Jump to content

Myshkn

Üyeler
  • İçerik sayısı

20
  • Son ziyareti

Myshkn hakkında

• Doğum günü 07/03/1996

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Kimseyi Küçümsemeyin,Nokta Küçüktür Ama Cümleyi Bitirir

Son profil ziyaretçileri

1317 profil görütülenme

Myshkn üyemizin başarıları

1. Myshkn

Tanısalım, konusalım!

Merhaba hosgeldin :) Ekimde kontakt var gidebilirsin oraya.Cosplay olarak gidiyorum bende :D
  2. Myshkn

Anime İstek ve Önerileri

Merhaba Siy4hdranza Sezon finali vermeyen anime olarak One Piece i izleyebilirsin.600 küsür luk bir seri.fakat bu serilerin hepsi 2014 serisi değil.yani sezon finalı var bazılarında ama beklemene gerek yok bu animeler 2014 yılı olmadığı için tüm bölümleri var.Romantik olarak Sukitte ii na yo,Kimini Todoke,Lovely Complex izleyebilirsin.Lovely Complex çok komik bi anime bu arada
  3. Bir dota değilki bu.ayrıca cok noob vardır :unsure:
  4. Myshkn

İsminizin Japonca karşılığı :)

Tokuzshiku :D
  5. Myshkn

Merhabalar...

Merhaba hosgeldin :)
  6. Myshkn

Kaichou wa Maid-sama!

Yeni Gelen Kahverengi saçlı çocuk usui nin başına dert açacak haberiniz olsun kıskançlıktan ölür insallah :D sapik usui :D
  7. Aslına bakarsan ilk defa yapıyosan gayet iyi olmuş denebilir ama karakterle arka planı ve yazıyı daha da uyumlu olsa tadından yenmezdi.renkleride daha uygun olabilirdi.Yazıları daha farklı şekillerdede yazabilirdin.ama yinede güzel olmuş Eline Sağlık :)
  8. Myshkn

Çizimlerim™♦(Guncel)

Eline sağlık Hepsi çok hos olmuş :)
  9. Myshkn

( 24 / 24 ) Sword Art Online II

Kirito'nun kız olacağını düşünüyorum.Türk anime tv radyodada yağmurla ilgili vs derken sao da kirito ya birseyler olacağı söylenmişti.Bir şekilde kıza döbüşecek gibime geliyor
  10. Gasai Yuno;Kız kafayı sıyırmış :D hem seviliyor hemde sevilmiyor.ben nefret ediyorum.yalancının teki :D Yukiteru;ana kuzusu :D Sanji;Sapık :D Sokka;bumeranksız bir şey yapamayan L;Çok tuhaf ?
  11. Myshkn

One Piece Ne Zaman Bitecek?

One piece kesinlikle daha bitmez.luffy korsanlar kıralı olana kadar ve tayfadaki diğer sanji,nami vs.hayallerini gerçekleştirene kadar biteceğini sanmıyorum.kısaca 700-800 bölüm hatta belki 1000 bölüm bile sürebilir.
  12. Myshkn

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

Keske İzleyebilseydim ama vakit kıtlığım olduğu için; Bakugan Naruto :( Bleach D.Gray Man Dragon Ball Kuroshitsuji Noragami :(( Bokura Ga Ita :Hep izlemek istedim ama tek gözlü ve iğrenç çiziminden dolayı kaldı :/ Death Note Dianolik Lovers Shugo Chara Fairy Tail Ve daha neler neler,saymakla bitmiyo.Keske Hepsini izleme vaktim olsaydı :/
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.