Jump to content

OneAutmnLeaf

Üyeler
  • İçerik sayısı

871
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

OneAutmnLeaf kullanıcısının paylaşımları

1. OneAutmnLeaf

En Son Bitirdiğiniz Anime?

isekai maou to shoukan shoujo no dorei majutsu
  2. Sizin de anneniz hapşururken getsuga tenshou atıyor mu??? :D :D :D

3. Vohaaaa görmeyeli site bayağı bir değişmiş :D

4. 2017 benim yılım :D :D Ao no Exorsist 2. sezon, Shingeki no Bahamut 2. sezon, SNK 2. sezon, Konosuba 2. sezon, Chain Chronicle, Granblue Fantasy, Tales of Zestria the x 2. sezon ve dahası. . . .  Nays hocam :)

5. Bu nasıl bi anket ya bunların neresi kötü? :D Ayrıca bu Roket takımı'nın neresi sevilesi karakter anlamadım her bölüm dünyanıza da yozlaşmanıza da . . . yiter artık diyerek geçiriyordum izlerken :D :D
  6. OneAutmnLeaf

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

The Promised Neverland Bölüm 3 ve 4 ü, Nanatsu No Taizai Böllüm 189-Kahraman ayağa kalkar!'ı yarıda bıraktığım The Legendary Moonlight Sculptor - Bölüm 1 den 56'ya kadar yeniden okudum ve, Black Clover Bölüm 76 - En güçlü birlik'i okudum ama yetmiyor :D :D
  7. OneAutmnLeaf

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Nejimaki Seirei Senki: Tenkyou no Alderamin'e başladım ve güncele geldim spo yedim falan :D :D
  8. Sakura 1. olmuştur diye geldim bir de ne göreyim benim tatlı uraraka'mın neresi sinir bozucuymuş heeee???
  9. OneAutmnLeaf

Black Clover - 69 Fairy Tail - 493 Nanatsu no Taizai - 183 Plunderer - 16
  10. OneAutmnLeaf

Ecchi FC [+18]

Bu da benden olsun :)
  11. Ramazan Bayramınız mübarek olsun arkadaşlar :)
  12. Esprisi güzel ama şu esmer arkadaş'da biraz daha oynanması lazım :)
  13. Nabız yoklaması yapmış işte amaç tepkileri görmek bitirsem ne olur bitirmesem ne olur gibi :D :D Duruma göre sonuca bağlama ya da daha da derinleştirme olasılığı var :)
  14. OneAutmnLeaf

Ao no Exorcist 2. Sezon Geliyor

Güzel güzel :) :) Sevdiğim animeler yavaş yavaş geliyor hadi yine iyiyim :) :)
  15. OneAutmnLeaf

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Re:Zero 13. bölüm (Fena halde berbat bi bölümdü 12 bölümlük fiyakası bi anda gitti subarunun :D ) Trigun kalan 3 bölümünü izledim Final tatmin etmedi açıkcası.
  16. Vay arkadaş Subaru kendo bilir o şovalyeyi bi güel hacamat eder en azından diyordum ama tırt çıktı herif :D En güzel Sıçırtmalar anketi olsa kesin 1. olurdu bu atağıyla :D

1. Kaxell

Kaxell

abi kendo bilse kaç yazar... karşısında çocukluğundan beri sadece savaş eğitimi almış birisi var. Bizimki evde takılıyoken komşunun çocukları adam kesiyordu adam. ana karakter triplerine girdi gördü gözünün kökünü :D 

2. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

Aynen öyle oldu durumlar da kendi de otobüs çarpmışa döndü :D asıl şimdi bi check-Point lazım :D :D

17. OneAutmnLeaf

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Walkure Romanze at at ve at :D :D
  18. OneAutmnLeaf

D-Gray Man Hallow Ne Zaman Başlayacak?

Orda bi 7 gördüm sanırsam temmuzda gelecek bölümler :) Gessin gessin, hele gessin, bırahın gessin artık :D :D
  19. OneAutmnLeaf

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. Alttaki Zankyou no Terror?
  20. OneAutmnLeaf

Nyotaika - Komutanlar

img sitesinde mahkeme kararı var :D :D Hizliresimden yeniden upla bence kardeş ilgilen biraz bence. . .
  21. İlginç bi anket olmuş :D :D Ama matsumoto, Akeno ve Leone neden girmemiş ki listeye :) Hem karakter hem de fiziki açıdan girmeleri lazımdı :D :D
  22. OneAutmnLeaf

Naanatsu no taizai, Fairy Tail, Bleach, Black Clover son çıkan bölümleri ve Plunderer beklemede :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.