin, flash oyun sitelerini dolaş orada gördüğün ilginç bir fikri geliştirip kendin yeniden yap.

Zaten popüler olan indie oyunların/ akıllı telefon oyunlarının çoğu daha önce görülmüş şeyler.

2. LeornKayn

LeornKayn

Edebiyatta hep vurgulanır...bir yazar bir konuyu işlemiş ve başarılı olmuştur...ancak ondan sonra gelen yazar aynı konuyu işlemesine rağmen ilk yazardan daha başarılı daha etkin olmuştur...oyunlardada bence aynı şey söz konusu benzer oyun olabilir ama senin oyunu sunuşun ve işleyişin farklıdır oynıyan farklı bir tad alır işte eksik olan buydu der ve sen daha başarılı olursun...

3. houston

houston

whuu dedirttiniz.p

saolun ama istediğim şey farklı bir platform geliştirmek

8. şuan aşırı derecede gülmeye ihtiyacım var -gerçi gülermiyim o da tam bir muamma-

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Nolamaz ;-; ben bittim ;-;.pp

Ügügüggühü ;u; kamam üle madem ;u; -tabi elebaşları da salyangoz :d .p-

Aynen yat artıkın .p yatarım ya şaoll ^-^ iyi uykular ;D

3. Milli Midilli

Milli Midilli

İntegral attığın komik miydi? İçim parçalandı. Anırdım istemsizce şurada.

4. Lenny

Lenny

Durumlar kötü galiba :/

9. bu aralar garip düşünüyorum -acaba ölsem birileri mutlu olur mu- bi gece habersiz çıkıp gitsem farklı bir ilde farklı bir hayata başlasam nasıl olur- ölümüme sevinenlere ne yapmışım ki acaba benden nefret ediyolar- binlerce kez özür dilesem gerçekten affederler mi-

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Hıhhh aferin terli terli yiyin sonra ohh hayata döndük de diyin sonra hasta olunca da ben takmıyorum artık.s de çok güzel .p ben ılık su içmeden yediğm her dondurma bana yolsuelektrik olrak dönüyo T-T -bıktım bundan bree- aynen ben bu saydıklarımdan hepsini yerim hala:D şuu bücür dediğin seni döven yiğit cesur bebiş mi heheueeeu -jetpack demişin de.p- ayy ne tatlı *-* sende onu kırma ona pigişayar aş .pp

3. houston

houston

ama napiym öyle sürekli diken üstünde yaşayamam phen.s hasta olcam yemem bağdemciklerim şişer lafını hiç kullanmam.p-yerim sonra ne ulursa ular.p- bana da zorla içirirlerdi küçükken- ama pek gerekli görmediğim bişey sonradan alıştım içmirum- dondurma bişi yapmaz ama uzun süre içilen soğuk su bitiriyo beni.ss üzüldüm ya sürekli su içerekte dondurmanın tadı nası çıkarki.s evet o, acayip delidir ya.p açıyorum ama kızıyo babası.p tablet alıcaz demişler sürekli tehtid ediyo beni 'bijde acaz ta...

4. houston

houston

tabyet acaz sana vemicem hımhh onatmıcam' diyo.pp

10. bu aralar garip bi huy edindim saati kurmuyorum sabah kaçta kalkarsam okula o zaman gidiyorum.s -temel elektrikten kalmaya son4 saat yani 1günlük ders.s-

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ayy saçına toka da takarız olur mu **-** -belki hmm- düzeltmiycem dağınık kalsın .p xD hihihhi atıcam seni aşağı hiç çekinmiycem fiyuuuu ;D -he saçma tabi .p- ulmaz senin gibi bebişler -kkkk- uyku saati geldiğinde uyumalı xD *-*

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ben erkeklerin saçına toka takmayı çok severim yaaa offofofof **-** -kardeşim yanımda olsa da taksam T^T canım istedi ;-;-

4. houston

houston

tmm olar** :D ben ünceden canım sıkılınca felan o çıtçıt tokaları, küçük lastik tokaları takıyodum kafama evde üle geziydum.p -at at çekinme.pp ama bi sakatlık olursa kaçmak yok hastane masrafları sende ;D-

bu bebe uyku saatine kendi karar vermek istiyu** -bebiş derken yine hayaller kurguladın ;D-

11. fotoğraf makinesindeki arızayı gidermeye çalışırken anlık bi karar ve hafıza kartımı biçimlendirdim.s -mutluyum makineyi düzelttim- yeni tertemiz bi sayfa mis gibi baştan indirmeye başlarım artık müzikleri, ama wpplarr.ss

2. houston

houston

herzaman inanurun** kısmen tabi .p -ağlarsam söylicum tmm.p-

saoll -tmm uyuyorum**-

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

yaaa profiline koyduğun resim görünmiyi urtak :( -sorun bende mi :p-

hobi olarak dedektifim .. yazından sonraki resim yani :/

4. houston

houston

hayır bende.s

o kadar şanslıyım ki ben resmi hakkındaya eklediğim gün adamların siliceği tutmuş.s

