Jump to content

NagoyaMaron

Kayıtlı Üye
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About NagoyaMaron

 • Birthday 09/02/1994

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Female

Recent Profile Visitors

711 profile views

NagoyaMaron's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Merhaba arkadaşlar. Rica etsem How Steal 55 Kisses serisini çevirebilir misiniz? İngilizcesi burda; http://kissanime.ru/Anime/How-Steal-55-Kisses 2. Sezonu da yakında çıkacak sanırım. Ayrıca Galactik Football'un 3. sezonu da çevrilse çok iyi olur. http://www.turkanime.tv/anime/galactik-football
 2. Lelouch animedede ölmedi. Daha doğrusu orjinal finali kaldırıp herkesin kendince yorum çıkarmasını istediler. Orjinal finalde Lelouch'un ölmediği anlaşılıyor. Ayrıca Julius, Lelouch. Bunu anlamayacak ne var? Hangi ayrıntı olmadığını gösteriyor ki? Dünya sahasınca savaşa müdahele edebilmesi için bir isme ihtiyacı vardı. Britanya kralının oğlu olduğunu açıkça söyleyemeyeceğine göre Komutan Julius Kingsley olarak ortaya çıktı.
 3. Mei Misaki baya iyi olmuş. Temmuzdan beri uğraşıpta böyle çiziyorsan bence yetenekte var demektir. Tachibana Mei'nin suratındaki ifadeyide sevdim. Diğer çizimlerin daha iyi olacaktır eminim. Gambaree :)
 4. Code Geass desem çok mu şey istemiş olurum. :hell-yes-onion-head-emoticon: Biliyorum zor olur beceremezler tam, çokta maliyetli olurda şöyle kanlı canlı bir Lelouch görsek fena mı olurdu? :bled1-onion-head-emoticon:
 5. :embarrassed1-onion-head-emotico :admire2-onion-head-emoticon: :embarrassed3-onion-head-emotico Tanaka Senseiii Can'dır!! :bled1-onion-head-emoticon: :crying2-onion-head-emoticon: :embarrassed4-onion-head-emotico
 6. Ekşide ki entry'i şaşırarak okudum. Bu kadar beklemiyordum. Hem eksilerini hemde artılarını. Şimdi bakınca hiç bir şey bilmiyormuşum. Yinede bizim ülkemizle kıyaslamak yanlış bence her açıdan. Her ülkenin kökü tarihi farklı kendinizdeki aşağılık kompleksini atmalısınız bence.
 7. Daha çok çocuklara hitap edilmiş. Yetişkin veya gençler kullanmaz bunları.
 8. Bence C.c :cool-onion-head-emoticon: Soğuk ama ağırbaşlı, kendine güvenen havası. Çekici yapıyor yani ben kadın olmama rağmen çok seviyorum kendilerini :embarrassed4-onion-head-emotico http://3.bp.blogspot.com/-LiJPwXA95BY/TjtA77bFFSI/AAAAAAAAAAc/Jo2P514wuzo/s1600/c2a6d870b41916dac8ccf73604e5a089a13cdd45.jpg
 9. Ginga e Kickoff'tan Reika Saionji http://static.zerochan.net/Saionji.Reika.full.1379032.jpg Smile Pretty Cure'dan Reika Aoki http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20130214223629/prettycure/images/6/62/SmPC37.Reika.Happy.png İsimleri bile aynı arkadaş yaratıcısı aynı mı diye sormadan edemiyor insan kendine..
 10. Evet onuda izlerdim hep. Ama onu daha sonra bulamadım hiçbir yerde. Starda baya sansürlüydü yalnız.
 11. Küçüklüğüm aklıma geldi. Starda yayınlanırdı hep. Benimde ilk göz ağrım en sevdiğim animelerdendir. :)
 12. Kız biraz daha güzelleşmiş en azından :) Gerçi 97 li bir kızı baş rol yapmasalar daha iyi olurdu.
 13. Kesinlikle karşıyım. Normalde siz ciddi bir şekilde film izlerken yanınızda o filmle hiç ilgilenmeyen ve filmle dalga geçen insanlar gibi olabiliyorlar. Yaptıkları espri bir şeye benzese içim yanmayacak. O kadar saçmalıyorlarki tüm o aura o atmosfer kayboluveriyor resmen krize giriyorum ben. Lütfen herkes dikkat etsin buna ya.
 14. Ginga e kickoff ta son bölümlerinde dünya takım karmasında Mesut Özil vardı. Çok mülayim falan çizmişlerde Türkiye'den bahsetmiyorlardı. Almanya milli takımından olarak gösteriyorlardı. Yanlışta değil gerçi. Ama anime çok harika bir animedir tavsiye ederim.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.