Jump to content

Bexces

Kayıtlı Üye
  • Content Count

13
  • Last visited

1 Follower

About Bexces

• Rank
    Level 1
  • Birthday 09/13/1994

Profil Bilgileri

1. Hoşgeldin :D kalıcı olman dileğiyle iyi forumlar B)
  2. İlgilenen yok galiba spritelerle bu forumda :depressed1-onion-head-emoticon: :depressed1-onion-head-emoticon: :depressed1-onion-head-emoticon:
  3. Chabak Byirdmuks Figald Lignate Chardril Tygonice Torterra Serisi Vedrantis Syderfon Skylader Rovomisw Rockert Raitecune Praigam Pikakiss Pikachev Mukless Mud
  4. Beni de say mc favorimdir =) ama 1ay sonra fln pek aktifliğim kalmayacak sorun olmaz umarım =)
  5. İlk pokemonla başladım küçükken ama lise sonda öğrendim anime kavramını =) kizd animez diye bikanalda narutoyu görüp merakdan netten izlemeye başladım sonra bleach,death note,fma,code geas,... derken sayısını unuttum =)
  6. manga atölyesi çok işime yarayacak biraz çizim yapayım ben =) elinize sağlık
  7. bende uğraştım bu tür çizimlerle baya ama beceremedim :( eline sağlık hepsi çok güzel olmuş ^_^ yanlız şu lufy vs naruto çizimi hangi programda şekillendiriyorsun acaba ?? :rolleyes:
  8. Hepsi birbirinden güzel bu köşeyi aslında üye olmadan önce de takip ediyordum ama yorum yazmak bu güne nasip oldu ellerine sağlık =)
  9. hayırlı olsun güzel düşünülmüş sade ve kolay ama işlevsel bir blog olmuş
  10. ☆ Herkese merhaba. Umarım herkes iyidir ✰ Size daha henüz çok yeni başlamış (9 Temmuz 2014 server açılış tarihi), %100 bedava (bağış, oyun içi eşya vs yok) ✯ Fan yapımı Pokémon Online rol yapma MMORPG oyunu Pokemon Pets tanıtmak isterim: ⇶ http://www.pokemonpets.com ♔ Oyuna buradan kayıt yaptırabilir ve oyunu deneyebilirsiniz: ⇶ http://www.pokemonpets.com/Register ✮ Oyunda 100'lerce Pokémon var ve 500 den fazla çalışan orjinal saldırı var ✩ Her hafta etkinlikler ve yeni Pokémon'lar oyuna ekleniyor ☆ Oyunda 520 yüksek kalite oyun haritası var ✓ İşte haritalara 2 örnek: ⇶ ⇶ ✌ Diğer
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.