Jump to content

MJ_Erhan

Üyeler
  • İçerik sayısı

22
  • Son ziyareti

Yok

MJ_Erhan kullanıcısının paylaşımları

1. MJ_Erhan

Itachi için Tamam mı Devam mı ???

Son mangada edo tensei yi durdurcam dedi kopturdu gitti......Kabuto ipini çekseydi şimdiye çekerdi Sanırım Itachi için devam diyeceğiz ;)
  2. MJ_Erhan

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Ichigo ile neyi karşılaştırıyoruz ki adamın gezindiği alem farklı :D
  3. Manga 550 deki gelişmeler üzerine İtachi edo etkisinden kurtuldu kendisini yönetebiliyor artık bu hafta golden week olduğu için yeni manga da gelmedi......Sizce Itachi mangaya ciddi manada bi dönüş yaptı mı ?? Yoksa bu durum sadece geçici mi ?? Görüşleri Alalım :D
  4. MJ_Erhan

İtachinin Narutoya Verdiği Güç

Sonunda açıklandı 550 manga japonca çıktı Narutoya verilen karga Shisui nin gözüymüş........
  5. MJ_Erhan

Sagenin Varisi Naruto

Naruto gen arıyorsan çok zaten....Bir Uzumaki bunun yanında Bir Namikaze, Namikaze ler senju kökenli bi klan olduğu için bu narutoda da bi senju kanı var zaten......Bahsedilen göz zaten sharingan yada bildiğimiz diğer gözlerden olmıyacak daha farklı mutasyon gibi bişey bekliyorum ben şahsen....Örneğin Rikodou Sennin in büyük oğlunu düşün gözlerinde doujutsu vardı fakat ne rinnegandı ne sharingandı farklı bi gözdü o da bunun gibi bişey Kesin çıkacak diye bir şey demiyorum ama çıkarsada şaşırılacak bişey değil ;)
  6. MJ_Erhan

Şaringandaki Büyük açıklık

Dediğin yanlış bence 2 ms birleşince ems oluşuyor gayet açık bir şey bu göz değişikliği ile bi alakası yok Anlaman için örneklendireyim Şöyle düşün sende yarısı çürük bir elma var aynı şekilde arkadaşında yarısı çürük bi elma ama size bir bütün elma gerekiyor...arkadaşının elmasını alıp taze kısmını senin elmanın taze kısmını birleştirip bütün bir elmaya dönüştürüyorsun Senin dediğinse arkadaşının yarı-çürük elmasını alıyorsun kendi yarı-çürük elmanı da arkadaşına veriyorsun Sonuç ise değişmiyor yani bir tane sağlam elma çıkmıyor....... Tamam elma-ms uzak kavramlar ama örneklendirme olarak düşün ;)
  7. MJ_Erhan

Sagenin Varisi Naruto

Kyubi nin Naruto dan ayrılması kesin gibi zaten kishi kaynaklı big spoiler diye çoğu spoiler forumunda açıklandı...ama gözün çıkması şu anlık teori gibi ama çıkabilir başta bana imkansız gelsede bu olacak gibi
  8. MJ_Erhan

Kakashinin Artan Gücü

Aile vadisinden Kakashi nin çakra sorunu nu başka bir boyuttan çakra çekerek halledecek diye bir duyum aldım
  9. MJ_Erhan

Sagenin Varisi Naruto

Mode durumunda çıkan, aktive edilebilir göz neyse ama rinnegan gibi kalıcı bişey asla >:D
  10. MJ_Erhan

Sagenin Varisi Naruto

Haklısın aslında bu dediklerini son günlerde bende çok duymaya başladım ve inandırıcıda gelmeye başladı.....Haklı olabilirsin......doğru çıkabilir Ama Naruto da bir doujutsu açıklamalar mantıklı gelsede kafam da rinneganlı yada farklı bir doujutsulu bir naruto canlandıramıyorum...
  11. MJ_Erhan

Kakashinin Artan Gücü

Mangekyou Sharingan ın kopyalanabilir bişey olduğunu hiç sanmıyorum.....Sadece bu gücün farkına vardı araştırdı ve aktive etmeye çalıştı.....Sonunda da başarılı oldu
  12. MJ_Erhan

Naruto karakterlerinin asla söylemeyecegi sözler !!!

