Jump to content

Emilia the Hero

Kayıtlı Üye
  • Content Count

14
  • Last visited

1 Follower

About Emilia the Hero

• Rank
    Level 1

Recent Profile Visitors

490 profile views
  1. 07-Ghost Kuroshitsuji Miraki Nikki Uta no Prince-sama Bazen Guilty Crown'u da neden izlediğimi düşünüyorum...
  2. Hangi Anime Acaba Bilen Varsa hangi anime Mayoi Neko Overrun demişti birisi bir konuda. Konuyu hatırlamıyorum, animeyi de izlemedim. Mayoi Neko Overrun shower scene filan diye aratırsanız çıkıyor sanırım bu sahne.
  3. Ore no Imouto (Sadece 1 bölüme özel koymuşlardı bunu) http://youtu.be/8CmbChY4fpU Toaru Kagaku no Railgun http://youtu.be/hdI6Firnz1k Ga-rei Zero Carnival Phantasm Lucky Star http://youtu.be/80l6tvxTpTI Sevimli karakterlere bazen hiç katlanamıyorum diyordum ama aslında çok seviyormuşum sanırım, şu an fark ettim de :P
  4. Çok isterdim fakat senin imzan bende anlamadığım bir şekilde kod olarak görünüyor ve ben işin içinden çıkamadım o.o aynen şu şekilde: p class="bbc_center"><span style="font-size:12px;"><a class="bbc_url" href="http://forum.turkani...-bölüm-eklendi/"><span style="color:#ff0000;"><strong>Sword Art Online: Fury & Sore [FF']</strong></span></a></span></p> İzninle mesaj atacağım sana (: Lucky Star izliyorum şu an ama sonrasında izlemeye yine komedi türünde bir şeyler arıyordum :3
  5. Suzaku'ya ben de deli olmuştum. Ama bir o kadar da seviyordum ahaha Sanırım Lancelot yüzünden :P Benim için şu an listede sadece Fairy Tail - Lucy var.
  6. Ahaha adımı aslında bilerek yazmamıştım, Emi Yuusha olarak kalsın :P Hataraku seven biri daha! Ne güzel :3 Lucifer'a ben başta pek ısınamamıştım ama sonrasında yaptıklarına baya gülmüştüm :D Oreimo seven biri, işte bu! Seveni geçtim izleyene bile zar zor denk geliyorum. Nereden de sevdim şu animeyi dedirtiyor bazen :D
  7. Evet bakınırken denk geldim de yaşıtlarıma, mutlu oldum ahaha :P Teşekkürler hepinize ^^
  8. Ahh, keşke :'( Kesinlikle kış insanıyım. En azından bahar. Yaz çok fena ya :D Teşekkür ederim hepinize ^^
  9. Bana da Natsu ve Lucy yapçaklar gibi geliyor ama hiç yakıştıramıyorum. Güncelde değilim gerçi ama izlediğim kadarıyla Natsu'nun gayet çocuksu biri olduğunu söyleyebilirim. Lucy ve Ezra, ıı-ıh bu çocuksu karakterin yanına ikisi de olmuyor bence. Benim gözümde en iyisi Lissanna :P
  10. Kendileri benim gözümde bir rakip :P Şaka bir yana çok tatlı kız ama işte Emilia hayranı olunca insan... ahaha. Teşekkürler bu arada hepinize, memnun oldum ^^
  11. Aaa, izleyen ve seven biri olduğuna sevindim ^^ Biraz arada kaynayan sezon animelerinden oldu gibi hissediyorum çünkü. 2. sezonundan da hala ses yok :'( Ama sabırla bekliyorum, o sezon çıkacak! ahaha Yey *-* Aslında sihirli büyülü, sevimli kızları da seviyorum ama Erza filan hani, apayrı yerdeler ya :D
  12. Herkese merhaba~ Forumlara üye olup mesaj atma gibi alışkanlıklarım pek yok aslında ama bu sefer kendimi tutamadım ^^ 20 yaşındayım :3 Bu yüzden bazen çok üzülüyorum çünkü benim gibi anime izleyip, benim gibi fanlık yapan yaşıtlarım etrafımda neredeyse yok :'( Ama aştım denebilir ahaha. Kim ne derse desin insanın sevdiği şeyleri izlemesi, takip etmesi kesinlikle ayrı bir tat veriyor ^^ Açıkçası animeleri İngilizce altyazılı olarak takip ediyordum, Türkçeye neden bilmiyorum ama pek yanaşmamıştım. Fakat son birkaç seriyi hep burdan izledim ve izlemeye de devam edeceğim (: Çok önyargılı yaklaşmışım istemsizce. Gayet güzel çeviriler varmış, ellerinize sağlık ^^ Bir de görüntü kaliteleri çok hoş. Online izleyip böyle kaliteli izlemek beni çok mutlu etti ahah. Bir de en sevdiğim animelerden bahsedeyim; Ore no Imouto!. Hala izlemediyseniz, izleyin. Hemen! ahah. Ama 2. sezonu pek o kadar da harika değil. Neyse bu konuya burada fazla girmesem daha iyi :P Nickimden de anlaşılacağı üzere Hataraku Maou-sama! da favorilerim arasında. Ben kısa seri takipçilerindenim biraz (: Son olarak da; Fate serisinin Saber'ı, Fairy Tail'in Erza'sı ve Hataraku Maou-sama'nın Emilia'sı çok sevdiğim karakterlerdir. Evet biraz kılıçlı kalkanlı kızlarımızı seviyorum ahaha Umarım birlikte güzel vakit geçiririz :3
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.