Jump to content

webtoonLife

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne webtoonLife kullanıcısının eklediği dosyalar

1. thumb_asdf.jpg
    Tür : Komedi, Dram, Gizem, Shoujo, Doğaüstü Güçler, Webtoon
    Bölüm Sayısı : 8
    Yazar & Çizer : Maru

Konusu:
    Pinocchio'nun yan hikayesi olan bu küçük seri Ga On'un hayalet olduğu ilk kış hakkında. 
    Kaza geçirip hastanede tedavi gören yaramaz bir çocuk, onun gizemli kolyesi ve Ga On'la karşılaşması... Bakalım bu ikili birlikte neler yapacak?

Not: Bu seri Pinocchio serisinin yan hikayesidir. Pinocchioyu okumadan da okuyabilirsiniz.
    [3/8] Türkçeye Çevirilen Bölümler:

http://webtoonlife.bplaced.net/forum/showthread.php?tid=37

Seride Emeği Geçenler:
    Çeviri: Aledis, Black
    Edit:  Ahmet_61
  2. Banner.jpg

Tür : Aksiyon,Doğaüstü Güçler,Dram,Korku,Tarihi,Shounen,Trajedi
    Bölüm Sayısı : 73+ Raw : 115+
    Yazar & Çizer : Sa Da Ham

Küçük bir çocukken, Si Mun, ünlü bir şamanın torunuydu, hayaletleri görüp ve iletişim kurabiliyordu.Onun büyük annesi ona bir tılsım verdi bu tılsım onun yeteneklerini geçici bir süreliğine engelliyecekti ve tanık olduğu her olağanüstü olayla ilgili anıları silinecekti. Yıllar sonra, Si Mun Kore Polis Teşkilatında yoğun, ama sıradan bir şekilde cinayet masasında çalışıyor.Büyük annesi göç ettiğinden uzun bir zaman geçti ve mühürlü güçleri uyanmakta gibi gözüküyor...

Tanıtım AniKeyf Fansub dan alıntıdır.

[4/?] Türkçe Bölümler:
  3. Bu işe gönül verdiğiniz her halinizden belli. Öncelikle tebrikler ve başarılarınızın devamı için bol çalışmalar. ^^

Yaptığınız işin önemi cidden çok fazla. Türkiye'ye yeni bir kültür katmak ağır bir yüktür herkes bu işe yol koyamaz kolay kolay. Bunun içinde sizi ayrı olarak tebrik ediyorum.

Çevirmenlik konusunda deneyimim yok ve boş zamanımda yok ama ingilizcem süperdir. (Bunu neden yazma gereği duydum bilmiyorum.)

Kolay gelsin. ^^

hahahah:D öncelikle tesekkur ederiz. Umarim daha guzel isler cikartabiliriz ayrica bos olursan cevirmenlik icin basvurmaktan cekinme :D
  4. Tabi ki illaki herkes herseyi begenicek diye birsey yok :D ama genelse cogunlugun sevdigi seyleri aliyoruz diyeyim o zaman :D

Aynen ben vahşete bayılırım.Şöyle kesecen biçecen :) Kurstada vahşet animeleri izliyori diye adım vahşiye çıktı :)

Serilerimizden american ghost jack var vahset yok gerci daha vahset gormedim ama ileride olabilecegini dusunuyorum ama.

5. AGJ-246578_530x175.jpg
    Yazar: Korku, Seinen, Gizem, Doğaüstü Güç, Romantik
    Çizer: HAN Ji-hye
    Tür: AHN Jeong-eun
    Konu: Jack Bland, Jack'in hayalet evinin sahibi ve malesef genç yaşta hayatını kaybeden bir müzisyendir. Sadece genç ve yakışıklı olmasıyla sevilen bir müzisyen değildi, ayrıca bir müzik dehasıydı. 20 yaşında  ölen Jack'in evinin içinde hayaletler olduğu söylentisi etrafa yayıldı. Bir çok meraklı insan Jack'in hayaletli evine akın etti ve kimse o evde uzun bir süre duramadı. Eve giren katılımcılardan alınan ücret sayesinde, 10 yıl sonra Jack'in evinde 15 gün kalan kişiye ödül olarak bir milyon dolar ödül veriliyor. Acaba evde 15 gün boyunca dayanabilecek birisi çıkacak mı...?

Tüm Bölümler:

http://webtoonlife.bplaced.net/forum/showthread.php?tid=9&pid=10#pid10

5. Bölüm verilmiştir iyi okumalar

6.  

c013.jpg

Adı: Transfer Student The Storm Bringer

Yazar: Gangnengyi

Çizer: Gangnengyi

Türü: Aksiyon, Komedi, Okul hayatı, Dövüş sanatları,  Shounen, Webtoon

Konusu :

Ju Ingong, son derece korkunç bir tipi olması yüzünden başı kavgadan kurulmamıştır. Yeni transfer olduğu okulda da aynı durum geçerlidir. Transfer olduğu okulda ki ilk gününde yine bir kavgaya bulaşmıştır ama korkunç tipi yüzünden Ju Ingong'a sataşanlar korkmuşlardır. Gerçekte dövüşemese bile sakarlığı yüzünden dövüşleri kazanabilecek mi...?

7. gb27_feat+(1).jpg

Konusu: Şampiyonluğu hedefleyen durdurulamaz bir kız, Jae-In! Ve Jae-In'e aşık olan saf bir çocuk, Tae-Jin! Zorluklarla dolu şampiyonluk mücadelesi ve bir aşk hikayesi.
    Webtoon Garden grubundan alıntıdır.

Türü: Aksiyon , Drama , Dövüş Sanatları, Spor, Romantizm, Okul Hayatı, Shounen, Webtoon

Seriyi Webtoon Garden grubundan aldım. Artık Webtoon Life Çeviride 23. bölümden itibaren devam edecektir. Okumak isteyenler asaşğıdaki linkten okuyabilirler.

dip not: siteye giremeyenler http://webtoonlife.bplaced.net/index.php bu adres yerine bu adrese girmeyi deneyin   http://webtoonlife.bplaced.net/forum/
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.