Aralarında güzel olanları var ama Michael Jackson a laf atılması hoşuma gitmedi
  13. MJ_Erhan

İtachinin Narutoya Verdiği Güç

Bence + bir jutsu özellik Narutoyu Koruyacak bişey vermedi.....Çakrasının bir miktarı sadece Itachi vs Sasuke deki gibi nasıl sasukenin içinde Orochimaru çıkıp Itachi nin karşısına dikildi ise aynı şekilde de Sasuke vs Narutoda da Sasukenin karşısına Itachi dikilecek....
  14. Manga takip edenler bildiğiniz üzere Danzo vs Sasuke sonrası abisinin gözlerini almaya karar verdi ve bunun üzerine çok uzun zamandırda mangada göremedik kendisini. Sizce dönüşü nerde nasıl olabilir....Dönüşü sonrasındaki ilk hamle....ve Ethernal hakkındaki düşünceleriniz neler ???? Şahsen ben ben Sasukenin Ethernalinin şeklini çok merak ediyorum bir kaç fan çizimi bulunsada yinede büyük bir soru işareti... Sizce bu Ethernalle gelen dördüncü bir teknikde ortaya çıkarmı??? Sasukenin Tsukuyomisi Itachininki ile aynı seviyeye gelirmi??? Itachi nin Susano'o suna has olan Totsuka ve Yaka Kalkanıda Sasukenin Susano'o suna eklenirmi??? . . . . Ben bir Ameterasu kılıcı görmek isterim Sasukeden :))) Peki sizin Tahminleriniz neler???
  15. MJ_Erhan

Sagenin Varisi Naruto

Sanmıyorum çıkmaz.......Ailevi tek özelliği fazla çakrası
  16. MJ_Erhan

Yeni Kötüler

Madara sonrası Sasuke başa bayağı bela olur gibime geliyor. Kabutonun sonuda Orochimaru gibi sasukenin elinden olur heralde. Tahminimce Sasuke vs Naruto ikisininde ölümü ile sonuçlanır..ve Biter Sakura Hokage olsun istemem Konahamaru iyi çocuk o olsun ;)
  17. MJ_Erhan

Jirayanın geri dönüşü

Medical bi kurbanın içinde iyileşiyordur o kesin ;) Kurbağadan lokanta yapan adam onumu yapamıyacak :) Bu arada ilk kageleri diriltemeyen Kabuto Rikidou-sennin in DNA sını nerden bulupda diriltecek??? Sanmam Rikidou-sennin değildir.
  18. MJ_Erhan

Kakashinin Artan Gücü

Tarihde Mangekyou Sharinganı aktif edebilen 5 insandan biri ve bunu bir uchihalı olmadan başardı eğer uchihalı olsaydı ne olurdu kimbilir....Tensai lik bu olsa gerek ;) 1000 jutsu kopyaladı denilmesine rağmen 10 jutsusunu gördüysem ne olayım Biraz daha önem vermeliler bence......Bu kadar tanınması ile beni hep şaşırtmıştır. Pain seninle tanışmak bir onur dedi Kakuzu yüzüne dönüp bakmadan sen Hateke Kakashi olmalısın, Tsuchikage beyaz dişin oğlu olduğunu söyledi. Darui Raikageye bu shinobi Hateke Kakashi dir dedi o ise tanıdığını söyledi... Zabuzanın bi gidip elini öpmediği kalmıştı zaten....Babasından sebebli tanınsada biraz abartılı bir karakter. Babasınıda çok merak ediyorum Minato Sanninler yanında halt karıştırsın demişti :)
  19. MJ_Erhan

Zetsu

Zetsu Hashirima nın çakrası ile yapılmamışmıydı :;)
  20. MJ_Erhan

Jirayanın geri dönüşü

Nagato köy saldırısı sonrası herkesi diriltirken bi an Jiraiya nın yüzü de geçti...Ölmemiş dahi olablir.....Şahsen en sevdiğim Naruto karakteri olduğu için geri dönmesini çok isterim ;) Bide kendine senjutsu çakrasında kurbağa kolu yaparsa oh ne rahat :) Bu arada yondaime mühürlü geri döndürülemez....
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.