Jump to content

Krep

Üyeler
  • İçerik sayısı

140
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Krep kullanıcısının paylaşımları

1. Olmuyor,
    ne yapsam olmuyor.
  2. @TheDirectEco Tek seni değil bizi de gömmüşler abla, hiç gördün mü akrepliğimi? Bu arada 4 yıllık konuymuş.
  3. Krep

Tanışalım Tanışalım Headshot Atalım

Hoş geldin. Nexon oyunları p2w oluyor hep. Icarus da öyledir diye elimi bile sürmedim.
  4. Krep

Dünya aslında çok net imiş...

4 yaşımdan beri takıyorum. :C 13-14 yıldır, giderek arttı. En körünüz benmişim, emma ben lens takıyorum.
  5. Sen ne diyon?

1. Leffwn

Leffwn

Sen ne diyon nerede? 

2. Krep

Krep

Sen ne diyon gelmiş.

6. Krep

Bul Getir!

Hihi Bana bir loli :3
  7. Krep

Mrb Vinç

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Krep

Krep

Weeew. sshhshsh istersen anlat istersen anlatma vinç-çan. Gel arada uğra ama, özletme. 

3. Witch

Witch

Uğrarım da burada hesabım olduğunu unutuyorum arada. D: Gelmeye çalışırım:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

4. Krep

Krep

:ahaaah-onion-head-emoticon:Gel tabii gel. 

8. Krep

wow

1. Fumi

Fumi

Wowwowowowow

2. Krep

Krep

wowowowowowowow

9. Saitamaxİnoue : ) Eline sağlık abla :D
  10. Krep

HUCON17 -HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

@jans09 Abla Bize de uğrarsın artık. Orda frp oynuyor olacakım büyük ihtimalle
  11. Bu arada burayı nasıl unuttum ben. Çok uzun süredir bölüm vermiyordum zaten, bilgi geçeyim gelen arkadaşlar bana bir şey demesin sonra. Seri ekimde lisanslandı arkadaşlar. Ben boş kalana, serinin lisanslısı biraz ilerleyene ve elime para geçene kadar çevirisi devam etmeyecek.
  12. Hai to Gensou no Grimgar Bölüm 11 - Gitme Bölüm 12 - Şimdi Nereye Bölüm 13 - Önemli Parça Birkaç bölüm ekledim. Buradan da haber vereyim dedim. Hala takip eden varsa yani. :D
  13. Bozmazlar umarım ya çizimleri ve modellemeyi. Yazın ders çalışırım felan diyordum ama bütün serileri yığmışlar ne yapacağım bilmiyorum :D
  14. Krep

( 12 / 12 ) Hai to Gensou no Grimgar

Yok yok orası daha cilt 2nin sonları 5 cilt felan var ve devam ediyor noveli. :P Kesin bir şey söylemiyorum ama spoiler gibi gelebilir hiç istemiyorsanız okumayın. Kendimi spoilercı arkideş gibi hissettim ayrılıyorum. :D Bölüm için teşekkürler. :3
  15. Krep

( 12 / 12 ) Hai to Gensou no Grimgar

Yok yok ilerlemedi çok. :D Yapamıyorum çok fazla.
  16. Hai to Gensou no Grimgar Bölüm 9 - Zor Karar Bölüm 10 - Damroww Sık sık çeviremiyorum. Her seferinde çevireceğim diyorum ama dersler ya da başka şeyler araya giriyor. O yüzden artık öyle bir şey demeyeceğim. Geldikçe gelecek dikkat etmeye çalışacağım ama olduğu kadar.
  17. Bence dedim zaten. Çoğu kişi bir arkadaşı bir yakını ile başlar zaten. İzledikçe keyif almaya başlarlar diye düşünüyorum. Benim düşüncem bu çok yanlış düşünüyor olabilirim ama öyle işte herkesin düşüncesi farklı oluyor.
  18. Fan servisler yerine ulaşıyor bence ilginizi çekiyorsa izlemeniz ve bunun hakkında etrafta konuşmanız kendinizi ilgilendirir. Bir seri sevildiyse demekki insanların ilgisini çeken bir şey var ortada izlersiniz, seversiniz sevmezsiniz size kalmış bir şey. Bir seri sırf fan servis içerdiği için kötüdür diye bakmanız yanlış bence. Yazdığınız seriler arasında hem konuyu işlemiş hem de fan servisini koymuş seriler var. Ülkemizde kendine otaku diyerek etrafta dolaşan sadece kısa bir süredir anime izleyen kişiler var. Kendine otaku diyerek dolaşıyorsa onun kendi tercihidir, ben takıntılıyım diye etrafta dolaştığını belki anlayamamıştır anlatırsınız, belki cidden takıntılıdır ki bu normal bir şey, sağlıklı sağlıksız bunu söylemiyorum, sevdiğin bir şeye karşı takıntılı olabilirsin, o zaman da bırakırsınız dolaşmaya devam eder. Ülkemizdeki durum bence olumluya gidiyor. İnsanlar yavaş yavaş animelerin ne olduğunu anlamaya başladı ve izleyenler de giderek artıyor. Bu izleyenlerden kiminle konuşacağınız veya kiminle arkadaş olacağınız sizin tercihiniz. Popüler bir seri Dünya genelinde çok izleniyordur, sizin yanlış olarak ifade ettiğiniz şeyleri yapanlar olacaktır. Çünkü birinin yanlışı birinin doğrusu olabilir. Klişe sevmek, orijinallik sevmekten farklı değildir. Popüler animeleri arkadaş ortamına girmek için izlemekte, sağlam animeleri izleyip kendi kafasından birilerini bulmaktan farklı değildir. İlerde bilinçli izleyiciler artacaktır ve neyin fan servis olup neyin konusu için yapıldığını ayırt edip, bunu bilip istediği türü izleyen kişi sayısı da artacaktır. Bir şeyler yazdım gene işte amaç fikrimi belirtmek.
  19. O FFlerden sonra gidip hemen okuyorum çıkmış olanları. :D Şimdiden kolay gelsin, bekliyorum. Light novel okuduğunuda biliyorum. (yanlış biliyorsam kusura bakma) Güzel bir novel çıkar ortaya diye düşünüyorum. Aynı şekilde bende siteye diğer novel çevirileri diye bir bölüm ekleyecektim. Orayı biraz değiştirip senin yazdığınıda ekleyebilirim. Çok ziyaretçi almıyorumdur ama genede bir şekilde faydamız olsun en azından. :P
  20. Krep

Bungou Stray Dogs

Gene ağlamaya başladım. Her hafta bir ayrı dertli geçecek galiba :D O tipler ne ya Birde sen çevirince... Şimdiden kolay gelsin abla. :P
  21. Biraz ilerlesin bunu da okumaya başlayayim. Eline sağlık.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.