12. http://youtu.be/NMldNy8LFzc yeter ki kafaya takmiyim, o map silverSS olacak!! ps: http://youtu.be/0Tt4k2PuuRM
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Neden kitlemek istemiyosun yaa -ağlarun da ağlaruun döne döne ağlaarruunn run RafaeL runn 1!!1 :d- iyi peki tamam -yine erzaman olduğu gibi- durumun sahibi sensin ;-; sana uyarun ;-; cıcıklar sevinsin kampanyası ;-; .p heya geldiler selamları var *-* -nuldu yula gelmiycun mu yoldan geldim yorgunum .p- :D

3. houston

houston

ağlama t-t saoll** kampanyada var ama böle daha hoş sonra hepsini kitlersin 99da kalsın bunlar bole ;D

-hmm ivet dağdan kestim kereste.pp- :D

13. açıklanamayan nedenler unutulmayacak şeyler yaşatır

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

-ne yazsam diye düşünürkene ;D-

3. houston

houston

-hahaha yine düşündürüyorum.ss :p-

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

hahahaha çok güldüm ya :'D -cidden düşündürdün.s- .p

14. bugün hiç yabancı dinlemedim pinhani sevdasıdır gidiy -bi önerinde siftah yapayım.p-

2. houston

houston

yirmisin diye sormadın heç T^T-hıhh- -umg kedi mi o :O geh pisipisi pisipisiii dur kaçma pisipisiiiiii xD- phen mi ulmaz ı-ıh se topla yada büle kalsın :p

- ne yırtığı :d kedi yaptı unu kesiiiiiiiiin ;D- araştır tutan mı var ama üşenirsun sen.p-

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

üzür dilerim ben donut yediğimi bile senden üyrendim ;-; !1! - o kedi phenim xD miyaauv miyaauuv gelmiycum işte hıhh .s :p- büle kalsın u zaman bende toplamam T^T -zaten dağınıklığı severim bnm için sorun yoh ;D- nayır kedi yapmadı umg ;-; pilmiyorum olmuş işte seninle uğraşırken !!!11! -senin suçun '-' :pp- hıhıhıhıhıhh .s

4. K@rboniQ
  15. bilgsayar programcılığı okuyoruz.. programlama dersinden sınıfta sadece ben geçicem gibi gözüküyor -hangi amaçla bu bölümü okuyolar anlayamadım-

2. houston

houston

yetkiyi alınca eğlencesi kalmaz ama xD

sende yazıcaksın 99 olcek.p -100.yorumuda sen at aslında, sonuçta sende cıcıksın :p-

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Öyle ama ozman bizi kmse banlayamasın xD nayır 100.yorumu yazmiycem ilk paşta anlaştık .p -keşke ikimiz aynı anda tek yorum yapabilsek *-* :D - cıcığım tabe ne sandın xD :d

4. K@rboniQ
  16. okulda sınavdan önce 15 dkkalık çalışmayla vizeleeeeeeeeer -okula gidince milleti elinde onlarca sayfa notla çalışırken görünce ben strese giriyorum.s-

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Bilmem öyle demeyi severim laliloo :D -söylerken daha çok melodisel söylüyorum.p- hayır beklemiyorum ;-; sadece vizelerden fln anlamam T-T- kendimi cahal hissettim pff- (hiçbir fikrim yok bayım :p)

3. houston

houston

la si doo notalarından türettiğin bişi galiba.d

-ünide ilk sınav maratonu vizeler sonra finaller bu ka, finaller biraz daha kapsamlı- (dıııt, kutunuza gitmeliydiniz, Hayati Hamzaoğlu doğru cevap olucaktı.p aslında bi sürü var bi kişi daha vardı hmmm-düşünür ama adını hatırlayamaz-)

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

yoo ben sıkılınca herşey olabilü .p türetmek değilde ona benzer oluyo ama -açıklayamamak çok zor bea T-T- teşekkürler aydınlattığın için .p (hoo ne ka kapsamlı pir pilgi pu *-* tanımıyorum ama yarın kmmiş bakıcam :D)

17. ülkemizde bir yılda israf edilen ekmekle 500 okul yapılabilir

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ooo çözdün demek zeqi cıcık xD -İnşallah T-T-.p

3. houston

houston

evet bütün gece düşündüm ve çözdüm ;D

-Amin ;-;-

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Baya düşünmüşün .p iletm 21inde atılmış pehh :D -Amin Amin ;-; -.p

18. 4saat boyunca aynı müzik .s -ve sonunda ezber-

2. houston

houston

evet .s -_- -saol tamda ders çalışıcak havadaydımya -90 ve 50 bekliyorum--

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

.s dimek üyle yoksa çalışacaktın yani hmm bahanen oldu :p -sen hertürlü çalışmıyorsan ne yapah .p-

4. houston

houston

çalışmazdım -haklısın .p-

19. öyle bir durumdayım ki şuan -sebep-

20. "Büyük ölülere matem gerekmez, fikirlerine bağlılık gerekir." 1881 - 193∞

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.